Léčba Kozlem vynesla Liberci jen bod, Slovan ztratil vedení o dva góly

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.09.2021 (18:07)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce poprvé v nejvyšší soutěži pod vedením trenéra Luboše Kozla vedli ve vršovickém Ďolíčku nad Pardubicemi 2:0, ale ze zápasu 7. kola vytěžili jen bod za remízu 2:2. celý článek

Dveře snad v Liberci zavřené mít nebudu, přeje si Malinský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2020 (06:47)     Sekcia sport

První sezona ve fotbalovém Liberci byla po přestupu z Hradce Králové mizerná, ve druhé už se probil do sestavy a skvělá třetí mu vynesla vysněné angažmá. Tomáš Malinský v pondělí vyměnil Slovan za mistrovskou Slavii.

Útočník Olatunji je pryč a s ním i góly. Kdo ho však v Liberci nahradí?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.07.2023 (07:38)     Sekcia sport

Fotbalový Slovan Liberec řeší po odchodu útočníka Victora Olatunjiho do Sparty problém: kdo bude dávat góly? Podaří se prvoligovému klubu ze severu Čech vytáhnout z rukávu další střelecké eso?

Liberecké trable: čtvrtá červená v sezoně a první prohra pod Kozlem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2021 (10:38)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce pod novým koučem Lubošem Kozlem poprvé prohráli. V 10. ligovém kole doma padli s rozjetým Baníkem Ostrava 0:2.

Baník využil dlouhou přesilovku a v Liberci po 11 letech zvítězil

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2021 (17:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy využili dlouhou přesilovku a v 10. kole první ligy zvítězili v Liberci 2:0. Baník poslal ve 43. minutě do vedení proti bývalému klubu Jiří Fleišman a výhru potvrdil o 20 minut později Ladislav Almási. Severočeši hráli od 38. minuty bez vyloučeného Christa Tiéhiho, v závěru dostal červenou kartu i hostující Almási. Liberec ve čtvrtém utkání pod trenérem Lubošem Kozlem poprvé prohrál a v tabulce mu patří 13. místo. Ostravští U Nisy naplno bodovali po více než 11 letech a zvítězili počtvrté z posledních pěti kol.

Pardubice - Liberec 2:2, hosté vedli o dva góly, pak dvakrát skóroval Matějka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.09.2021 (17:52)     Sekcia sport

Liberečtí fotbalisté pod novým trenérem Lubošem Kozlem nakročili k prvnímu vítězství v sezoně, na hřišti Pardubic vedli 2:0, ale po přestávce střídající útočník Matějka dvěma góly duel 7. kole Fortuna ligy vyrovnal.

Sparta padla ve šlágru! Liberec pod Kozlem ztratil vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.09.2021 (15:47)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce poprvé v nejvyšší soutěži pod vedením trenéra Luboše Kozla vedli ve vršovickém Ďolíčku nad Pardubicemi 2:0, ale ze zápasu 7. kola vytěžili jen bod. Duel skončil nerozhodně 2:2. Teplice na domácí půdě nestačily na Baník Ostrava a prohrály 1:2. Na vlastním stadionu neuspěl ani Zlín, jenž podlehl Bohemians 1:3. Plzeň pak ve šlágru porazila doma Spartu 3:2 a připravila tak Letenským první porážku v tomto ročníku první ligy.

Podještědské derby zvládl lépe Jablonec. V Liberci hosté vyhráli 3:1, rozhodla druhá půle

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.11.2020 (20:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce zvítězili v 8. ligovém kole v podještědském derby v Liberci 3:1. Hosty poslal do vedení ve druhé minutě vlastním gólem Martin Koscelník, do pauzy sice srovnal z penalty Kamso Mara, ale v 71. minutě rozhodl Ivan Schranz. V 82. minutě přidal pojistku Jaroslav Zelený. Jablonec vyhrál teprve podruhé ze 27 ligových zápasů v Liberci a severočeského souseda o skóre přeskočil v tabulce. Slovan v nejvyšší soutěži neuspěl po předchozích dvou výhrách a nenaladil se dobře na čtvrteční duel Evropské ligy s Hoffenheimem.

Zemětřesení v Liberci. Pohárový trapas odnesl jako první Hoftych

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.08.2021 (11:56)     Sekcia sport

Ostudné vyřazení z domácího poháru s třetiligovými Zbuzany v Liberci odnesl trenér Pavel Hoftych. Dopolední trénink již vedl jeho asistent Miroslav Holeňák. Hráči podle informací Sport.cz absolvovali důrazné pohovory u vedení. Slovan prohrál se Zbuzany na svém hřišti ve 2. kole MOL Cupu 1:2. Po bídném startu do sezony končí Hoftych ve funkci jako první kouč v této sezoně nejvyšší soutěže.

Možná je to moje poslední šance, uvědomuje si Stoch. Do Liberce šel i za Kozlem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.09.2021 (17:17)     Sekcia sport

Za možná poslední šanci označil fotbalista Miroslav Stoch své nové angažmá v Liberci, kam přestoupil v tomto týdnu jako volný hráč.

Bohemians - Liberec 0:2, rychlé góly a dvě červené, domácí trápení nekončí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.09.2022 (18:27)     Sekcia sport

Ani ve čtvrtém domácím vystoupení sezony fotbalisté Bohemians neuspěli. Proti Liberci v 8. kole nezvládli vstupy do obou poločasů a záhy inkasovali nejprve od Valenty a po přestávce také od Červa. Slovan se posunul na třetí místo před Spartu.

FOTBAL ONLINE: Šlágr v Plzni se blíží! Liberec pod Kozlem ztratil v Ďolíčku slibné vedení

FOTBAL ONLINE: Vrbova Sparta prohrává v Plzni! Liberec pod Kozlem ztratil v Ďolíčku vedení

FOTBAL ONLINE: Vrbova Sparta inkasuje v Plzni třetí úder! Liberec pod Kozlem ztratil vedení

Nejlepší výkon skončil velkým zklamáním. Jsem smutný a trochu naštvaný, přiznal Kozel

HOKEJ ONLINE: Sparta jde do vedení v sérii s Třincem. Drama v Liberci

HOKEJ ONLINE: Sparta jde do vedení v sérii s Třincem. Drama v Liberci, dojde na přídavek

Hráči Liberce se radují z první ligové výhry v sezoně

Budějovice porazily Spartu po devíti letech, Litvínov prohrál už posedmé v řadě

Ghali prodloužil smlouvu v Liberci. Má obrovský potenciál, těší vedení

Chci se Liberci odvděčit góly, říká útočník Novotný, host ze Sparty

Guinejský záložník Mara se upsal Liberci na další dva roky

Plzeňský Alk(zmaar) číslo 2! Liberec nasázel chybujícímu soupeři čtyři góly a po 13 letech slaví

Gebre Selassie bude v Liberci sportovním manažerem

Slovan závěr sezony nezvládl a obsadil šesté místo

Podještědské derby nemělo vítěze, Liberci vzal radost Chramosta

Kozel po premiéře v Liberci: Nejsme tak silní, abychom dokázali takto rozehraný zápas dotáhnout do výhry

Gebre Selassie chce být v Liberci prospěšný, bude sportovním manažerem

V Liberci gól nepadl

Penalty Sparty v Liberci a proti Plzni? Komise rozhodčích vynesla verdikt

U Nisy tekly i slzy. Byli jsme šťastnější, ale v Liberci jsme si to vždy vydřeli, jásal Rabušic

FOTBAL ONLINE: Léčba Kozlem zabírá, Liberec vede v Ďolíčku. Zlín doma prohrává

FOTBAL ONLINE: Léčba Kozlem zabírá, Liberec v Ďolíčku zvyšuje náskok. Zlín doma prohrává

Sparta prošla do semifinále poháru po penaltovém rozstřelu v Liberci

Hradec přišel o dvougólový náskok, výhru urval až v prodloužení

Teplice překvapivě vyhrály v Liberci, v druhé půli rozhodl Sejk

Třebíče se dotáhla na vedoucí Porubu, Zlín ztratil vedení, ale vyhrál

Liberec - Plzeň 3:0, k nečekané výhře nasměroval domácí Tupta

Umí se do kůže Tygrů vžít, luxusní vedení také ztratil. Malou výhodu má stále Liberec, říká Lašák

Liberci nestačilo ani povedené gólové sólo. Škoda, mohli jsme bodovat, litoval Tupta po porážce v Plzni

Plzeň v duelu mistrů porazila Slovan, Bohemians uspěli v přestřelce

Plzeň doma vyhořela, úspěch Liberce řídil Kulenovič

Prostějovské volejbalistky promarnily mečbol i velký náskok a prohrály v Liberci

Hromada děkuje Liberci za šanci: Před rokem by o mě nikdo neopřel kolo, Slovan mi podal pomocnou ruku

Liberec - Boleslav 1:3, domácí zlomila penalta, k obratu zavelel Matějovský