Baník v početní převaze stihl vyrovnat

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.09.2021 (20:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce remizovali v předehrávce 8. kola první ligy s Ostravou 1:1. Domácí poslal v 10. minutě do vedení Martin Hála, ale v 84. minutě v početní převaze srovnal hostující Ladislav Almási. Sigma hrála od 75. minuty bez vyloučeného Pavla Zifčáka. Baník ztratil body po dvou výhrách a v neúplné tabulce je čtvrtý. Šestá Olomouc, která má k dobru jedno utkání, podruhé za sebou remizovala a bodovala v šesti ze sedmi kol. celý článek

Fotbalisté Ostravy v přesilovce vydřeli remízu 1:1 v Olomouci

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.09.2021 (21:35)     Sekcia sport

Olomouc - Fotbalisté Olomouce remizovali v předehrávce 8. kola první ligy s Ostravou 1:1. Domácí poslal v 10. minutě do vedení Martin Hála, ale v 84. minutě v početní převaze srovnal hostující...

Červená karta poslala Chelsea do kolen, Liverpool si došel pro vítězství

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     20.09.2020 (22:56)     Sekcia sport

Šlágr 2. kola anglické Premier League mezi Chelsea a Liverpoolem dopadl lépe pro obhájce titulu. Na konci prvního poločasu udělil rozhodčí červenou kartu Christensenovi, Liverpool v početní převaze skóroval dvakrát zásluhou Maného.

Plzeňský kouč Kořínek: Jsme strašně rádi za tyhle tři body, potřebujeme je

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.10.2022 (10:10)     Sekcia sport

Hokejová Plzeň nepřipustila, aby klesla na dno extraligové tabulky. Ve včerejším souboji týmů z jejího dna přetlačila doma Litvínov 4:3 a dýchá se jí o něco lépe. Byl to ale tuhý boj až do posledních vteřin. Verva dohrávala duel v početní převaze, k tomu zkusila power play. Ale Škoda odolala.

Třinecký asistent Országh: Konečně nám napadaly nějaké góly i po odrazech

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2022 (09:57)     Sekcia sport

Hokejoví Oceláři Třinec v nedělním 19. kole extraligy zničili Kladno 8:0. Prosadili se při plném počtu hráčů na ledě, v početní převaze i v oslabení. Neškodné Kladno třineckou branku neohrozilo ani ve čtyřech přesilovkách. A když se hosté do nějaké příležitosti dostali, zastavil je brankář Mazanec.

Sedlák s Hykou řídili výhru Čeljabinsku nad Dynamem

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2020 (21:52)     Sekcia sport

Čeští útočníci Lukáš Sedlák a Tomáš Hyka s brankářem Romanem Willem byli strůjci vítězství hokejistů Čeljabinsku v utkání KHL na ledě Dynama Moskva. Sedlák čtvrtým gólem v sezoně otevřel v přesilovce skóre zápasu a pak přidal ještě dvě asistence, tu první u Hykovy branky na 2:0 rovněž v početní převaze.

Kometě pomohly k obratu přesilovky. Dva body bereme, tvrdil autor klíčové trefy Ščotka

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2023 (21:13)     Sekcia sport

V pátek padli po boji v Pardubicích, ale doma se v dalším extraligovém utkání blízkých soupeřů s Olomoucí znovu vrátili na vítěznou vlnu. Hokejisté Komety vyrovnali šest minut před koncem základní hrací doby ve dvojnásobné přesilovce na 2:2 a další trefou v početní převaze si v prodloužení zajistili dvoubodový zisk.

Ztratili jsme dva body, litoval po remíze v Hradci ostravský kouč Vrba

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.09.2022 (09:58)     Sekcia sport

Poprvé v sezoně udrželi fotbalisté ostravského Baníku čisté konto. K tomu hráli v Hradci Králové od 55. minuty po vyloučení Filipa Novotného v početní převaze, ovšem ani to jim ke kýženému vítězství nestačilo. V 7. kole první ligy uhráli v Hradci Králové pouze bezbrankovou remízu, ostravský tým tak klesl na 14. příčku.

Urputná bitva pro Hradec. Vítkovice přišly o sérii, ale zůstal jim bod

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2021 (11:17)     Sekcia sport

Až do 44. minuty se čekalo na první gól v zápase 29. kola extraligy mezi Vítkovicemi a Hradcem Králové. Do vedení sice šel domácí ostravský celek, hosté však vyrovnali v početní převaze a v prodloužení jim výhru 2:1 vystřelil Aleš Jergl. Vítkovickým tak sice skončila série čtyř výher v řadě, přesto berou alespoň bod, bodovali posedmé v řadě.

Štybar chce český titul a přiznává, jak moc jej vyděsily karamboly kolegů: Bál jsem se nejhoršího

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2020 (17:46)     Sekcia sport

Je hlavní hvězdou sobotního mistrovství v silniční cyklistice, které hostí Mladé Boleslav. Závodník týmu Deceuninck Quick Step Zdeněk Štybar doufá, že se mu podaří získat trikot šampiona, přestože za sebou má náročný start do sezony a borci ze zahraničních týmů budou čelit početní převaze domácích formací.

Třinec zničil Brno v přesilovkách. Dva góly posvětilo až video

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.12.2022 (08:29)     Sekcia sport

První přesilovku využili za osm vteřin, druhou za 25... Hokejoví Oceláři Třinec ukázali, v čem je jejich velká síla. Proti Brnu ze sedmi gólů dali čtyři v početní převaze. „Výrazně jsme si pomohli přesilovými hrami. Hlavně gól na tři nula vteřinu před koncem první třetiny byl velmi důležitý,“ upozornil třinecký trenér Vladimír Országh.

Čeští útočníci Sedlák s Hykou řídili výhru Čeljabinsku nad Dynamem

Slováci v problémech. Trenér vzal další prohru na sebe: Je to moje chyba

Plzeň se zase trápila, oslabeného nováčka nakonec ale i po verdiktu videa udolala

Tepličtí fotbalisté i v oslabení udolali Hradec 1:0, rozhodla Hybšova penalta

Vyhrocená bitva se skandální kaňkou. O postupu rozhodl vypískaný Mueller, Holaň zuří kvůli rasismu

Carlo Ancelotti: Raději bych si nechal snížit plat, než abych povolil kamery v šatně

Hanáci zpackanou sezonu navzdory přesilovce nezachránili, do pohárového finále postoupil Liberec

Baník se protrápil k bodu, také Liberec neprolomil sérii bez výhry

ŠČASNÉHO ZÁPISNÍK: Fillo hloupě poškodil Baník

Hradec hostí tápající Baník. Hledají ideální sestavu, ví Hejkal

Extraligový lídr se nemění. Budějovice přejely Kladno, přestřelka pro Vítkovice. Slaví i Sparta

Slovácko - Baník Ostrava 2:1, domácí rozhodli už v úvodu dvěma góly

Baník Ostrava už nepočítá s Brazilcem De Azevedem

Rána pro Baník! Kapitán týmu utrpěl těžké zranění

Nedokážu si představit další ztrátu, varuje Vrba. Jakou posilu by si přál?

SESTAVA KOLA: Rambo od Nisy si zařádil, letenský teenager přidal další body

Baník doma vybouchl

Baník vypotil jen bod

Dynamo vyválčilo v deseti bod, remizoval i Jablonec. Baník zase vyhrál, uspěli i Bohemians