Poločas hrůzy, pak demolice. Slavia ovládla vršovické derby, kopala dvě penalty

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.09.2021 (21:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie po obratu a pěti gólech po přestávce zvítězili v pražském vršovickém derby na půdě Bohemians 1905 vysoko 5:1. celý článek

Kdybychom si nedali vlastní gól, Sparta by kopala tři penalty, stěžuje si Páník

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2020 (21:36)     Sekcia sport

Cítí se poškozeni. Takřka celý druhý poločas hráli o deseti, dvě minuty před koncem se proti nim kopala penalta, po níž následoval vlastní, a tudíž vítězný gól Sparty. Ševci zahráli v Praze výtečně, po porážce 1:3 však nemají ani bod. „Kdybychom si nedali gól sami, tak by míč do naší branky nedonesli. Museli by jim písknout tři penalty,“ poznamenává ironicky Bohumil Píáník, trenér fotbalistů Zlína.

ONLINE: Slavia - Bohemians, chybí Holeš, hraje Zafeiris, kapitánem van Buren

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.05.2023 (17:10)     Sekcia sport

Je to třetí vršovické derby v rychlém časovém sledu, předchozí dvě ovládla Slavia. Jak to bude vypadat tentokrát? Její úvodní utkání nadstavbové skupiny o titul s Bohemians Praha 1905 můžete od 18 hodin sledovat v podrobné online reportáži minutu po minutě.

Slavia jednoznačně ovládla vršovické derby a jde do čela

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2023 (20:51)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie zvítězili v sobotním 28. kole první ligy nad Bohemians 1905 3:0 a vrátili se do čela tabulky o skóre před druhou Spartu. "Červenobílí" rozhodli malé pražské derby proti vršovickému sousedovi před téměř 19 tisícovkami diváků třemi brankami už v úvodním dějství, kdy se postupně trefili Václav Jurečka, Peter Olayinka a David Douděra.

Slavia i s Kolářem ovládla vršovické derby a znovu vede. Boleslav urvala bod, Teplice vyhrály

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2022 (14:20)     Sekcia sport

Plzeň se v sobotu vrátila na první příčku a hodila rukavici sešívaným. Obhájci titulu ji v derby zvedli. Slavia v Edenu porazila Bohemians 1:0 a vrátila se díky lepšímu skóre do čela tabulky. Nedělní program 22. kola fotbalové Fortuna ligy nabídl ještě další dvě utkání. Mladá Boleslav s Libercem remizovala 3:3, domácí už prohrávali o dva góly. Teplice v klíčovém duelu o záchranu porazily Karvinou 1:0. Zápas Jablonce se Spartou byl kvůli vydatnému sněžení dopoledne odložen.

Sigma předvedla poločas hrůzy. Fanoušci chtěli konec kouče Látala

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.06.2020 (18:59)     Sekcia sport

Poločas hrůzy si vytrpěli fotbalisté olomoucké Sigmy v domácím duelu 28. kola nejvyšší soutěže s ostravským Baníkem. Od začátku byli lepší, vytvářeli si šance jako na běžícím pásu, ale v obraně kupili nepochopitelné chyby a toho hosté dokonale využili. Poločas vyhráli 3:1 a to jim stačilo k vítězství. Domácí si tak znovu výrazně zkomplikovali boj o prostřední skupinu a v tabulce zůstali jedenáctí.

Sporné momenty zkazily vršovické derby. Kdo z Bohemians míří do top klubu?

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2022 (15:39)     Sekcia sport

Šlágrem uplynulého víkendu ve Fortuna lize bylo bezpochyby vršovické derby. Slavia v něm vyhrála na hřišti Bohemians 4:1, nejvíce se však mluví o sporných situacích v obou pokutových územích. „Za mě pak dobrý fotbal nahoru dolů, pak to trošku zkazila utkání 25. minuta, ty situace a zkoumání. Myslím, že zápas se lámal i pro fanouška a myslím, že potenciál zápasu byl větší, než jako to dopadlo,“ hodnotí v Přímáku na Sport.cz Jan Vondra, který ještě v minulé sezoně hrál v týmu Klokanů.

Slavia musí vyhrát vršovické derby, aby vedla fotbalovou ligu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.02.2022 (05:15)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Slavie potřebují v dnešním vršovickém derby s Bohemians 1905 zvítězil, aby i po 22. kole vedli prvoligovou tabulku. V sobotu se před obhájce titulu dostala o tři body...

Opava - Ostrava 1:2, dvě penalty, vyloučení i vítězný gól v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2020 (16:12)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté celý druhý poločas hráli v deseti, přesto ve slezském derby v Opavě i v oslavení dali dva góly a zvítězili 2:1. Rozhodující gól padl v nastavení, první z penalty. Naopak domácí pokutový kop neproměnili.

Slavia ovládla vršovické derby a v lize neprohrála 24 utkání, opět se prosadil Sima

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.12.2020 (20:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie zvítězili ve 13. ligovém kole ve vršovickém derby nad Bohemians 1905 2:1. Domácí poslal v úvodu do vedení sedmým gólem v této sezoně nejvyšší soutěže Abdallah Sima, který pak v 66. minutě přihrál na pojistku Lukáši Provodovi. Vzápětí už jen snížil Petr Hronek. Obhájce titulu nadále drží neporazitelnost v ligové sezoně, v nejvyšší soutěži neprohrál už 24 utkání po sobě a vede neúplnou tabulku o pět bodů před Spartou. Bohemians nebodovali ve třech z posledních čtyř kol a jsou třináctí.

Slavia neměla v derby šanci. Její produktivita je nízká, tvrdí expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2023 (21:06)     Sekcia sport

Zatímco v jiných zápasech si fotbalová Slavia vytváří spoustu šancí, v nedělním derby vlastně neměla žádnou. Gól vstřelila z penalty Václavem Jurečkou. Bylo důvodem, že Sparta na ni nastoupila agresivně a slávisté se víc než hry věnovali reakcím na verdikty rozhodčích?

Emoce v Ďolíčku kvůli videu. Slavia penaltu kopala, Bohemians ne. Proč Klíma takhle rozhodl?

Slavia s Feyenoordem odehrála poločas hrůzy. Trpišovský zuřil, ale vinu vzal na sebe

Derby v semifinále bude, ale pražská S na sebe nenarazí

Chelsea si v malém londýnském derby s chutí zastřílela

V semifinále bude vršovické derby

FOTBAL ONLINE: Poločas hrůzy pro Spartu, zvyšuje Olayinka! Velký obrat Boleslavi. I Slovácko otočilo

Köstl po pohárovém postupu Slavie: Výsledek je pro soupeře krutý. Komu dal pochvalu?

Slavia navázala výhrou na úspěšný podzim, kopala dvě penalty. Boleslav se dál trápí

Slavia bídným výkonem promrhala poločas a z jihu Čech má jen bod

Komise rozhodčích: Slavia měla kopat ještě jednu penaltu. Gól Pardubic platil správně

Sparta nehraje, Slavia v nejistotě. Liga přesto jede dál, potvrdí Plzeň kanonádu?

Zlín - Slovácko 1:2, oba rivalové kopali penalty, domácí díky ní vedli

ONLINE: Bohemians - Slavia, v případě výhry slaví hosté titul, chybí Provod

Sparta zvládla první derby, z penalty rozhodl Karabec

FOTBAL ONLINE: Olomouc zahodila penaltu, Slovácko v prodloužení také! Slavia v derby přivítá Spartu

Sparta ovládla aspoň dohrávku derby, na pokutách Slavii trumfla

GLOSA: Zkušenosti z unikátní éry jako trumf, vyspělost Slavie je pro derby určující

Nevídané. Nařízená penalta se kopala až bezmála po měsíci!

Plno šancí, zlom před poločasem. Slavia ovládla derby, vidět byl Fila

Slavia zvládla i druhé pražské derby

Slavia - Sparta, 298. derby bez zraněného Simy, hosté s Plavšičem i Wiesnerem

Necid odvrátil gól, ale po faulu loktem musel pod sprchy. Baník porazil Bohemians

Syndrom Slavia. Bohemians se ve vršovických derby trápí

Slavia si zajistila nejvyšší výhru v pražském derby v samostatné historii

Sparta je blízko, ale rozhodnuto není. Zlín na hraně sestupu, plzeňská jízda končí

Levý o poháru: Kluby už ho berou vážně. Vyřazení bylo pro Bohemians kruté, sparťany čeká ošidná série

Fotbalisté Chelsea zdolali v derby Crystal Palace, z penalty rozhodl Madueke

Soukup o Plzni: Obrana nereagovala, trenér udělal všechno. A Kliment jako Fenin

Slavia po výhře nad Bohemkou střídá na prvním místě Spartu

FOTBAL ONLINE: Plzeň se v útoku trápí, budějovický poločas hrůzy. Baník na gól čeká

Slavia sestřelila Liberec ze vzduchu za poločas. Znovu zářil Sima

Vršovické derby, finále je velké lákadlo. Pomůže Slavii opět „falešný Olayinka“?

Hložek čtyřmi góly za poločas smetl Brno a dostihl Kuchtu. Slavia je bez porážky