O výhře Vítkovic v Brně rozhodl Fridrich

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2021 (19:43)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vyhráli v 11. kole extraligy na ledě Komety Brno 2:1 a potřetí v sezoně naplno bodovali. O úspěchu hostů, kteří dosud hráli všechny utkání na kluzištích soupeřů, rozhodl v 50. minutě útočník Petr Fridrich. celý článek

Hattrick je vzpruha pro hlavu, přiznal vítkovický Fridrich

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2024 (01:07)     Sekcia sport

Hokejový útočník Petr Fridrich z Vítkovic dnes stihl téměř zdvojnásobit svou gólovou produkci v probíhajícím ročníku extraligy. V utkání 42. kola proti Kladnu se blýskl hattrickem a pomohl ostravskému celku k výhře 4:2, přitom v předchozích 39 zápasech se střelecky prosadil pouze čtyřikrát.

Potvrzeno. Olomouc posílí útočník Fridrich z Vítkovic

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.03.2024 (13:03)     Sekcia sport

První posilou hokejistů Olomouce pro příští extraligovou sezonu se stal útočník Petr Fridrich. Třiadvacetiletý hráč, který má na kontě sedm reprezentačních startů, přichází na Hanou z Vítkovic. Olomouc o jeho angažování informovala na svém webu.

Vítkovice doma zůstávají stoprocentní

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.10.2022 (18:31)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic porazili v 16. kole extraligy Hradec Králové 5:2 a i po šesti domácích zápasech mají na ostravském ledě stoprocentní bilanci. O jejich výhře rozhodl v 50. minutě svým desátým gólem v sezoně Roberts Bukarts, další dva pak do prázdné branky při power play hostů přidali Dominik Lakatoš a Petr Fridrich.

Hokejisté Vítkovic deklasovali v přípravě Brno

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.08.2022 (20:14)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic deklasovali v přípravě na blížící se start extraligy Brno 7:1, gólem a třemi asistencemi se na výhře domácích podílel útočník Petr Fridrich. Kometa se prosadila až za stavu 0:7, kdy brankáře Lukáše Klimeše překonal útočník Jakub Flek.

Sedmigólová nadílka. Hokejisté Vítkovic deklasovali v přípravě Brno

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2022 (21:51)     Sekcia sport

Gulaš rozhodl v prodloužení o výhře Plzně na ledě Vítkovic

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.10.2020 (16:10)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně vyhráli v předehrávce 9. kola extraligy na ledě Vítkovic 5:4 v prodloužení a po třetí výhře v řadě se posunuli na druhé místo tabulky za vedoucí Hradec Králové. Utkání rozhodl v čase 61:01 svým druhým gólem kapitán Západočechů Milan Gulaš, na domácí straně si dvě branky připsali Adam Polášek a Dominik Lakatoš.

O vítězný gól obral Fridricha neposedný puk. Kdybych netrefil, vypadal bych blbě, usmíval se

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2022 (21:00)     Sekcia sport

Na konci prodloužení zápasu 28. kola proti Plzni mohl Petr Fridrich rozhodnout o výhře Vítkovic, puk si ale musel na hokejce trochu urovnat a tím přišel o drahocenné setiny. Následná střela přišla pozdě a vítězný gól v prodloužení tak neplatil. „Kdybych to poslal vedle, tak bych vypadal blbě. Takže jsem si puk co nejrychleji narovnal tak, abych si byl jistý, že to trefím," krčil rameny Fridrich.

Gulaš rozhodl v prodloužení o výhře Plzně na ledě Vítkovic, ostatní zápasy byly odloženy

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.10.2020 (18:58)     Sekcia sport

Fridrichův hattrick pomohl Vítkovicím k výhře nad Kladnem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.02.2024 (20:22)     Sekcia sport

Ostrava - Hokejisté Vítkovic porazili ve 42. kole extraligy Kladno 4:2, hattrickem se na tom podílel útočník Petr Fridrich. Vítkovičtí po dvou porážkách v nejvyšší soutěži opět naplno bodovali. Středočeši...

Bodujeme díky fanouškům, děkuje vítkovický Fridrich na tribuny

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.10.2022 (14:07)     Sekcia sport

Povedený večer má za sebou vítkovický útočník Petr Fridrich. Na výhře 5:3 nad Litvínovem se podílel třemi brankovými přihrávkami. Byl to pro něj druhý tříbodový duel v hokejové extralize.

Obránce Prčík rozhodl o výhře hokejistů Vítkovic v Mladé Boleslavi

Že jsem malý? Už mi to nevadí. Jsem rád, že nejsem kolohnát, svěřoval se vítkovický talent Fridrich

Hattrick? Kdo dá gól je úplně jedno, radoval se po výhře Lakatoš

Veber proti Veberovi. Rodinný duel dopadl lépe pro otce, trenéra Vítkovic

Brankář perfektní, střelci bezradní. Nesypeme se z toho, říká vítkovický Fridrich

Chemie tam je, chválí souhru v týmu vítkovický útočník Zdráhal

Cingel zajistil v nájezdech Hradci Králové výhru na ledě Vítkovic

Hradecký žolík po další výhře: V hlavě jsme silní, ale série není rozhodnutá

Hokejisté Vítkovic urvali výhru v prodloužení

Hokejisté Vítkovic v generálce na extraligu vyhráli v Brně

Vítkovice se naladily na domácí premiéru. Drze jsme Kometě uzmuli tři body, usmívá se Fridrich

Když Fridrich na trati bourá, dívá se šéf týmu, zda má dcera manžela pohromadě

Útočník Zdráhal se vrátil do Vítkovic vítězstvím v Brně. Dědečci mě uvidí hrát, těší ho

Vítkovice dvakrát ztratily vedení, nakonec o jejich výhře v Hradci rozhodl Lakatoš

Hokejisté Vítkovic vyhráli v Brně 5:3 a zaznamenali druhé vítězství po sobě