Bodujeme díky fanouškům, děkuje vítkovický Fridrich na tribuny

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.10.2022 (14:07)     Sekcia sport

Povedený večer má za sebou vítkovický útočník Petr Fridrich. Na výhře 5:3 nad Litvínovem se podílel třemi brankovými přihrávkami. Byl to pro něj druhý tříbodový duel v hokejové extralize. celý článek

Brankář perfektní, střelci bezradní. Nesypeme se z toho, říká vítkovický Fridrich

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.04.2023 (22:18)     Sekcia sport

Nájezd sice proměnil efektně, když pověsil puk bekhendem pod víko, ale po prvním semifinále byl vítkovický forvard Petr Fridrich zklamaný. „Prohráváme 0:1, škoda. Byl to těsný zápas,“ připomněl Fridrich úvodní bitvu hokejové série, ve které osmdesát minut nepadl gól a vítěze určily až nájezdy.

Hattrick je vzpruha pro hlavu, přiznal vítkovický Fridrich

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2024 (01:07)     Sekcia sport

Hokejový útočník Petr Fridrich z Vítkovic dnes stihl téměř zdvojnásobit svou gólovou produkci v probíhajícím ročníku extraligy. V utkání 42. kola proti Kladnu se blýskl hattrickem a pomohl ostravskému celku k výhře 4:2, přitom v předchozích 39 zápasech se střelecky prosadil pouze čtyřikrát.

Snad se příště předvedeme lépe, doufá vítkovický útočník Fridrich

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2021 (10:02)     Sekcia sport

V minulé sezoně si mladý útočník Petr Fridrich vybojoval místo ve vítkovické sestavě, teď je v novém ročníku extraligy nejlepším střelcem ostravského celku. V pátek proti Litvínovu vstřelil svůj třetí gól v sedmém zápase, Vítkovicím to však zdaleka nestačilo. Ostravský tým prohrál 1:4.

Vítkovický Fridrich: První branka nás nerozhodila, víme, že doma jsme silní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2022 (11:23)     Sekcia sport

Ve vyrovnaném duelu s Plzní inkasovali Vítkovičtí jako první, a to v poslední sekundě druhé třetiny. „Vůbec jsme se z toho nesložili. Věděli jsme, že doma je naše síla, v téhle hale máme sebevědomí. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že jsme schopni to otočit a vyhrát,“ povídal Petr Fridrich.

Že jsem malý? Už mi to nevadí. Jsem rád, že nejsem kolohnát, svěřoval se vítkovický talent Fridrich

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.01.2021 (12:31)     Sekcia sport

V sezoně 2018/2019 nakoukl Petr Fridrich v dresu Vítkovic do extraligy poprvé, když dostal možnost si necelé dvě minuty zahrát na ledě Sparty Praha. V tomto ročníku se 20letý útočník v kádru ostravského týmu zabydlel natrvalo. Proti Olomouci (2:1) odehrál osmnácté utkání a připsal si šestou přihrávku na vítězný gól Jana Hrušky.

Kapitán opustil marodku. Když se vyhrává, kouká se na to hezky i z tribuny, usmíval se Krenželok

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.12.2022 (21:17)     Sekcia sport

Ve čtvrtém utkání sezony na ledě Třince mu spoluhráč Rostislav Marosz vystřeleným pukem pochroumal ruku, od té doby vítkovický kapitán Lukáš Krenželok sledoval hokej jen z tribuny. Vynechal sedmnáct zápasů, ve kterých Vítkovice posbíraly třiatřicet bodů a vyšvihly se na druhou příčku tabulky.

Jak Vítkovice udeřily po oslabení, které trvalo dlouhé minuty. Vedení pak už udržely

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2021 (10:28)     Sekcia sport

Dlouhých šest minut seděl vítkovický útočník Petr Fridrich na trestné lavici, kde odpykával vyloučení spoluhráče Marka Kaluse. Když pak vtrhnul na led, zařídil pro tým Vítkovice Ridera ve 38. kole extraligy vítězný gól.

Když Fridrich na trati bourá, dívá se šéf týmu, zda má dcera manžela pohromadě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.06.2023 (10:57)     Sekcia sport

Martin Rada a Jakub Fridrich jsou nejen příbuzní a kolegové, ale i­ soupeři v automobilových soutěžích, jimž propadli. Právě se chystají na Rally Hustopeče, která se jede v pátek a v sobotu mezi vinicemi na Břeclavsku. Společného toho však mají daleko víc. Vždyť za svým mentorem Radou si Fridrich kdysi napřed přišel pro dceru, pak pro práci v týmu a navrch pro místo za volantem.

Výhra Slavie nad Servette z Tribuny Sever. Jak se pracovalo s velice náročným choreem?

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     16.12.2023 (10:32)     Sekcia sport

Slavii hnali za vítězstvím v posledním zápasu Evropské ligy i tisíce fanoušků Tribuny sever. Z velké části díky nim vzniká v Edenu natolik euforická atmosféra, která hráčům dodává potřebné síly a touhu jít si za výhrou.

V kabině jsme všichni puberťáci, říká vítkovický jubilant Krenželok

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2021 (10:59)     Sekcia sport

Když Lukáš Krenželok začínal v extralize, někteří jeho současní spoluhráči se teprve učili chodit. V neděli 38letý útočník nastoupil ke svému tisícímu utkání v nejvyšší domácí soutěži a s Vítkovicemi se radoval z výhry 1:0 v prodloužení nad Libercem. Tu zařídil svou trefou 21letý Petr Fridrich.