Trápení posledního Zlína pokračuje, prohrál sedmý zápas v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.10.2021 (18:55)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně vyhráli v nedělním utkání 13. kola extraligy nad Zlínem 4:1. Po dvou třetinách vedli Indiáni jen těsně 2:1, ale v závěrečné části přidali dva góly a nedali Beranům šanci na bodový zisk. Domácí vyhráli popáté za sebou, v jejich dresu se zaskvěl především švédský útočník Ludwig Blomstrand, který si připsal gól a dvě asistence. Poslední Berani si připsali sedmou prohru v řadě. celý článek

Extraligové trápení posledního Zlína pokračuje

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2021 (20:07)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína prohráli ve čtvrtečním utkání 37. kola extraligy na domácím ledě s Karlovými Vary 2:4 a zaknihovali třetí porážku v řadě. Energie naopak vyhrála podruhé za sebou. Plný bodový zisk hostů jistil v poslední minutě Mikúš.

Trápení Sparty pokračuje, prohrála sedmý zápas v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.11.2021 (19:59)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty se dál v extralize trápí. V úterním utkání 21. kola prohráli na ledě BK Mladá Boleslav 2:3 a připsali si sedmou porážku v řadě. Všechny branky padly v divoké první třetině.

Bída pokračuje, Motor doma prohrál také sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2020 (19:40)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic prohráli v dohrávce 8. kola Tipsport extraligy se Zlínem 1:4. Motoru se sice na začátku třetího dějství povedlo vyrovnat, pak ale třikrát inkasoval. Motor prohrál i sedmý domácí duel v sezoně.

Bída pokračuje, poslední Zlín prohrál pátý zápas v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2021 (19:58)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína prohráli v pátečním utkání 22. kola extraligy v Karlových Varech 1:4. Poslední Zlín nebodoval v pátém utkání v řadě, poslední gól inkasovali hosté do prázdné klece.

Brněnské trápení pokračuje, nováček má dál na kontě jen bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2020 (18:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Zbrojovky Brno prohráli v sobotním utkání 6. kola nejvyšší soutěže doma s Karvinou 0:2 a dál jsou na posledním místě tabulky. Nováček prohrál čtvrtý zápas v řadě.

Bitva o finále pokračuje. Zlín si vynutil sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.03.2024 (20:17)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína zvítězili v šestém utkání semifinále play off první ligy doma nad Litoměřicemi 2:0 a vyrovnali stav série na 3:3 na zápasy. Loňský vítěz druhé nejvyšší soutěže si vynutil rozhodující sedmý zápas, který se bude hrát v sobotu od 17:00 v Litoměřicích. Na finálového soupeře stále čeká Vsetín, který v úterý postoupil po vítězství 4:1 na zápasy přes Jihlavu.

Hrubec končí. Omsk prohrál ve čtvrtfinále rozhodující sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.03.2022 (18:33)     Sekcia sport

Obhájce Gagarinova poháru Omsk skončil v play off Kontinentální hokejové ligy ve čtvrtfinále. Avangard v brance s českým reprezentantem Šimonem Hrubcem prohrál rozhodující sedmý zápas na ledě Magnitogorsku 0:4.

Neumíme střílet branky, láteřil kouč Chrudimi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.05.2021 (12:03)     Sekcia sport

Trápení chrudimských fotbalistů pokračuje. V jarní fázi sezony ještě nedokázali na domácím hřišti vyhrát jediný zápas z pěti možných včetně toho posledního. V sobotu podlehli Třinci 0:2.

Českobudějovické trápení nebere konce. Motor prohrál popáté v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2020 (19:59)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic prohráli v pondělním utkání 30. kola Tipsport extraligy doma s Karlovými Vary 3:4. Energie vedla již 4:1, Jihočeši mocně finišovali, ale na bodový zisk to nestačilo. Motor prohrál popáté v řadě. Energie rozhodla třemi góly ve druhé třetině.

Hokejisté Zlína otočili zápas a mohou slavit

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2020 (19:15)     Sekcia sport

Hokejisté Zlína vyhráli v úterním utkání 11. kola extraligy nad Plzní 2:1. Západočeši vedli po zásahu Kracíka po první třetině 1:0, nakonec však Zlín duel otočil a bodoval naplno. Plzeň prohrála třetí zápas v řadě.

Hokejisté Zlína otočili zápas a ukončili sérii porážek

Zlín popáté v řadě na kolenou, slaví Hradec

Černý říjen Bílých Tygrů. Dvě třetiny remíz aneb Pět důvodů libereckého trápení

Budějovičtí volejbalisté vyhráli v extralize sedmý zápas v řadě

Motor opět nenaskočil, Jihočeši prohráli devátý zápas venku v řadě

ONLINE: Třinec - Sparta 0:0. Třetí mečbol, vynutí si domácí sedmý zápas?

Gulaš na vše nestačil, Motor prohrál posedmé za sebou

Další prohra Pardubic, pošesté v řadě Slavii nedaly gól

Volejbalisté Českých Budějovic vyhráli v extralize sedmý zápas v řadě

Fotbalisté posledního Zlína vysoko porazili Bohemians

Sparťanská série trvá, vyhrála sedmý ligový zápas v řadě! Příbram padla a je poslední

Trápení Beranů nebere konce, Zlín padl pošesté v řadě a je poslední

SESTŘIH: Třinec zdolal Pardubice, o vítězi extraligy rozhodne sedmý zápas

Holík odvrátil konec sezony. Na sedmý zápas se těším, říká zlínský útočník

Spokojený Chmielewski po výhře nad Libercem: Zadina? Taky bych ho naháněl

Poslední Zlín se rval o body, nakonec ale v extralize opět prohrál

Vsetín utrpěl první ztrátu s Jihlavou, o neporazitelnost přišel i Přerov

Poslední Zlín prohrál bitvu s Kladnem, ztrácí na něj už 10 bodů. Třinec vyhrál derby

Vedoucí Vsetín utrpěl první ztrátu s Jihlavou, o neporazitelnost přišel i Přerov

Zlína porazil Třebíč a slaví čtvrtou výhru v řadě

Hokejisté posledního Zlína podlehli doma Mladé Boleslavi vysoko 2:7

Mizérie Zlína dostává tragickou podobu. Bez posil už i trenér hází flintu do žita

Energie vládla, extraligová bída Beranů pokračuje

A pád pokračuje. Veselého tým prohrál v Eurolize i s nejhorším

Domácí Katar se s MS 2022 rozloučil prohrou s Oranjes. Gakpo se trefil potřetí v řadě.

Utrápený Zlín na Pražany nestačil a zůstává poslední

Mizérie Letců pokračuje, prohráli jedenáctý zápas v řadě

Plzeňské trápení pokračuje, mistr doma opět nezvítězil

"To bude bolet." Škodolibý Rosberg si užíval Hamiltonovo trápení v Imole

Škoda prohrála na ledě sestupujícího Zlína a zkomplikovala si přímou cestu do čtvrtfinále

HOKEJ ONLINE: Velké drama pokračuje. Bitvu Zlína se Vsetínem rozhoduje prodloužení

Hokejisté Zlína porazili Třebíč a v první lize mají čtvrtou výhru v řadě

Hokejisté posledního Kladna prohráli popatnácté v řadě, podlehli Vítkovicím 2:3

Sparta měla nabito, šlágr v Pardubicích rozhodlo až prodloužení. Kladno bez Jágra nedalo ani gól