Střela, jak už to u mě bývá, mi nesedla. Naštěstí to tam ale spadlo, smál se střelec prvního gólu Slovácka Reinberk

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.10.2021 (22:04)     Sekcia sport

Skvělou formu potvrdili fotbalisté Slovácka i ve 13. kole nejvyšší soutěže. V Olomouci zdolali domácí Sigmu 3:0, když všechny góly vstřelili v posledních dvaceti minutách. Vyhráli už pošesté v řadě a v neúplné tabulce poskočili na druhou příčku. Klíčový první gól zařídil přízemní střelou k tyči obránce Petr Reinberk. celý článek

Střela mi nesedla, naštěstí to tam ale spadlo mezi betonem a lapačkou, přiznal litvínovský Lukeš

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.02.2021 (20:36)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova hráli podruhé v průběhu šesti dnů v Olomouci a tentokrát dohrávku 19. kola extraligy zvládli, vyhráli 2:1 a oplatili tak Kohoutům předchozí porážku. O zisku tří bodů rozhodli v závěrečné třetině, kdy se v přesilovce trefil útočník František Lukeš.

Střela mi nesedla a najednou se slavil gól, usmíval se Havlík po chybě brankáře

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.10.2023 (18:44)     Sekcia sport

Po nečekaném vyřazení z domácího poháru a ligovém nezdaru v Jablonci už fotbalisté Slovácka zase zabrali. V utkání 11. kola nejvyšší soutěže zdolali před svými fandy Teplice 2:0. Cestu ke třem bodům jim usnadnilo vyloučení hostujícího Marečka už ve 25. minutě.

Klub legend? Měl bych na co vzpomínat, říká slovácký odchovanec Reinberk

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2021 (07:42)     Sekcia sport

V létě už byl domluvený na podmínkách smlouvy s klubem řecké ligy, když ale jeho potenciální nový zaměstnavatel změnil náhle trenéra, z přestupu sešlo. Petr Reinberk tak mohl v půlce září jako první hráč Slovácka zdolat metu 250. startů v domácí nejvyšší soutěži.

Poháry jsou náš sen. Rekordman Reinberk věří, že si ho Slovácko nepokazí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.04.2021 (13:11)     Sekcia sport

Úterní dohrávku v Olomouci sledoval kvůli karetnímu trestu jen na dálku. V sobotním domácím zápase proti Liberci už bude ale Petr Reinberk znovu pilovat prostor u pravé lajny, který má v sestavě Slovácka propachtovaný už jedenáctou sezonu v řadě. Za tu dobu stihl odkopat 237 prvoligových utkání, nejvíce ze všech fotbalistů, kteří kdy oblékli slovácký dres.

Historický úspěch pro Slovácko, Sparta ve finále MOL Cupu nestačila!

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2022 (16:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zvítězili ve finále domácího poháru MOL Cupu nad Spartou Praha 3:1 a získali první velkou trofej v klubové historii. Všechny branky padly v Uherském Hradiště už v úvodním dějství. Domácí Slovácko poslal v 11. minutě do vedení z penalty Václav Jurečka a ve 33. minutě zvýšil Petr Reinberk. Tři minuty před pauzou snížil Dávid Hancko, ale hned za minutu se podruhé v utkání trefil Reinberk.

Reinberk oslavil jubileum vítězným gólem. Slovácko mě vychovalo, jsem rád, že mu to vracím, tvrdí

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (18:30)     Sekcia sport

Stylovější oslavu jubilejního třístého zápasu v nejvyšší soutěži si asi těžko mohl představit. Třiatřicetiletý obránce fotbalistů Slovácka Petr Reinberk rozhodl v závěru úvodní půlhodiny jediným gólem v utkání o vítězství svého mužstva nad zachraňujícím se Brnem. Hradišťský tým díky tomu vstoupí do nadstavbové skupiny o titul z pátého místa s dvoubodovou ztrátou na čtvrtou příčku, která bude na konci sezony zaručovat účast v předkole Konferenční ligy.

Fotbalisté Slovácka v přípravě v Turecku prohráli s Rapidem Vídeň

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.01.2024 (17:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka prohráli v přípravném utkání na soustředění v Turecku s Rapidem Vídeň 1:2. Po bezbrankovém poločase poslal celek z Uherského Hradiště v Beleku do vedení Petr Reinberk, ale šestý tým rakouské ligy otočil stav ze dvou penalt.

Byla to snad moje první střela v zápase, radoval se po gólu Kaloč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.10.2022 (08:09)     Sekcia sport

Fotbalisté ostravského Baníku po změně trenéra ožili. Ale hlavně v první půli. Ve druhé se bránili náporu oslabeného Slovácka. Uklidnila je až branka Kaloče v 84. minutě na konečných 3:1.

Zraněný hrdina Slovácka musel v poločase střídat. Odehrál jsem životní zápas, zářil Reinberk

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2022 (20:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka přepsali klubovou historii, na třetí pokus se ve finále Českého poháru dočkali premiérového triumfu. V rozhodující bitvě o cennou trofej zdolali především díky výbornému výkonu v prvním poločase Spartu ve vynikající atmosféře 3:1 a na hradišťském stadionu propukla po závěrečném hvizdu obrovská euforie.

Slovácko slaví první velkou trofej. Na porážku Sparty mu stačil poločas

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.05.2022 (18:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zvítězili ve finále domácího poháru nad Spartou Praha 3:1. Dva góly vstřelil Petr Reinberk.

Slovácko si doma poradilo s Brnem

Provod zařídil Slavii z penalty aspoň bod. Provedení nebylo nejlepší, ale naštěstí to tam spadlo, těší ho

Slovácko prohrálo z dvou penalt, dle hráčů mohl být zápas zmanipulovaný

Dvě třetiny gólů z penalt! Ať mi někdo vysvětlí, jestli je v tom spravedlnost, hořekuje kouč Slovácka

Klokani zvítězili na hřišti oslabeného Slovácka, Květ dal hattrick

Ze Svědíka všechno spadlo. Kouč daroval v euforii čepici dlouholeté fanynce Slovácka

Po gólu parodoval chůzi trenéra. Má trochu křivé nožky, smál se Petržela po historickém vítězství

Výstavní Plavšičova trefa, co se povede jednou za život. A pravačkou k tomu!

Slovácko je jednou nohou ve skupině Konferenční ligy

Slovácku se kupí absence. Cicilia dostal trest, na marodce je nově i Reinberk

Rytíři na Hané neměli šanci. Kladno je asi můj oblíbený soupeř, smál se střelec dvou gólů Plášek

Rozjetý střelec Holeš po gólu Spartě: Plním si sny, mám krásné období

Za léta bez gólu jsem docela ušetřil, smál se budějovický obránce Novák

Nulový víkend Zlína a Slovácka: Bez gólu, bez bodu

Kluci říkali, že když nejsou diváci, tak na mě budou křičet oni, smál se kat Sigmy Doležal

Fotbalisté Reinberk, Hofmann a Kalabiška prodloužili smlouvy ve Slovácku

Slovácko v přípravě prohrálo s Rapidem Vídeň, inkasovalo z dvou penalt

Nejsem útočný brankář, řehtá se „střelec“ Hrdlička

Čtvrté vyloučení Slovácka. Asi budeme muset trestat exemplárně, říká Mucha

Smál jsem se, když Pérez jel do boxů, popisoval třetí Ricciardo

Tvrdší střela než nejtvrdší střela? Penaltový kop Chloe Kellyové byl tvrdší, než nejtvrdší gól Premier League. Podívejte se video pumelice z nohy anglické fotbalistky

Třinecký kapitán Vrána si ulevil. Dočkal se prvního gólu v sezoně

GLOSA: Střelec Jurečka do třetiligového béčka? Nedohoda by neprospěla jemu ani Slovácku

Střelec Flek: Mám obrovskou chuť. Zvlášť teď, když bojujeme všichni o místa na mistrovství!

Havlík v reprezentační formě? To musí posoudit jiní, míní aktuálně nejlepší střelec Slovácka

Souboj nejlepších střelců se v duelu Ostravy se Slováckem konat nebude

Reinberkův jubilejní den: oslava, gól, vítězství. Věrnosti Slovácku nelituje

Slovácko opouští nejlepší střelec. Zajíc podepsal smlouvu v Ostravě

Slovácko protáhlo vítěznou sérii a v neúplné tabulce je druhé

Střelec Slovácka Kalabiška: Zářez rozhodčího, tak bych zápas nazval!

Litvínov byl bruslivější než my, řekl olomoucký střelec Kolouch

Slovácko nemělo s Libercem kopat druhou penaltu, sudí chyboval i při neuznaném Teclově gólu

Zájem byl, ale Jurečka zůstává. Soustředím se na Slovácko, tvrdí nejlepší podzimní ligový kanonýr