Reinberk oslavil jubileum vítězným gólem. Slovácko mě vychovalo, jsem rád, že mu to vracím, tvrdí

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (18:30)     Sekcia sport

Stylovější oslavu jubilejního třístého zápasu v nejvyšší soutěži si asi těžko mohl představit. Třiatřicetiletý obránce fotbalistů Slovácka Petr Reinberk rozhodl v závěru úvodní půlhodiny jediným gólem v utkání o vítězství svého mužstva nad zachraňujícím se Brnem. Hradišťský tým díky tomu vstoupí do nadstavbové skupiny o titul z pátého místa s dvoubodovou ztrátou na čtvrtou příčku, která bude na konci sezony zaručovat účast v předkole Konferenční ligy. celý článek

Fotbalisté Reinberk, Hofmann a Kalabiška prodloužili smlouvy ve Slovácku

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2023 (12:44)     Sekcia sport

Fotbalový klub Slovácko si pojistil služby trojice zkušených opor a členů základní sestavy. Obránci Petr Reinberk a Stanislav Hofmann prodloužili s prvoligovým klubem z Uherského Hradiště smlouvu do 30. června 2025, další zadák Jan Kalabiška uzavřel o rok kratší nový kontrakt. Slovácko o tom informovalo na svém webu.

Slovácko - Brno 1:0, rozhodl Reinberk, za hosty nedohrál Souček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2023 (16:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácko po dvou zápasech vyhráli a jsou na dostřel čtvrté příčky, která znamená účast v předkole Konferenční ligy. V závěrečném kole základní části porazili Brno gólem Reinberka z 24. minuty. Nováček bude v nadstavbě hrát o záchranu.

Ronaldo oslavil jubileum gólem, Juventus vyhrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2021 (22:48)     Sekcia sport

Fotbalisté Juventusu Turín porazili v italské lize Spezii 3:0 a upevnili si třetí místo. Na druhou příčku, která patří AC Milán, ztrácí Stará dáma tři body, stejný náskok pak má Juve před čtvrtou Atalantou Bergamo. Cristiano Ronaldo oslavil gólem 600. ligový start.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     23.03.2021 (09:18)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas oslavil svůj 100. start v NHL gólem. Dvaadvacetiletý rodák z Nového Města na Moravě šestou brankou v ročníku pečetil výhru Caroliny v Columbusu 3:0. Jakub Voráček asistoval u jediné trefy Philadelphie při domácí prohře s New York Islanders 1:2 v prodloužení.

Historický úspěch pro Slovácko, Sparta ve finále MOL Cupu nestačila!

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2022 (16:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zvítězili ve finále domácího poháru MOL Cupu nad Spartou Praha 3:1 a získali první velkou trofej v klubové historii. Všechny branky padly v Uherském Hradiště už v úvodním dějství. Domácí Slovácko poslal v 11. minutě do vedení z penalty Václav Jurečka a ve 33. minutě zvýšil Petr Reinberk. Tři minuty před pauzou snížil Dávid Hancko, ale hned za minutu se podruhé v utkání trefil Reinberk.

Nečas slaví! Jubileum, gól, výhra

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.03.2021 (06:03)     Sekcia sport

Vydařené jubileum. Český útočník Martin Nečas oslavil svůj 100. start v NHL gólem. Dvaadvacetiletý rodák z Nového Města na Moravě šestou brankou v ročníku pečetil výhru Caroliny v Columbusu 3:0. Další český hokejista Jakub Voráček asistoval u jediné trefy Philadelphie při domácí prohře s New York Islanders 1:2 v prodloužení.

Poháry jsou náš sen. Rekordman Reinberk věří, že si ho Slovácko nepokazí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.04.2021 (13:11)     Sekcia sport

Úterní dohrávku v Olomouci sledoval kvůli karetnímu trestu jen na dálku. V sobotním domácím zápase proti Liberci už bude ale Petr Reinberk znovu pilovat prostor u pravé lajny, který má v sestavě Slovácka propachtovaný už jedenáctou sezonu v řadě. Za tu dobu stihl odkopat 237 prvoligových utkání, nejvíce ze všech fotbalistů, kteří kdy oblékli slovácký dres.

Barák se odvděčil Haškovi vítězným gólem, reprezentace mu chyběla

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.03.2024 (23:22)     Sekcia sport

Oslo - Vítězným gólem z přímého kopu podtrhl záložník Antonín Barák příběh velkého návratu. Za fotbalovou reprezentaci nastoupil naposledy loni v březnu, nový trenér Ivan Hašek ho ale ve své první...

Kotal oslavil jubileum těsnou výhrou. Hráči už toho měli dost, připustil sparťanský kouč

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     25.01.2021 (10:05)     Sekcia sport

Jako šestnáctý trenér v historii dosáhl na metu dvou set odkoučovaných zápasů v nejvyšší české soutěži. „Vzpomínám si ještě na ten první, s Hradcem Králové jsme tenkrát porazili Spartu,“ usmíval se Václav Kotal. Spokojený mohl být i v neděli, kdy jubileum oslavil vítězstvím nad Mladou Boleslaví (1:0).

Lingr oslavil jubileum gólem. Roli žolíka přijal, při oslavě skoro nemohl dýchat

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2023 (09:59)     Sekcia sport

Tlak Slavie sílil, ale ne a ne vstřelit rozhodující gól. Slovo si tak musel vzít Ondřej Lingr. „Záměr byl jasný. Měl jsem jít na hřiště za stavu, kdy bude obrana soupeře utahaná," usmívá se ofenzivní záložník po výhře 2:1 v sobotním domácím šlágru fotbalové Fortuna ligy proti Plzni.

Kopic ozdobil 300. start gólem. Co znamená milník? Že jsem legenda! smál se

Jako z učebnice! Nečasův kapitán sklízí za svůj počin před vítězným gólem obdiv

Český útočník slaví! Jubileum, gól, výhra

Nech mi to, já to chci jednou za život trefit, prosil Reinberk spoluhráče. A trefil

Sadílek se vykoupil vítězným gólem proti Bohemians, Slovácko jde do trháku

Messi zavelel. Jubileum oslavil gólem a postupem

Malkin oslavil 1000. zápas gólem, Crosby přidal bodový ohňostroj

SESTŘIH: Messi zavelel. Jubileum oslavil gólem a postupem

"Tohle jsem já." Kuchta se představil vítězným gólem, i jeho trefu šlo ale nedat

Posila pro Kladno, z Hradce přichází Smoleňák. Vracím se domů, hlásí

Slovácko slaví první velkou trofej. Na porážku Sparty mu stačil poločas

Slovácko si doma poradilo s Brnem

K obratu pomohla bojová porada u lavičky. Nejhezčí výhra, oslavil Hofmann jubileum rozhodujícím gólem

Souček oslavil narozeniny gólem, West Ham slaví výhru

Emotivní zápas pro Čanturišviliho. Do Zlína se vracím pro body, říká Gruzínec a vysvětluje trápení Jablonce

ZÁPISNÍK: Nástrahy a propočty. Ale jsem v Rize. Uff, naštěstí negativní

Beauguel překvapil jubilanta Limberského. Je to hovado, smál se plzeňský bek

Ondřej Kovařčík se vrátil vítězným gólem. Po prvním střídání jsem myslel, že nemám nohy, smál se

Kotalovo vítězné jubileum. Nuly jsou důležité, ale máme výpadky, připustil

Slovácko prohrálo z dvou penalt, dle hráčů mohl být zápas zmanipulovaný

Klub legend? Měl bych na co vzpomínat, říká slovácký odchovanec Reinberk

Rondič oslavil narozeniny vítězným gólem

Zadina se v NHL vrátil po zranění vítězným gólem, Palát přihrál na dvě branky

Nepopsatelný pocit dát vítězný gól v Ďolíčku, řekl Novák

Beauguel polil jubilanta Limberského na oslavu výhry v jeho čtyřstém zápase vodou. Je to hovado, smál se plzeňský bek

Slovácko je jednou nohou ve skupině Konferenční ligy

Jubileum nejlepšího kouče všech dob. Ferguson slaví osmdesát

Kaše si pohrál s hráči Caroliny a gólem posunul Toronto k vítězství

Nečas oslavil svůj jubilejní start gólem a zpečetil výhru Caroliny v Columbusu

Nechtěl jsem ze Zlína utíkat, říká o čekání na další šanci obránce Kolář

Střela, jak už to u mě bývá, mi nesedla. Naštěstí to tam ale spadlo, smál se střelec prvního gólu Slovácka Reinberk

Oslabená Sevilla s Vaclíkem v brance předvedla báječný obrat! Messi oslavil jubileum gólem a výhrou

LEGIONÁŘI POD LUPOU: Skvělé jubileum! Česká hvězda táhne jako kapitán tým za titulem