Douděra rozhodl bitvu o Boleslav

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2021 (16:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili doma ve 13. kole první ligy Hradec Králové 3:2. Na vedoucí gól Samuela Dancáka odpověděl Jakub Rada, ale domácím vrátil do konce první půle vedení Ewerton. Hosté po změně stran vyrovnali zásluhou Adama Vlkanovy, jenže v 78. minutě rozhodl o výhře Středočechů David Douděra. Svěřenci trenéra Karla Jarolíma vyhráli třetí z posledních čtyř kol. Naopak "Votroci", kteří hrají domácí ligové zápasy na mladoboleslavském stadionu, nebodovali po třech kolech. celý článek

Mladá Boleslav - České Budějovice 1:0, zase ten Douděra, postup stvrdil na konci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2022 (18:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v odvetném semifinále nadstavbové skupiny o umístění v první lize České Budějovice 1:0 a v součtu s úvodním venkovním vítězstvím 3:2 postoupili do finále. Utkání rozhodl v 87. minutě záložník David Douděra svým osmým gólem v posledních osmi zápasech.

Boleslav se sesypala. V lize jsem tohle ještě nezažil, láteřil Douděra. Za příklad dával Zbuzany

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2021 (19:53)     Sekcia sport

Po půl hodině hry poslal Mladou Boleslav hlavou do vedení, jenže radost z toho měl záložník David Douděra pramalou. Středočeši zápas na hřišti nejhoršího týmu ligy během posledních deseti minut ztratili a odjeli s prohrou 1:2. „Strašně těžko se mi to hodnotí,“ přiznal 23letý hráč a začal emotivní rozhovor.

Mladá Boleslav porazila Hradec Králové 3:2, rozhodl Douděra

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.10.2021 (17:09)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili doma ve 13. kole první ligy Hradec Králové 3:2. Na vedoucí gól Samuela Dancáka odpověděl Jakub Rada, ale domácím vrátil do konce první...

Boleslav druhou výhrou po sobě udržela naději na skupinu o titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2022 (18:53)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Zlín - Mladá Boleslav 1:2 (82. Reiter - 21. Douděra, 51. Ladra).

Zavřel jsem oči, vystřelil a rána od modré zapadla do víka, tvrdil o vítězné trefě třinecký zadák Doudera

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2021 (21:47)     Sekcia sport

Hokejisté Třince ve 12. kole extraligy vyhráli po urputném boji v Olomouci 2:1, uspěli počtvrté v řadě a v tabulce bodově dorovnali vedoucí Mladou Boleslav. O vítěznou trefu se postaral v přesilovce obránce Milan Doudera.

Na kluky jsem hrdý, vyždímali jsme se do maxima. Teď budu fandit Třinci, prozradil Doudera

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.03.2024 (07:33)     Sekcia sport

S Třincem získal obránce Milan Doudera čtyři mistrovské tituly, před touto sezonou ale slezský klub opustil a přestoupil do Českých Budějovic. Vzájemnou bitvu ve čtvrtfinále play off proto 31letý kladenský rodák hodně prožíval. I porážku 0:2 v sedmém zápasech, která znamenala postup pro Oceláře a konec sezony pro Motor.

Boleslav pod koučem Hoftychem poprvé bodovala

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2022 (16:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli ve 24. kole první ligy doma nad Karvinou 1:0. Zápas rozhodl v 21. minutě David Douděra, jeho spoluhráč Ewerton v 82. minutě neproměnil opakovanou penaltu. Středočeský celek zvítězil po čtyřech kolech a ve druhém utkání pod novým trenérem Pavlem Hoftychem poprvé bodoval. V tabulce se Boleslav posunula na šestou příčku. Karviná v lize počtvrté za sebou nevyhrála, potvrdila pozici nejhoršího venkovního týmu a z posledního místa ztrácí na patnácté Pardubice už 10 bodů.

Se vším respektem, co Jágrovi prochází, je až trapné, pousmál se třinecký bek Doudera

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2021 (21:15)     Sekcia sport

Před lety přišel obránce Milan Doudera do Třince právě z Kladna, proto měl z návratu Rytířů do extraligy velkou radost. Touha porazit svůj bývalý klub, kde hrají kladenské legendy Jágr a Plekanec, byla obrovská. „Ukázali kvalitu. Bylo to proti nim těžké," řekl Doudera, kterého v závěru utkání právě Plekanec fauloval a Kladno tím přišlo o výhodu hry bez brankáře. „Obral jsem ho o puk, vzal mě přes brusle. To už jsme věděli, že si to pohlídáme," svěřil se Doudera po výhře 2:0.

Jágr dělá pro Kladno to nejlepší, co může, říká Doudera

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2021 (22:27)     Sekcia sport

Obránce třineckých hokejistů Milan Doudera jako většina kluků obdivoval Jaromíra Jágra. Dokonce si s ním za Kladno zahrál extraligu, když měla NHL v sezoně 2012/2013 výluku. „Jágr má pořád kvalitu, ale na druhou stranu, se vším respektem, co on si tady v té lize dovolí a co mu prochází, by mu v žádné jiné soutěži neprošlo,“ řekl Doudera po výhře Ocelářů nad Kladnem 2:0 v 22. extraligovém kole.

Třinecký Doudera: Byl to svátek, že jsme viděli víc lidí pohromadě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.04.2021 (22:11)     Sekcia sport

Freibergs, Gernát, Doudera... Polovinu z šesti gólů hokejových Ocelářů Třinec dali v prvním finálovém utkání extraligy obránci. Slezané vyhráli 6:2.

Hokejisté Liberce rozhodli napínavou bitvu v prodloužení, vítězný gól dal Birner

Boleslav v přípravě zdolala Vlašim

Douděra a Bílek dubnovými premianty

Jsem emoční magor, vevnitř to jsou nepředstavitelné pocity, řekl Douděra

Pocity po gólu nejdou vyjádřit, kritika nám pomohla, řekl Douděra po postupu

Doudera si v jubilejním zápase za Třinec užil výhru v mateřského Kladna

Tenhle gól přebíjí všechny zážitky, řekl Douděra; Masopust vyrovnal rekord Olayinky

Slávistický smolař Douděra: Měl jsem dát gól, nechci se na nic vymlouvat

Mladá Boleslav udolala Hradec, v přesilovce rozhodl Skalický

Na finále se připravíte, i kdybyste už nemohli, říká Doudera

Slavia má první posilu, Douděra jde naplnit rodinný osud

Poprvé s hvězdou na srdci. Byl to zážitek, vyprávěl slávista Douděra

Z nezvykého postu mohl poslat Čechy na Euro. Radostí bych asi vyběhl ke střeše a slavil, smál se Douděra

Střílet, střílet, střílet, velí Doudera. Do budějovické kasy rád zaplatí

Budějovický Doudera: Potřebujeme body z venku, utíkají nám začátky zápasů

Doudera přijde kvůli přihranému pádu o 10 procent platu

Douděra vystřelil Mladé Boleslavi další výhru nad Dynamem a postup do finále

Mladá Boleslav vyhrála ve Zlíně a drží naději na skupinu o titul

Slavia přivádí možnou náhradu za Baha, do Edenu přišel Douděra z Boleslavi

Finále nekončí! Hradec rozhodl čtvrtou bitvu v prodloužení a sérii s Třincem vrací domů

Pardubice zdolaly Mladou Boleslav v prodloužení, rozhodl Hájek

Boleslav ovládla nájezdy

Je to hrozný, měli bychom bojovat za Slavii, hlesl zklamaný Douděra

Douděra o nezvyklé roli: Trenér volal dopředu. Klíčové bylo se z toho nepo...

ZNÁMKOVÁNÍ: Chorý a Douděra s jedničkou, zaujali i další debutanti

Fanoušci Slavie v Kosovu? Nadchlo mě to. Pro výhru uděláme vše, říká Douděra

Dojatý Douděra: Je to supr! Když jsme rozhodli, viděl jsem před sebou celý vesmír

Věřím! Doma je můžeme vyřadit, říká Douděra. Gól? Nepopsatelný zážitek

Oceláři pokračují v krasojízdě, doma vyhráli i šestý zápas

ONLINE: Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:1, na góly Vlkanovy odpovídá Douděra

I po porážce jsou šance 50 na 50, překvapil Douděra. Gól na San Siru mě nakopnul