Nečas dovedl Carolinu jako první hvězda zápasu k výhře nad Arizonou

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2021 (21:19)     Sekcia sport

Tohle byl jeho den! Český útočník Martin Nečas se v NHL gólem a asistencí zásadně zasloužil o výhru Caroliny 2:1 nad Arizonou a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Nejprve v závěru druhé třetiny překonal Karla Vejmelku v brance hostů a vyrovnal na 1:1, necelé dvě minuty před koncem, kdy už Arizona hrála bez gólmana, přihrál na vítěznou trefu Bretta Pesceho. celý článek

Nečas dovedl Carolinu jako první hvězda zápasu k výhře nad Arizonou, zářil i Voráček

Tohle byl jeho den! Český útočník Martin Nečas se v NHL gólem a asistencí zásadně zasloužil o výhru Caroliny 2:1 nad Arizonou a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Nejprve v závěru druhé třetiny překonal Karla Vejmelku v brance hostů a vyrovnal na 1:1, necelé dvě minuty před koncem přihrál na vítěznou trefu Bretta Pesceho. Zářil i zkušený Jakub Voráček v barvách Columbusu. Jeho tým vyhrál nad New Jersey 4:3 po nájezdech a český útočník proměnil rozhodující nájezd, k tomu si připsal i dvě asistence. Bod za podíl na gólové akci má ve statistikách i český útočník New Jersey Pavel Zacha.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.01.2021 (07:01)     Sekcia sport

Petr Mrázek udržel druhou nulu ve třetím startu tohoto ročníku NHL, když zneškodnil 32 střel Tampy Bay a dovedl Carolinu k výhře 1:0 v prodloužení. Český gólman byl vyhlášen první hvězdou zápasu a druhou se stal Martin Nečas, který premiérovou trefou sezony zajistil Hurricanes skalp obhájců Stanleyova poháru. Vítek Vaněček pomohl 27 zásahy k výhře Washingtonu, který utkání s New Yorkem Islanders otočil z 0:3 na 6:3.

Nečas nasměroval Carolinu k výhře, gólman Calgary Rittich byl první hvězdou utkání

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.02.2021 (07:03)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas se gólem a asistencí podílel v NHL na výhře Caroliny nad Chicagem 5:3. Na druhou branku Chicaga nahrál David Kämpf.

Skvělý Nečas! Dvakrát překonal Vaněčka a nasměroval Carolinu k výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.05.2023 (06:05)     Sekcia sport

Parádní představení českého útočníka! Martin Nečas překonal dvakrát Vítka Vaněčka a nasměroval hokejisty Caroliny k výhře 6:1 v New Jersey. Hurricanes vedou ve 2. kole play off NHL už 3:1 a dělí je jedno vítězství od postupu do finále Východní konference. Nečas se stal druhou hvězdou zápasu, Vaněček byl ve 33. minutě po pátém gólu střídán.

Mrázek vychytal v NHL výhru nad Flyers, skórovali Nečas, Zacha a Kubalík

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.01.2023 (07:09)     Sekcia sport

New York - Petr Mrázek zastavil 37 střel, dovedl v NHL hokejisty Chicaga k výhře 4:1 na ledě Philadelphie a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Martin Nečas se podílel gólem a přihrávkou...

Pusť mi tam něco, prosil Nečas brankáře soupeře. Bývalý parťák Vejmelka ho poslechl

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.11.2021 (09:00)     Sekcia sport

Hokejista Martin Nečas se v NHL gólem a asistencí zásadně zasloužil o výhru Caroliny 2:1 nad Arizonou a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

Nečas gólem a dvěma asistencemi pomohl k demolici Arizony

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2023 (06:05)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Martin Nečas se blýsknul v pátečním zápase severoamerické NHL. Dvěma asistencemi ve druhé třetině a jedním gólem z přesilovky v poslední části zápasu přispěl k jasné výhře Caroliny nad Arizonou 6:1.

Pastrňák dal 25. gól sezony. Hronek s Dostálem hvězdami zápasů v NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2024 (06:03)     Sekcia sport

Český obránce Filip Hronek se blýskl gólem a asistencí při výhře Vancouveru v úterním utkání NHL nad New Yorkem Islanders 5:2 a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. První hvězdou večera se stal Lukáš Dostáhl díky 39 zákrokům, jimiž dovedl Anaheim k výhře nad Nashvillem 5:3. K vítězství přispěl gólem také obránce Radko Gudas. Trefil se i David Pastrňák, jenže ani jeho 25. gól v sezoně neodvrátil porážku Bostonu s Arizonou 3:4 v prodloužení.

Nečas gólem nasměroval Carolinu za výhrou nad New Jersey

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2024 (21:17)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas svým 20. gólem sezony otevřel skóre zápasu a nasměroval svou Carolinu za výhrou 4:2 nad New Jersey. V dalších předehrávaných duelech sobotního programu NHL Buffalo zdolalo 3:2 po nájezdech Edmonton a Nashville uspěl 2:1 v Columbusu. V akci je také David Pastrňák, jehož Boston hostí Pittsburgh.

Český střelec skolil rozjeté Bruins, vyhlásili ho hvězdou zápasu, překonal osobní maximum v NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.05.2021 (06:04)     Sekcia sport

Český útočník Pavel Zacha rozhodl v prodloužení o výhře New Jersey na Bostonem. Celkem dal v pokračování NHL dva góly, zastavil sérii čtyř výher soupeře. Za poražené si připsal dvě asistence David Pastrňák a jednu David Krejčí. Petr Mrázek se vrátil po zranění, kryl 27 střel a dovedl Carolinu k vítězství 6:3 nad Chicagem. Martin Nečas podpořil výhru Hurricanes gólem a přihrávkou.

Nečas rozhodl o výhře Caroliny a byl vyhlášen první hvězdou zápasu, Rittich čtyřikrát inkasoval

Rozhodující gól! První hvězda! Nečas pokořil obhájce Stanley Cupu, lídr NHL utrpěl výprask

Nečas nastartoval Carolinu, Winnipeg ale dokázal skóre otočit

Vaněček vynuloval Rangers a dovedl Washington k výhře. Krejčí zrežíroval triumf Bostonu. Bodoval i Zacha

Nečas rozhodl o výhře Caroliny! Mrázek první hvězdou zápasu

Francouz vyzrál na Arizonu bez Vejmelky, podruhé v NHL si zachytal Dostál

Nečas dvakrát skóroval a přiblížil Carolinu k postupu

Mrázek se letos poprvé objevil v utkání play off, Carolině pomohl k výhře nad Tampou Bay

Mrázek hvězdou večera. Do NHL se vrátil do NHL vychytanou nulou

Vaněček v plné permanenci, se čtyřiceti zákroky byl první hvězdou zápasu

Nečas připravil v NHL dvě branky, Vejmelka byl střídán

Nosek rozhodl o výhře Vegas. Vaněček zářil, Vladař inkasoval osm gólů

Vaněček dovedl Washington k vítězství, Nečas pomohl Carolině a Pastrňák s Krejčím si připsali přihrávku