Báječný finiš vynesl Pardubicím všechny body

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2021 (20:11)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic sice byli blízko k výhře nad Pardubicemi, v posledních deseti minutách však Východočeši zápas otočili a slaví výhru 3:2. Dynamo rozhodlo zápas dvěma góly v rozmezí 55 sekund ve třetí třetině. celý článek

Drtivý finiš vynesl Pardubicím výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.01.2022 (20:42)     Sekcia sport

Drtvý finiš vynesl hokejistům Pardubic domácí výhru ve 39. kole extraligy nad Energií Karlovy Vary 4:2. Hosté měli k dobru před poslední částí hry jednobrankový náskok, v závěru ale třikrát inkasovali a bylo po nadějích.

Drtivý finiš vynesl Dynamu výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2022 (17:43)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic prohrávali chvíli před koncem předehrávky 51. kola extraligy doma s Litvínovem 3:5, pak ale přišel jejich drtivý finiš. Nejprve dovedli dvěma zásahy duel s Vervou do prodloužení. Tam pak zásluhou přesilovkové trefy Kousala urvali vítězství na svou stranu a v aktuální tabulce se přiblížili Hradci Králové na dva body.

Drtivý finiš Pardubic vynesl Dynamu výhru

Pyrochta půjde proti Brnu s velkou chutí. Bude to speciální, všechny tam znám, řekl

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2021 (12:12)     Sekcia sport

Povedený finiš základní části, v němž vyhrály devět z posledních dvanácti zápasů, vynesl Vítkovice na osmou příčku po základní části extraligy. V předkole play off vyzvou brněnskou Kometu v čele s vítězem kanadského bodování extraligy Američanem Peterem Muellerem.

Útočník Navrátil řídil báječný obrat Olomouce v duelu s Brnem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2022 (08:05)     Sekcia sport

Ještě pět minut před koncem třetí třetiny prohrávali hokejisté Olomouce v Brně 0:2. Přesto po báječném obratu na 3:2 brali ve středu všechny tři body. Velmi důležité v bitvě o play off. Zásadně se o to přičinil Jakub Navrátil, autor dvou gólů.

Báječný finiš Českých Budějovic posunul Motor na čtvrté místo tabulky

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2022 (20:12)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic vyhráli v nedělním utkání 59. kola extraligy nad Libercem 5:3. Motor se díky zaváhání Plzně dostal na 4. místo, hosté vyšli podruhé za sebou naprázdno.

Šílený finiš bláznivé nadstavby: trojice o titul, životní gól. Snové, zářil hrdina

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.06.2023 (14:04)     Sekcia sport

Během posledních minut závěrečného kola nadstavbové části belgické fotbalové ligy se na čele průběžné tabulky vystřídaly všechny tři celky bojující o titul. Strhující finiš nakonec ovládly Antverpy, které si pohár mistra zajistily vyrovnávacím gólem v nastavení proti Genku, jehož fanoušci už tou dobou nedočkavě slavili...

Trpišovský nechápal Ousoua a chválil stadion: Musíme bojovat za každého fanouška

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.02.2023 (07:54)     Sekcia sport

Oslavy na novém stadionu Pardubicím zhatil. Slávistický trenér Jindřich Trpišovský byl ale ke svým fotbalistům i kritický. „Vyloučení byla hrozná chyba. Nemyslel jsem si, že jsme schopni něco takového předvést,“ lamentoval. Nakonec se jeho tým ubránil a odváží si všechny tři body.

Báječný hradecký finiš. Mountfield vyrovnával na poslední chvíli, pak rozhodl v nájezdech

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2022 (20:25)     Sekcia sport

Hokejisté Energie Karlovy Vary prohráli v pátečním utkání 49. kola extraligy na domácím ledě s Hradcem Králové 3:4 po samostatných nájezdech. Mountfield srovnal na 3:3 v poslední minutě třetí třetiny. Při nájezdech už prohrával 0:2, nakonec ale v sedmé sérii urval vítězství. Mountfield vyhrál třetí z posledních čtyř zápasů.

Báječný finiš Slavie připravil Spartu o výhru v derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2022 (16:52)     Sekcia sport

První derby pražských "S" v sezoně ženské fotbalové ligy skončilo nerozhodně 2:2. K vítězství v 7. kole přitom dlouho směřovala Sparta, ale domácí slávistky v závěru slepenými góly smazaly dvoubrankové manko. Obhájkyně titulu díky tomu udržely vedení v tabulce, protože mají lepší celkové skóre. Oba týmy zaznamenaly první bodovou ztrátu v sezoně.

Báječný zákrok! Hvězda Bostonu se bavila krajanovým kouskem

ONLINE: Ostrava hraje s Boleslaví, Hradec proti Pardubicím. Budějovice v Jablonci

Házenkáři dřou s vidinou zopakování loňské jízdy. Nic není ztraceno, zní z Jičína

Sluneta se zadrhla, trenér uklidňuje: Už bylo hůř, věřím, že finiš bude silný

HOKEJ ONLINE: Video momenty. Litvínov bojuje o zdramatizování série proti Pardubicím

Slavia předvedla v dramatickém šlágru kola báječný obrat! Jarolím se konečně dočkal

Autokros se vrací, o víkendu se jede v Nové Pace o republikové body

Třinec po třech kolech ztratil všechny body. Nestačil na Chrudim

Sparta rozdrtila Litvínov. Třinec si vzal zpět první místo v tabulce

Jediná střela na branku, a gól. Pardubice ukradly na Slovácku v nastavení tři body

ELH: Sparta se přiblížila Pardubicím, Třinec porazil poslední Kladno

Kladenské trápení nekončí, dvougólový finiš další prohru Rytířů neodvrátil

FANTASY: Fenomén Pavel Šulc znovu výrazně bodoval, teď ho ale čeká Sparta

Sparta se pokusí v Plzni opět přiblížit vedoucím Pardubicím

ELH: Kladno ukončilo sérii 17 proher, Sparta se přiblížila Pardubicím

Dynamo vládlo ve druhé třetině, finiš mistra nestačil

HOKEJ ONLINE: Sparta vyhrála šlágr a v čele extraligy jde do trháku! V Brně vidí přestřelku