Johaugová vyhrála stíhací závod v Ruce

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2021 (14:29)     Sekcia sport

Závod žen na 10 kilometrů, který byl při SP v Ruce kvůli velkému mrazu přesunut až na odpoledne, vyhrála Norka Therese Johaugová. Česká reprezentantka Petra Nováková skončila se ztrátou téměř pěti minut na 34. místě, Kateřina Janatová doběhla na 39. příčce. celý článek

Johaugová potvrdila roli favoritky

Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová vyhrála stíhací závod SP v Ruce. Česká reprezentantka Petra Nováková skončila na 34. příčce.

Lyžařka Karlssonová vyhrála stíhací závod v Ruce a vede pořadí SP

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2022 (13:39)     Sekcia sport

Švédská lyžařka Frida Karlssonová vyhrála na Světovém poháru v Ruce stíhací závod na 20 km a ujala se vedení v průběžném pořadí seriálu. Na kontě má stejně bodů jako dnes třetí Norka Tiril Udnes Wengová, druhá skončila vítězka sobotního závodu na 10 km Ebba Anderssonová. Česká reprezentantka Petra Nováková doběhla na 43. místě.

Zahájení SP běžkyň v Ruce vyhrála Johaugová, Razýmová byla 22.

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.11.2020 (12:44)     Sekcia sport

Ruka (Finsko) - Třídílné zahájení Světového poháru běžkyň na lyžích v Ruce vyhrála norská favoritka Therese Johaugová. Nejlepší z českých reprezentantek Kateřina Razýmová se...

Zahájení SP běžkyň v Ruce vyhrála Johaugová, Razýmová si polepšila

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (12:29)     Sekcia sport

Třídílné zahájení Světového poháru běžkyň na lyžích v Ruce vyhrála norská favoritka Therese Johaugová. Nejlepší z českých reprezentantek Kateřina Razýmová se v dnešní závěrečné stíhačce na 10 km volně posunula na 22. místo.

Zahájení SP běžkyň v Ruce vyhrála Norka Johaugová, Razýmová dojela dvaadvacátá

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.11.2020 (13:06)     Sekcia sport

Zahájení Světového poháru běžkyň v Ruce vyhrála Johaugová, Razýmová byla 22.

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2020 (13:02)     Sekcia sport

Běžkyně Razýmová byla na desítce v Ruce 27., vyhrála Johaugová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2020 (11:07)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová skončila sedmadvacátá v klasické desítce Světového poháru ve finské Ruce. Další Češky nebodovaly. Zvítězila favorizovaná Norka Therese Johaugová.

Johaugová deklasovala soupeřky, třicítku vyhrála o dvě a půl minuty

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.03.2021 (14:10)     Sekcia sport

Norská lyžařka Therese Johaugová suverénně ovládla na MS závod na 30 km klasicky. V Oberstdorfu získala čtvrté zlato a celkově už čtrnáctý titul.

Další zlatá pro Davidovou! Na MS v Novém Městě vyhrála stíhací závod

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.08.2021 (16:05)     Sekcia sport

Markéta Davidová vyhrála stíhací závod na mistrovství světa v letním biatlonu na kolečkových lyžích a v Novém Městě na Moravě získala už třetí cenný kov. V závěrečném finiši porazila Julii Džimovou z Ukrajiny a navázala na zlato z pátečního supersprintu a stříbro ze sobotního sprintu.

Běžkyně Razýmová v první třicítce, vyhrála Johaugová. Novák tentokrát nebodoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2020 (10:50)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová skončila sedmadvacátá v klasické desítce Světového poháru ve finské Ruce. Další Češky nebodovaly. Zvítězila favorizovaná Norka Therese Johaugová. Závod SP na 15 km klasicky ovládl norský běžec na lyžích Johannes Hösflot Klaebo. Český reprezentant Michal Novák skončil těsně za body na 32. místě.

Bodovací závod na ME v dráhové cyklistice v Grenchenu ovládl Consonni

Loučící se Johaugová si doběhla pro další triumf na oblíbené třicítce, celkově SP vyhrála Ruska

SP běžců v Ruce vyhráli Klaebo a Johaugová, Razýmová dojela dvaadvacátá

Švédka Anderssonová ovládla v Ruce stejně jako loni úvodní závod SP na 10 km

Běžkyně Razýmová byla na desítce v Ruce 27., vyhráli Johaugová a Klaebo

Bolšunov ovládl na Tour de Ski i stíhací závod a jasně vede

Johaugová si užila domácí triumf, v norské metropoli na třicítce dominovala

Lyžařka Johaugová má na ZOH v Číně druhé zlato, Nováková byla třicátá

Klasickou desítku na SP v Lahti vyhrála Norka Johaugová, Češka Janatová nebodovala

ONLINE: Biatlonistky běží stíhací závod. Jak si vedou Davidová a spol.?

BIATLON ONLINE: Ženy jedou stíhací závod, Češky se snaží napravit nepovedený sprint

Výsledky běhu na lyžích

První distanční závod běžkyň na lyžích vyhrála Anderssonová, Nováková bez bodů

Ilarová vybojovala v Ruce první výhru v SP, Janatová doběhla na 25. místě

Desítku v Lahti vyhrála stejně jako v Pekingu Johaugová, Janatová bez bodů

Biatlonisty čeká ve Švýcarsku stíhací závod. Napraví si Krčmář a spol. střelecké sebevědomí?

Švédka Ilarová slaví první výhru v SP, Janatová doběhla v Ruce na 25. místě

Nováková v prvním distančním závodě nebodovala, vyhrála Anderssonová

BIATLON ONLINE: Krčmář odstartuje stíhací závod z pátého místa

Johaugová získala v Pekingu třetí zlato

Norská lyžařka Johaugová vyhrála počtvrté běh na 30 km klasicky s hromadným startem v Oslu

BIATLON ONLINE: Stíhací závod za Česko odjede pouze Krčmář

BIATLON ONLINE: Výborně! Krčmář vyčistil všechny terče, ostatní chybují