Vítkovice podlehly Hradci v prodloužení, bodovaly ale posedmé v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2021 (19:54)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic podlehli v 29. kole extraligy Hradci Králové 1:2 v prodloužení. O vítězství druhého týmu tabulky rozhodl v 64. minutě svým osmým gólem v sezoně Aleš Jergl. Domácí si přes porážku připsali už sedmý zápas v řadě s bodovým ziskem. Východočeši na venkovním ledě bodovali pošesté za sebou. celý článek

Krejčí dotáhl Olomouc k vítězství, Vítkovice bodovaly posedmé v řadě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.12.2021 (20:17)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce vyhráli v zápase 29. kola extraligy na ledě Litvínova 4:3 a ukončili sérii tří porážek.

Hokejisté Liberce porazili v prodloužení Vítkovice, rozhodl Klepiš

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.12.2021 (18:05)     Sekcia sport

Ostrava - Hokejisté Liberce porazili ve 30. kole extraligy Vítkovice 4:3 po prodloužení a po dvou porážkách se radovali z vítězství. Vítkovice prohrály podruhé v řadě, ale natáhly svou...

Urputná bitva pro Hradec. Vítkovice přišly o sérii, ale zůstal jim bod

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2021 (11:17)     Sekcia sport

Až do 44. minuty se čekalo na první gól v zápase 29. kola extraligy mezi Vítkovicemi a Hradcem Králové. Do vedení sice šel domácí ostravský celek, hosté však vyrovnali v početní převaze a v prodloužení jim výhru 2:1 vystřelil Aleš Jergl. Vítkovickým tak sice skončila série čtyř výher v řadě, přesto berou alespoň bod, bodovali posedmé v řadě.

Poslední zdolal prvního, Motor má skalp Třince. Vítkovice prohrály posedmé v řadě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     11.12.2020 (21:13)     Sekcia sport

České Budějovice v extralize porazily Třinec a slaví první domácí výhru. Zabrali také hráči Hradce Králové a Liberce, Sparta přehrála Vítkovice.

Vítkovice dvakrát ztratily vedení, nakonec o jejich výhře v Hradci rozhodl Lakatoš

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.12.2020 (19:05)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vyhráli v 28. kole extraligy v Hradci Králové 3:2 v prodloužení a venku uspěli po osmi porážkách za sebou.

HOKEJ ONLINE: Plzeň vyhrála posedmé v řadě. Vítkovice zázračně povstaly. Kometa udržela těsné vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2020 (16:22)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga má v pátek na programu šest zápasů 17. kola. Druhá Sparta rozehrála kolo ve Vítkovicích, vedla 3:0, ale nakonec po prodloužení vyhráli domácí 5:4 po prodloužení. Lídr z Plzně přivítal Litvínov a uspěl také až v přídavku - 2:1 po nájezdech. Všechny duely můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz. ČT Sport vysílá duel Liberce s Hradcem Králové.

Sobotka rozhodl o výhře hokejistů Sparty v Hradci Králové 4:3 v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.01.2023 (18:51)     Sekcia sport

I bez nemocného trenéra Miloslava Hořavy vyhráli hokejisté pražské Sparty v 38. kole extraligy v Hradci Králové 4:3 v prodloužení, zaznamenali třetí vítězství v řadě a potvrdili čtvrté místo v tabulce. Na ledě Mountfieldu třikrát ztratili vedení, naposledy po brance Aleše Jergla z 59. minuty, ale v prodloužení potrestal hradecký risk bez brankáře Vladimír Sobotka.

Konec dalšího favorita. Zklamali jsme v přesilovce, viděl důvod vyřazení Holaň

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2023 (20:46)     Sekcia sport

Vítěz základní části hokejové extraligy z Pardubic vyřazen v sedmém zápase semifinále. Vítkovice, které byly po dlouhodobé části soutěže druhé, potkal stejný osud. Na domácím ledě podlehly v prodloužení Hradci Králové 1:2, vítěznou branku vstřelil v početní výhodě v 79. minutě Oliver Okuliar.

HOKEJ ONLINE: Sparta vyhrála v prodloužení, Brno rozhodlo v nájezdech. Litvínov se dál trápí. Kladno na lídra nestačí

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (14:11)     Sekcia sport

Rozjeté Karlovy Vary nestačily ve 14. kole Tipsport extraligy na Kometu, které podlehly 2:3 po samostatných nájezdech. Sparta po třech prohrách v řadě zabrala a porazila Mladou Boleslav 3:2 po prodloužení, ve kterém rozhodl Michal Řepík. Trápící se Litvínov nestačil na Vítkovice, kterým podlehl 3:5. Další utkání se ještě hrají a vy je můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Vítkovice přišly o první místo, bitvu v Hradci Králové rozhodl Blain

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.12.2022 (21:03)     Sekcia sport

Ostrava - Hokejisté Hradce Králové porazili ve 29. kole extraligy Vítkovice 4:3 v prodloužení a sesadili svého soupeře z čela tabulky. Hostům nestačily ani tři body amerického útočníka...

Sparta se posunula na třetí místo, Vítkovice prohrály už posedmé v řadě

HOKEJ ONLINE: Duel Budějovic s Třincem rozhodují nájezdy, Pardubice rozdrtily Kladno

Jasná záležitost, Vítkovice srazily Energii a bodovaly již podesáté v řadě

12. kolo ELH: Plzeň podlehla Hradci, Olomouc veze body z Vítkovic

České Budějovice doma posedmé v řadě vyhrály

Budějovice zaskočily mistra! Z výhry se radují i Brno, Sparta, Plzeň a Hradec. Litvínov s Kladnem se dál trápí

Sparta předvedla skvělý obrat. České Budějovice vyhrály posedmé v řadě

ELH: Pardubice, Plzeň. Liberec a Vítkovice mají první výhry

Vítkovice porazily Zlín 3:0, Berany doma zdolaly posedmé v řadě

Házenkářky Mostu nestačily na obhájkyně z Kristiansandu, v LM prohrály i posedmé

HOKEJ ONLINE: Sparta srovnala krok. České Budějovice vyhrály posedmé v řadě

Risk Indiánům v prodloužení vyšel, rozhodl Zámorský

Hororový večer. Mrázek sedmkrát inkasoval, Chicago prohrálo posedmé v řadě

HOKEJ ONLINE: Sparta předvádí skvělý obrat. České Budějovice vyhrály posedmé v řadě

Brňané se nechali v závěru dvakrát vyloučit. Neomluvitelné a smrtící, láteří Zachrla po sedmé domácí prohře v řadě

Třinec při prvním mečbolu neuspěl, podlehl Hradci Králové 1:2 v prodloužení

Třinec uspěl v Hradci Králové i podruhé, v prodloužení rozhodl Voženílek

Liberec zdolal Vítkovice 3:2 a vyhrál počtvrté v řadě

Poslední Zlín zabral, výhru vydřel v prodloužení

ONLINE: Boleslav usiluje proti Hradci o další výhru, pak hrají Vítkovice s Třincem

Karlovy Vary bodovaly popáté za sebou

Čtvrtfinále florbalistů: Střešovice porazily Českou Lípu, Vítkovice podlehly Bohemians