Hamilton ovládl kvalifikaci Velké ceny Saúdské Arábie F1, Verstappen byl třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2021 (19:15)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Grand Prix Saúdské Arábie F1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu. Lídr šampionátu Max Verstappen z Red Bullu skončil po havárii třetí. celý článek

Verstappen nezvládl senzačně rychlé kolo, kvalifikaci F1 v Džiddě vyhrál Hamilton

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.12.2021 (19:06)     Sekcia sport

Do vůbec první Velké ceny Saúdské Arábie formule 1 odstartuje z prvního místa Lewis Hamilton v Mercedesu. Rozhodla o tom sobotní kvalifikace.

Verstappen ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.03.2024 (19:19)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie F1 vyhrál obhájce titulu Max Verstappen z Red Bullu. Druhého Charlese Leclerca zdolal o 319 tisícin sekundy.

Pérez ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie, Verstappen měl potíže

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2023 (19:08)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie F1 vyhrál Sergio Pérez ze stáje Red Bull. Jeho týmový kolega a obhájce titulu Max Verstappen odstartuje kvůli technickým potížím až z 15. místa.

F1 ONLINE: Verstappen útočí v Saúdské Arábii na titul, z pole position ale startuje Hamilton

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (18:03)     Sekcia sport

Nizozemský jezdec Max Verstappen může v neděli slavit svůj první titul mistra světa formule 1. Výhodnější pozici na startu Velké ceny Saúdské Arábie má však jeho hlavní rival Lewis Hamilton, který před předposledním závodem sezony ztrácí v průběžném pořadí MS osm bodů.

Verstappen ovládl kvalifikaci Velké ceny Bahrajnu F1, Hamilton byl druhý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.03.2021 (17:14)     Sekcia sport

Max Verstappen z Red Bullu vyhrál v Bahrajnu kvalifikaci na první závod sezony formule 1. Obhájce titulu Lewis Hamilton z Mercedesu byl druhý.

ONLINE: Najde Verstappen soupeře? F1 závodí v Saúdské Arábii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2024 (17:55)     Sekcia sport

V kvalifikaci Velké ceny Saúdské Arábie suverénně vládl Max Verstappen, neměl konkurenci. S náskokem porazil druhého Charlese Leclerca z Ferrari i týmového kolegu Sergia Péreze. Bude stejně neporazitelný také v sobotním závodě formule 1?

F1 ONLINE: Verstappen je v čele, Hamilton zajel pro čerstvé pneumatiky

Kvalifikaci ve Spa ovládl Verstappen před Russelem, Hamilton byl třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2021 (17:23)     Sekcia sport

Deštivou kvalifikaci na Velkou cenu Belgie formule 1 vyhrál Max Verstappen z Red Bullu před nečekaně druhým Georgem Russellem. Třetí byl Lewis Hamilton, Norris měl nehodu.

ONLINE: Rozhodne o titulu? Jede se Velká cena Saudské Arábie F1

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2021 (18:25)     Sekcia sport

Premiérová cena Velké ceny Saudské Arábie, na rychlém okruhu v Džiddě může rozhodnout o titulu mistra světa. Pokud Max Verstappen získá o 16 bodů víc než Lewis Hamilton, stane se poprvé králem formule 1. Po startu ze třetího místa to však nebude mít jednoduché.

Kvalifikaci na závod v F1 v Saúdské Arábii vyhrál Verstappen před Leclercem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.03.2024 (20:06)     Sekcia sport

Džidda (Saúdská Arábie) - Úřadující mistr světa Max Verstappen z Red Bullu vyhrál poprvé kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie vozů formule 1. Druhého Charlese Leclerca dnes porazil na okruhu v...

První trénink F1 v Džiddě ovládl Verstappen

První trénink formule 1 v Saúdské Arábii ovládl Verstappen

Poslední kvalifikaci sezony F1 vyhrál v Abú Zabí Verstappen, Hamilton byl až třetí

Verstappen po nesmlouvavé bitvě s Leclercem ovládl závod v Saúdské Arábii

První trénink na Velkou cenu Británie F1 ovládl Verstappen, kvalifikaci vyhrál Hamilton

Kvalifikaci F1 v Saúdské Arábii vyhrál Verstappen před Leclercem

F1 ONLINE: Verstappen útočí na druhé letošní vítězství, Stroll vlétl do bariéry

Kvalifikaci na VC Saúdské Arábie F1 vyhrál Pérez, Verstappen odstartuje až z 15. místa

F1 ONLINE: Verstappen skvělým manévrem po restartu opět vede

Verstappen ovládl kvalifikaci Velké ceny USA F1, série Hamiltona skončila

Verstappen chce v Saúdské Arábii napravit kolaps z úvodního závodu

Kvalifikaci Velké ceny Štýrska F1 ovládl Verstappen. Druhý Bottas se na startu propadne

Nehodami ovlivněnou kvalifikaci Velké ceny Saúdské Arábie F1 vyhrál Pérez

Parádní souboj! Hamilton v závěru předjel Verstappena a ovládl VC Španělska

Verstappen ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Belgie

Hamilton v kvalifikaci překonal Bottase, v Toskánsku odstartuje z pole position

Dominantní Red Bull. Pérez vyhrál, Verstappen po startu z 15. místa druhý

Verstappen ovládl sprint v Číně, daleko za ním druhý Hamilton a třetí Pérez

F1 ONLINE: Boj o pole position v Džiddě. Leclerc, či Verstappen? Nebo zrychlí Hamilton?

Sprint v Číně ovládl Verstappen

F1 ONLINE: Děsivý karambol Schumachera. Hamilton v kvalifikaci vyhořel, o pole position se rve Ferrari a Red Bull

MS F1 pokračuje v Saúdské Arábii. Napraví Verstappen kolaps z prvního závodu?

Vítězství v katarské kvalifikaci patří Hamiltonovi, druhý byl Verstappen

Dominantní Red Bull. Pérez vyhrál, Verstappen po startu z 15. místa skončil druhý