Nehodami ovlivněnou kvalifikaci Velké ceny Saúdské Arábie F1 vyhrál Pérez

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2022 (21:10)     Sekcia sport

Nehodami ovlivněnou kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie vozů formule 1 vyhrál Sergio Pérez. Mexický jezdec týmu Red Bull porazil na trati v Džiddě Charlese Leclerca a Carlose Sainze z Ferrari a získal první pole position v kariéře. celý článek

ONLINE: Jede se Velká cena Saúdské Arábie F1, pole position hájí Pérez

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.03.2022 (18:40)     Sekcia sport

Do Velké ceny Saúdské Arábie formule 1 startuje poprvé v kariéře z prvního místa Sergio Pérez. Mexický jezdec stáje Red Bull vyhrál sobotní nehodami poznamenanou kvalifikaci před piloty Ferrari Charlesem Leclercem a Carlosem Sainzem. Sledujte od 19 hodin podrobnou online reportáž.

Kvalifikaci v Džiddě ovládl Pérez, protáhla jí těžká havárie Schumachera

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2022 (20:33)     Sekcia sport

Nehodami ovlivněnou kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie F1 vyhrál Sergio Pérez z Red Bullu. Za ním skončili Charles Leclerc a Carlos Sainz z Ferrari. Nejtěžší havárii měl německý jezdec Mick Schumacher. Třiadvacetiletý jezdec týmu Haas dostal na úzké trati v Džiddě v průběhu druhé části kvalifikace smyk ve 12. zatáčce a narazil v plné rychlosti bokem do bariéry. Z vozu jej museli vyprostit zdravotníci, podle nich byl po nehodě při vědomí a putoval do nemocnice. Kvalifikace byla poté na delší přerušena.

Kvalifikaci na VC Saúdské Arábie F1 vyhrál Pérez, Verstappen odstartuje až z 15. místa

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2023 (19:09)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie F1 vyhrál Sergio Pérez. Obhájce titulu Max Verstappen odstartuje kvůli technickým potížím až z 15. místa.

Pérez ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie, Verstappen měl potíže

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2023 (19:08)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie F1 vyhrál Sergio Pérez ze stáje Red Bull. Jeho týmový kolega a obhájce titulu Max Verstappen odstartuje kvůli technickým potížím až z 15. místa.

Hamilton ovládl kvalifikaci Velké ceny Saúdské Arábie F1, Verstappen byl třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2021 (19:15)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Grand Prix Saúdské Arábie F1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu. Lídr šampionátu Max Verstappen z Red Bullu skončil po havárii třetí.

Kvalifikaci F1 v Saúdské Arábii vyhrál Verstappen před Leclercem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.03.2024 (19:59)     Sekcia sport

Max Verstappen z Red Bullu pokračuje ve své krasojízdě, poprvé v kariéře vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie formule 1. Druhého Charlese Leclerca porazil na okruhu v Džiddě o 319 tisícin sekundy. Třetí skončil Verstappenův týmový kolega a obhájce loňského vítězství Sergio Pérez.

Kvalifikaci na závod v F1 v Saúdské Arábii vyhrál Verstappen před Leclercem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.03.2024 (20:06)     Sekcia sport

Džidda (Saúdská Arábie) - Úřadující mistr světa Max Verstappen z Red Bullu vyhrál poprvé kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie vozů formule 1. Druhého Charlese Leclerca dnes porazil na okruhu v...

Dominantní Red Bull. Pérez vyhrál, Verstappen po startu z 15. místa druhý

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.03.2023 (09:09)     Sekcia sport

Kvůli technickým potížím v kvalifikaci startoval až z 15. příčky, i tak Max Verstappen záhy předjížděl jednoho soupeře za druhým a v polovině Velké ceny Saúdské Arábie se ocitl už na druhém místě. To udržel až do cíle, protože nadvládu stáje Red Bull i ve druhém závodě sezony formule 1 podtrhl Sergio Pérez, jenž vedl téměř od startu až do konce. Díky nejrychlejšímu kolu je pak Verstappen o jediný bod v čele šampionátu. Třetí pozici – podobně jako na úvod ročníku v Bahrajnu – získal Fernando Alonso. Byly to pro 41letého veterána jubilejní 100. stupně vítězů v F1.

Deštěm ovlivněnou GP Monaka vyhrál Pérez, Schumacher měl těžkou nehodu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2022 (14:04)     Sekcia sport

Deštěm ovlivněnou Grand Prix Monaka formule 1 vyhrál Sergio Pérez z Red Bullu před Carlosem Sainzem a Maxem Verstappenem. Ten navýšil své vedení v MS. Těžkou nehodu měl v závodu Mick Schumacher, který o bariéru doslova rozpůlil svůj monopost, ale vyvázl bez zranění.

Verstappen ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.03.2024 (19:19)     Sekcia sport

Kvalifikaci na Velkou cenu Saúdské Arábie F1 vyhrál obhájce titulu Max Verstappen z Red Bullu. Druhého Charlese Leclerca zdolal o 319 tisícin sekundy.

Sainz z Ferrari nepojede Velkou cenu Saúdské Arábie, má zánět slepého střeva

Kvalifikaci plnou nehod vyhrál v Ázerbájdžánu Leclerc před Hamiltonem

Verstappen nezvládl senzačně rychlé kolo, kvalifikaci F1 v Džiddě vyhrál Hamilton

Dominantní Red Bull. Pérez vyhrál, Verstappen po startu z 15. místa skončil druhý

F1 ONLINE: Verstappen útočí na druhé letošní vítězství, Stroll vlétl do bariéry

ONLINE: Najde Verstappen soupeře? F1 závodí v Saúdské Arábii

ONLINE: Rozhodne o titulu? Jede se Velká cena Saudské Arábie F1

Verstappen ovládl kvalifikaci Velké ceny USA F1, série Hamiltona skončila

Tréninky F1 v Saúdské Arábii začaly nejlépe pro Verstappena s Alonsem

Deštěm ovlivněnou GP Monaka vyhrál Pérez, Schumacher měl těžkou nehodu. Ferrari s protestem neuspělo

Schumachera pustili z nemocnice, do GP Saúdské Arábie nenastoupí

První trénink F1 v Saúdské Arábii vyhrál Leclerc před Verstappenem

Pérez vyhrál předčasně ukončenou kvalifikaci

Deštěm ovlivněnou GP Monaka vyhrál Pérez, Schumacher měl těžkou nehodu. Ferrari podalo protest

F1 ONLINE: Děsivý karambol Schumachera. Hamilton v kvalifikaci vyhořel, o pole position se rve Ferrari a Red Bull