Kdyby to skončilo v 70. minutě... Kolaps, můj tým má limity, žehrá Mourinho

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.01.2022 (13:19)     Sekcia sport

Byla to bolestivá porážka. Nepříjemná. Vždyť jeho svěřenci měli Juventus na lopatkách, jenže tři góly za pouhých sedm minut všechno změnily. „Náš tým má slabou mentalitu,“ tvrdí José Mourinho, trenér fotbalistů AS Řím, kteří navíc promrhali i last minute šanci na vyrovnání - zahodili penaltu. celý článek

José Mourinho po šíleném závěru: David Moyes našel v Tomáši Součkovi nového Fellainiho

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     19.10.2020 (14:38)     Sekcia sport

Tohle se v historii Premier League ještě nikdy nestalo! Ještě v 81. minutě West Ham prohrával na půdě Tottenhamu 3:0. Jenomže pak se Hammers nastartovali a v 94. minutě vystřelil Manuel Lanzini neskutečnou trefou remízu 3:3. Celý zápas odehrálo v dres hostů české duo Coufal-Souček. Právě Tomáše Součka po zápase chválil i kouč soupeře - José Mourinho. Podle něj je novým Fellainim.

Mourinho KO v poslední minutě neskousl. Proč nepotrestají Kloppa? rozčiloval se

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2020 (11:53)     Sekcia sport

Parádní fotbalovou bitvu o první místo tabulky Premier League rozhodl ve středu až v 90. minutě Roberto Firmino, což pochopitelně nastartovalo obrovskou euforii v táboře Liverpoolu. Pozadu v emotivním juchání jako obvykle nezůstal ani kouč Jürgen Klopp. Zatímco trenér Tottenhamu José Mourinho odcházel nakaboněný s pocitem nespravedlnosti osudu. Navíc se opřel do chování svého protějšku, jenž by podle něj měl být za divadlo u postranní čáry potrestán.

Mourinho K.O. v poslední minutě neskousl. Proč nepotrestají Kloppa? rozčiloval se

Mourinho do West Hamu, píší v Anglii. Moyes je pod tlakem, hledají se nástupci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2024 (17:06)     Sekcia sport

Zatím jde podle všeho spíš jen o čirou spekulaci. Ale co kdyby přece jen trenér José Mourinho v létě převzal londýnský West Ham, kde aktuálně působí i dva čeští fotbaloví reprezentanti Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem?

Neuvěřitelné, šokující! Německý gigant zažil nevídaný kolaps

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.08.2022 (14:00)     Sekcia sport

Český gólman ve službách Brém Jiří Pavlenka se zřejmě nestačil divit, co jeho spoluhráči předvedli v posledních minutách zápasu s Borussií Dortmund. Ještě v 88. minutě prohrávali 0:2 a zdálo se, že se mohou rozloučit s jakýmkoli bodovým přídělem, ale Dortmund předvedl nevídaný kolaps a Brémy se nakonec radovali z plného bodového zisku po vítězství 3:2.

Šokovaný Mourinho: Strašná porážka, Slavia si tohle vítězství extrémně zasloužila

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.11.2023 (06:51)     Sekcia sport

Ze svého vejminku ve třetím patře odešel už v 86. minutě a výtahem sjel dolů do kabin. José Mourinho měl o čtvrtečním večeru v Praze jiné představy: slávisté jeho týmu oplatili dva týdny starou porážku 0:2. „Je to moje vina. Jsem superzklamaný,“ smutně říkal trenér AS Řím, jenž byl po zpackaném zápase hodně kritický. I k sobě.

Manchesterské derby na Old Trafford skončilo bez branek

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.12.2020 (20:49)     Sekcia sport

Londýn - Manchesterské derby ve 12. kole anglické fotbalové ligy mezi United a City skončilo bez branek. Aston Villa zvítězila na hřišti Wolverhamptonu 1:0. Ve čtvrté minutě nastavení...

José Mourinho: Kdyby se hrálo ještě pár dalších zápasů, bez problémů bychom dosáhli na TOP 4

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     26.07.2020 (09:40)     Sekcia sport

Tottenham převzal po Mauriciu Pochettinovi v listopadu. Ztíženou práci měl tím, že měl zraněnou celou řadu opor, zejména těch ofenzivních. Momentálně vytáhl José Mourinho Tottenham na sedmou příčku. Ještě má šanci na šestou pozici. Na Wolves ztrácí jediný bod. Portugalský kouč Spurs říká, že by stačilo pár zápasů a jeho tým by byl jistě mezi nejlepšími čtyřmi.

Manchesterské derby na Old Trafford skončilo bez branek, Newcastle těsně vyhrál

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.12.2020 (20:53)     Sekcia sport

Manchesterské derby ve 12. kole anglické fotbalové ligy mezi United a City skončilo bez branek. Aston Villa zvítězila na hřišti Wolverhamptonu 1:0. Ve čtvrté minutě nastavení rozhodl z penalty Anwar El Ghazi.

Totální kolaps Dynama, Motor v poslední minutě otočil zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2022 (19:54)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic díky obratu v poslední minutě porazili ve druhém utkání čtvrtfinále play off extraligy doma Pardubice 3:2 a vedou v sérii 2:0 na zápasy. Dynamu zařídili dvoubrankové vedení obránce Ondřej Vála a v přesilové hře kanonýr Robert Říčka. Za Motor se nejdříve prosadil jen ve 32. minutě Miroslav Holec, v čase 59:19 vyrovnal Martin Hanzl a devět sekund před koncem rozhodl Lukáš Pech. Série pokračuje v pátek a v sobotu v Pardubicích.

Nespokojený José Mourinho: Měli jsme rozhodnout zápas, s výkonem jsem spokojený

Plzeňský kolaps v Edenu, Viktoria ve šlágru prohrála

José Mourinho mluví o velkolepém výkonu Spurs a promluvil o výměně názorů s Frankem Lampardem

José Mourinho a zlatý padák: Jak vysoké dostal odstupné a kolik si celkem za vyhazovy vydělal?

Mourinho na kolenou. Sevilla dalším triumfem vylepšila vlastní rekord!

Arrivederci: José Mourinho končí v AS Řím

Mourinho o rošádě v Tottenhamu: Někdy to skřípe. Jsou netrpěliví, měli dobrého kouče

Aspoň už víte, proč netočím sestavu, prohlásil Mourinho po rekordní blamáži v Norsku

José Mourinho pískal na hráče Lazia do 14 let a je obviněn z nesportovního chování

Přijme José Mourinho nabídku na trénování Saudské Arábie za 60 milionů eur ročně?

Mourinho dlouho bez práce nezůstal. Od nové sezony povede AS Řím

José Mourinho se po prohře s Antverpami pustil do hráčů Tottenhamu: Ulehčili mi rozhodování

Bez práce byl jen chvilku. Trenér Mourinho od léta povede AS Řím

Létající delfín Souček není spasitel. West Ham žehrá na sudí, fanoušci na majitele

Mourinho o budoucnosti: Nemám žádné plány. Budu se věnovat domácím úkolům

Noční můra Anglie ve Wembley ožila. Kolaps při penaltách ji připravil o titul

Mourinho skončil v Tottenhamu, padáka dostal šest dnů před finále poháru

Mourinho prozradil své oblíbené svěřence: Ronaldo, Drogba, Terry, Ibrahimovič, McTominay a kdo dál?

Mourinho přerušil Rodgersův rozhovor a poděkoval mu za "nejlepší víno na trhu"

Mourinho radí Anglii, jak hrát na EURO proti Česku. Jak zápas ve Wembley dopadne?

Mourinho kritizuje Kloppa: Kdybych se choval jako on, za minutu mě vykážou