Nešťastná teč, pak trestné střílení. A rána kapitána už historickou prohru nezvrátila

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     09.02.2022 (16:22)     Sekcia sport

Podívejte se na fotografie z úvodního vystoupení českých hokejistů na olympiádě v Pekingu, v němž překvapivě podlehli Dánsku 1:2. celý článek

Trenér žáků v klíčové chvíli odvolal trestné střílení: Chceme hrát férově

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2022 (13:00)     Sekcia sport

Zrušit trestné střílení? V době, kdy můžete vyrovnat? A v mistrovském zápase? Trenér chomutovských hokejových žáků Jiří Gombár to udělal, čímž dal svým šesťákům úžasný příklad fair play.

Zmatky v Liberci! Klíčová chyba byla v unáhleném signálu na trestné střílení, vysvětluje šéf rozhodčích

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2024 (00:08)     Sekcia sport

Gól nahradil v prvním předkole play off mezi Libercem a Olomoucí chaotický moment. Tygři se ve třetí třetině za stavu 0:0 už radovali z gólu, který sudí u videa potvrdili. Hosté se zachránili trenérskou výzvou, kterou však vynulovali i signalizované trestné střílení, což vyvolalo zmatky. Hanáci pak rozhodli v prodloužení o první výhře v sérii 1:0.

Upřeli sudí Liberci v prodloužení trestné střílení? Bylo to na hraně, říká Machovský

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2021 (07:35)     Sekcia sport

Po pátém zápase semifinále kousali Liberečtí křivdu, po šestém se stejným výsledkem 2:3 po prodloužení se mohli cítit poškozeni také, negativní emoce však tentokrát nechali skryté. Sudí totiž mohli v prodloužení v 75. minutě ve prospěch Severočechů nejspíše nařídit trestné střílení. Nestalo se, následně rozhodl Košťálek a sérii srovnal na 3:3 na zápasy.

KOMENTÁŘ: Filipe Pešáne, jste frajer! Klobouk dolů

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2024 (01:05)     Sekcia sport

Pojedete trestné střílení, dozvěděl se napoprvé. Tak ne, video ukázalo, že puk přešel brankovou čáru, takže jste dali gól, slyšel kouč Filip Pešán o chvilku později. Aby nakonec rozhodčí gól libereckých hokejistů odvolali, ba dokonce i trestné střílení zrušili. Celkem solidní veletoč v podání sudích během několika minut, který by ne každý z trenérů skousl. Pešán se ovšem zachoval jako chlap.

Krejčí nedal trestné střílení, ale přesto pečetil vítězství Hanáků

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2021 (19:56)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce vyhráli v předehrávaném zápase 16. kola extraligy na ledě Mladé Boleslavi 2:0 a posunuli se na 7. místo tabulky. Středočeši zůstali čtvrtí. Duel týmů s nejmenším počtem inkasovaných branek v soutěži rozhodl ve 30. minutě v přesilové hře Jan Káňa. Druhý gól vstřelil při power play Mladé Boleslavi David Krejčí, který předtím neproměnil trestné střílení. Premiérové čisté konto udržel Jan Lukáš.

Krejčí nedal trestné střílení, ale přesto pečetil výhru Hanáků

Neproměněné trestné střílení? Je to moje chyba, kál se Zámorský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.12.2022 (08:17)     Sekcia sport

Protáhl se až před brankáře Frodla, kde byl faulován. Rozhodčí jasným gestem ukázal, že Plzeň pojede trestné střílení. K tomu se postavil sám hákovaný Petr Zámorský. Jenže na Frodla si nepřišel. Stejně tak jeho spoluhráči. Plzeň doma prohrála 0:2. „Trenérům jsem řekl, že chci jet. Neproměnil jsem. Moje chyba,“ kál se po zápase obránce Škodovky Petr Zámorský.

Přibyl neproměnil trestné střílení a Boleslav prohrála: Brankář mě dobře přečetl

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.01.2023 (23:15)     Sekcia sport

Hokejový útočník Daniel Přibyl se v dnešním utkání extraligy v Litvínově stal smutným hrdinou Mladé Boleslavi, kterou posílil ve čtvrtek ze Sparty. Duel mohl zlomit z trestného střílení, jenže za nerozhodného stavu ho neproměnil a jeho nový zaměstnavatel nakonec prohrál 3:4. Přibyla proto nevyužitá příležitost hodně mrzela.

Rána kapitána rozhodla. Už nešlo přihrát, hlásil radostně Schleiss

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.01.2023 (09:45)     Sekcia sport

Tak dlouho si plzeňský kapitán Jan Schleiss lámal hlavu s přihrávkou, až nakonec vypálil a trefil se přesně nad pravé rameno kladenského brankáře Adama Brízgaly. Tahle rána kapitána byla opravdu nabitá, navíc vítězná. Schleissova dělovka čtyři minuty před koncem úterního duelu 34. kola extraligy znamenala pro hokejovou Škodu vítězství 4:3.

Rusko - Česko 4:1. Národní tým nestačil na sbornou, Will zneškodnil trestné střílení

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.12.2020 (15:08)     Sekcia sport

Čeští hokejisté prohráli na Channel One Cupu v Moskvě s domácím Ruskem 1:4 a na druhém dílu série Euro Hockey Tour skončí poslední.

Další rána pro Juventus. S nováčkem jen remizoval, navíc přišel o kapitána

Omlouvám se, ale stojí to celkově za ho*no, ulevil si útočník Ottawy

Rozjetý Litvínov přišel o kapitána. Sukeľ musí na operaci

Ostuda, hodnotil Vejmelka historickou prohru. Červenka šel do nájezdů už nalomený

Hattrick byl blízko. Ale gólman se nenechal rozhýbat, litoval Jarůšek

Z mého výkonu jsem zklamaný, řekl Pastrňák po debaklu od Kanady. Teď touží po bronzu

Chlapík: Trvá mi, než se rozjedu. Je mi jedno, čím týmu pomůžu

Těžká rána pro Litvínov! Kapitána Vervy čeká dlouhá absence

Rána, koleno do hlavy, nosítka. Toronto přišlo o kapitána

Udělal jsem všechno dobře, jen jsem nezvedl puk, mrzí Hyku promarněný nájezd

Nešťastná hvězda Shiffrinová: Uprchlíci, děti a těhotné ženy jsou bombardováni a stříleni

Po slávě opět pád, zmožený tým Hradce na nestačil Karlovy Vary

Tyč, tyč a pryč. Nájezd mě rozesmál, řekl Červenka. A chválil Dostála

Florbalisté Sokola Královské Vinohrady prohráli s Chodovem

Hokejový Třinec slaví třetí titul v řadě. V šestém zápase porazil Spartu na jejím ledě 2:1

Velká chyba sudích. Řešení je proti pravidlům, ale fér, omluvili se Pešánovi

Série Komety končí. Olomouc si vyšlápla na Středočechy

Kuriózní situace v Litvínově. Godla chytal část zápasu v cizí masce!

Nečekaný plzeňský válec! Trenéři nás dva měsíce šikanovali, muselo se to projevit, směje se Lev

Výsledek 10. kola superligy florbalistů

Florbalisté Chodova i díky Majerově hattricku vyhráli na hřišti Vinohrad

Jalonen zůstává po prohře s Lotyši pozitivní, "superšance" byly v český prospěch

Rána pro Kladno. Minimálně na měsíc přišlo o kapitána Plekance

Kometa byla poškozena, uznal šéf rozhodčích a trestal. Plzeňský Hrabík přijde o zápas v Brně

Litvínovský žolík Godla. Zažehl vítězný obrat, chytil i penaltu

Slovenská ostuda, hanba. Slováci tepou Trnavu za prohru s týmem obézního kapitána

ONLINE: Video momenty. Šance Kohoutů, trestné střílení Bílých Tygrů. V Liberci se na první branku čeká

Slováci odhalili naše skulinky a všude byli dřív, litoval Hladonik. Navíc nedal trestné střílení

Zámoří teď není můj cíl. Hlavou jsem jen v Hradci Králové, prohlásil slovenský útočník Okuliar

Volali na mě, ať jedu! Kubalík o nájezdu: Nezasunul jsem, jak jsem chtěl

Tři sekundy a nájezd? Kacetla naštval: Na branku jsem sudí upozorňoval

Kacetl vychytal i nájezd a srazil Dynamo: Kurňa, dali jsme to suprově!