Upřeli sudí Liberci v prodloužení trestné střílení? Bylo to na hraně, říká Machovský

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2021 (07:35)     Sekcia sport

Po pátém zápase semifinále kousali Liberečtí křivdu, po šestém se stejným výsledkem 2:3 po prodloužení se mohli cítit poškozeni také, negativní emoce však tentokrát nechali skryté. Sudí totiž mohli v prodloužení v 75. minutě ve prospěch Severočechů nejspíše nařídit trestné střílení. Nestalo se, následně rozhodl Košťálek a sérii srovnal na 3:3 na zápasy. celý článek

Zmatky v Liberci! Klíčová chyba byla v unáhleném signálu na trestné střílení, vysvětluje šéf rozhodčích

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2024 (00:08)     Sekcia sport

Gól nahradil v prvním předkole play off mezi Libercem a Olomoucí chaotický moment. Tygři se ve třetí třetině za stavu 0:0 už radovali z gólu, který sudí u videa potvrdili. Hosté se zachránili trenérskou výzvou, kterou však vynulovali i signalizované trestné střílení, což vyvolalo zmatky. Hanáci pak rozhodli v prodloužení o první výhře v sérii 1:0.

Baník měl proti Spartě dohrávat v deseti, Bohemce sudí upřeli penaltu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.11.2023 (15:09)     Sekcia sport

Fotbalisté ostravského Baníku proti Spartě (0:1) nesprávně dokončili utkání 15. kola Fortuna ligy v plném počtu hráčů. Podle komise rozhodčích měl domácí Filip Kubala vidět druhou žlutou kartu za šlápnutí na Filipa Panáka. Sudí zaváhali také v duelu Bohemians - Karviná (1:0), domácím upřeli pokutový kop.

Trenér žáků v klíčové chvíli odvolal trestné střílení: Chceme hrát férově

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2022 (13:00)     Sekcia sport

Zrušit trestné střílení? V době, kdy můžete vyrovnat? A v mistrovském zápase? Trenér chomutovských hokejových žáků Jiří Gombár to udělal, čímž dal svým šesťákům úžasný příklad fair play.

Hodně lidí nás odepisuje, ale na tomto zápasu můžeme stavět, tvrdí hrdina Sparty Machovský

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2021 (22:00)     Sekcia sport

Poprvé naskočil do play off až v Liberci, první zápas i přes výtečný výkon ještě prohrál 2:3 v prodloužení. Ovšem hned ve druhé partii si gólman Sparty Matěj Machovský připsal čisté konto! Vítěz základní části tentokrát zdemoloval Liberec jasně 5:0 a stav v semifinále snížil na 1:3 na zápasy.

Machovský: Neskutečná úleva, derby v semifinále by mi nevadilo

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.03.2023 (22:32)     Sekcia sport

Hradec Králové - Brankář Matěj Machovský byl možná hlavním hrdinou hradeckého Mountfieldu ve čtvrtfinálové sérii extraligy proti Liberci. Naskočil do ní po úvodním prohraném zápase...

Omlouvám se, ale stojí to celkově za ho*no, ulevil si útočník Ottawy

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2023 (19:10)     Sekcia sport

Prohráli 1:4, jejich kapitán navíc v závěru nedal trestné střílení a špatně to nesl. Ottawský Brady Tkachuk vystartoval po ruském gólmanovi Caroliny Pjotru Kočetkovovi a kdo ví, jak by to skončilo, kdyby ho nedrželi sudí.