Pardubická bída nekončí, Dynamo prohrálo osmý zápas za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2022 (20:07)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic pokračují v nepovedených výkonech. V nedělním utkání 59. kola Dynamo podlehlo doma Třinci 2:3 po samostatných nájezdech. Dynamo má i přes porážku stále šanci na přímý postup do čtvrtfinále. celý článek

Pardubické Dynamo v derby vedlo, nakonec prestižní bitvu potřetí v sezoně prohrálo

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.02.2021 (19:40)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové vyhráli v úterním východočeském derby hraném v rámci dohrávky 6. kola Tipsport extraligy nad Pardubicemi 2:1. Dynamo vedlo po zásahu Políčka, Mountfield však skóre otočil a bodoval naplno. Mountfield vyhrál třetí ze čtyř derby v sezoně, Dynamo potřetí za sebou prohrálo.

Dynamo vyhrálo počtvrté za sebou a nadále vede tabulku. Kladno je předposlední

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (19:40)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic vyhráli ve 14. kole extraligy nad Kladnem 6:2 a udrželi se v čele tabulky. Východočeši si vypracovali klíčový náskok již během první třetiny, gólem a asistencí se pod výhru Dynama podepsali Jan Košťálek, Robert Říčka a Ondřej Matýs. Kladno prohrálo osmý z posledních devíti zápasů a je předposlední.

Dynamo vyhrálo počtvrté za sebou a nadále vede tabulku. Kladno je předposlední, navíc přišlo o Dotchina

Boleslav začala gólovým uragánem, pak byla ráda za těsnou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (18:18)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi vedli v nedělním utkání 22. kola Tipsport extraligy nad Pardubicemi už o tři góly, nakonec ale brali těsnou výhru 3:2. Domácí zvítězili potřetí za sebou, Dynamo prohrálo i šestý venkovní zápas v sezoně.

Plzeňští házenkáři vyhráli i osmý zápas, poslední Hranice smetli o 20 gólů

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2022 (19:04)     Sekcia sport

Plzeňští házenkáři vyhráli i osmý zápas v extralize. S posledními Hranicemi si poradili snadno 44:24. Devíti brankami se na jasném vítězství favorita podílel Režnický. Západočeši ovládli čtvrtý vzájemný zápas za sebou. Hranice prohrály i podesáté v sezoně.

Hotovo. Pardubická radnice prodala HC Dynamo Petru Dědkovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.06.2020 (18:07)     Sekcia sport

Pardubická radnice se po třech letech zbavila majoritního balíku akcií Dynama Pardubice. Hokejový klub patří vrchlabskému podnikateli Petru Dědkovi. Ten bude klub vlastnit minimálně 15 let.

Osmý zápas, osmá výhra. Třineckou jízdu nezastavil ani českobudějovický Motor

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.11.2020 (16:47)     Sekcia sport

Třinečtí hokejisté zdolali ve 13. kole extraligy na svém ledě České Budějovice 6:3 a vyhráli i osmý zápas sezony.

Budějovice třemi góly v oslabení otočily zápas se Slováckem a vyhrály

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2021 (16:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic třemi brankami v oslabení senzačně otočili zápas 16. kola první ligy se Slováckem a zvítězili 3:2. Hosté vedli po gólech Jana Kalabišky a Lukáše Sadílka 2:0 a od 69. minuty hráli přesilovku po vyloučení domácího Jakuba Hory. V 72. minutě ale snížil střídající Matěj Valenta a v závěru dokonal málokdy vídaný obrat v početní nevýhodě dvěma brankami Fortune Bassey. Slovácko prohrálo poprvé po osmi kolech a může přijít o druhé místo v tabulce. Dynamo doma v lize podruhé za sebou zvítězilo a je osmé.

Odplata v Litvínově? Jen další zápas, říká pardubický útočník Poulíček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.01.2024 (09:33)     Sekcia sport

Poslední říjnový duel pardubických hokejistů s Litvínovem byl v tu chvíli šlágrem kola. Jednalo se o přímý souboj o první místo v tabulce. Dynamo však absolutně nezvládlo první třetinu, na severu Čech tehdy prohrálo 1:4 a Verva čelo tabulky uhájila. Poměry v extralize se ale od té doby trochu proměnily, Litvínov sice pořád drží tempo se špičkou tabulky (čtvrté místo, 68 bodů), ale první už je Dynamo (88 bodů).

Přestřelka v Brně! Kometa si vyšlápla na lídra

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2022 (11:26)     Sekcia sport

Série neporazitelnosti hokejistů Pardubic v této sezoně na venkovních kluzištích skončila! Ve čtvrtečním utkání 10. kola Tipsport extraligy prohrálo Dynamo na ledě brněnské Komety 3:4 v prodloužení. O výhře domácích rozhodl v 64. minutě svým druhým gólem v zápase v přesilové hře Petr Holík. Tři kanadské body stejně jako Holík nasbíral i Adam Zbořil. Pardubice, které vedou tabulku, prohrály podruhé za sebou. Dynamo v Brně inkasovalo třikrát v oslabení a potvrdilo, že je v této herní situaci nejhorší v soutěži.

Dynamo dál řádí, poradilo si i s Baníkem a stoupá tabulkou

Miliardáře a majitele hokejového Dynama naštval kapitán i trenér

Dynamo počtvrté za sebou naplno bodovalo

Dynamo ovládlo Tipsport CS:GO Online, Sinners třetí

MČR CS:GO má za sebou první den. Kdo je vítěz a kdo poražený?

České celky vstoupily do Pinnacle Cupu. Sinners berou výhru, Dynamo padlo

Nigérijec si podmaňuje českou ligu! Je skvělý, ale mohl dát v Plzni víc gólů, říká Horejš

Pardubická hokejová mizérie pokračuje. Dynamo neporazilo Spartu ani doma

FOTBAL ONLINE: Slavia začala zostra. Udělá rázný krok k postupu?

Sparta porazila Pardubice 5:4, rozhodl dvougólový Řepík

Třinec opanoval i osmý zápas sezony, Pardubice se po výhře nad Kometou odlepily z posledního místa

Divoká přestřelka v Plzni. Baníkovská bída skončila, Zlín znovu prohrál

Třinec díky skvělému začátku porazil Budějovice a vyhrál i osmý zápas sezony

HOKEJ ONLINE: Hradec usiluje o sedmou výhru za sebou, Plzeň už vede

Jankto se poprvé ukázal ve španělské lize, Getafe smolně prohrálo

Bída je pryč. Slavia se rozjela, vyhrála třetí zápas v řadě

Chicago potřetí za sebou v NBA prohrálo, Satoranský dal jen dva body

HOKEJ ONLINE: Hradec Králové usiluje o sedmou výhru za sebou, Kometa hostí Litvínov

Nejrychlejší gól v play off nastartoval Dynamo. Přesně tohle bylo potřeba, těší kanonýra Pauloviče

HOKEJ ONLINE: Děsivý úvod zničil Kometu! Třinec znovu slaví, Kladno přišlo o náskok. Bída Boleslavi nekončí

FOTBAL ONLINE: Baníkovská bída skončila, Zlín prohrál a trápení pokračuje