Můžu bojovat s nejlepšími, těší Šorma. Co dál? Individuální medaile

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.03.2022 (22:43)     Sekcia sport

Když dorazil k rozhovoru, celý zářil. Už za postup do finále halového mistrovství světa byl nesmírně rád a že v něm skončil pátý? To pro něj moc znamenalo. „Dokázal jsem si, že můžu bojovat s těmi nejlepšími,“ radoval se čtvrtkař Patrik Šorm. celý článek

Česká štafeta mužů na 4x400 metrů nepostoupila do finále

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2021 (13:36)     Sekcia sport

Česká štafeta mužů v běhu na 4x400 metrů obsadila v semifinále v Tokiu sedmé místo v čase 3:03,61 a nepostoupila do olympijského finále. Nejrychlejší byli Američané, kteří se snaží odčinit selhání z individuální čtvrtky, kde skončili bez medaile.

‚Stále mohu bojovat s nejlepšími.‘ Rychlobruslařka Sáblíková to ještě nebalí, rozhodla se pokračovat

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.03.2022 (12:22)     Sekcia sport

Končit? Ale proč, když mi to stále tak jde, pomyslela si. Rychlobruslařka Martina Sáblíková oznámila na tiskové konferenci v Praze, že bude pokračovat v závodní kariéře. „Závěr sezony byl pro mě hrozně nakopávající,“ sdělila. „Zjistila jsem, že stále mohu bojovat s nejlepšími.“

Kousek od medaile. Můžeme hrát s nejlepšími, těší nadějné volejbalové duo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.08.2022 (08:31)     Sekcia sport

Ještě dlouho po utkání o třetí místo Michal Přibyl seděl na židličce u kurtu. Přemítal, proč s parťákem Jakubem Malíkem na mistrovství republiky do 20 let v plážovém volejbale v Opavě prohráli poslední dva duely.

Začíná MS kanoistů, bojovat budou o medaile i místa na OH v Paříži

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     23.08.2023 (01:03)     Sekcia sport

Duisburg (Německo) - Nejen o medaile, ale také o místa na olympijských hrách v Paříži se bude ode dneška do neděle bojovat na mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Duisburgu. O olympijské...

Po šíleném podzimu zázračný postup. V krizi se umíme semknout, těší Šilhavého

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.11.2020 (06:17)     Sekcia sport

Jaroslav Šilhavý se po výhře nad Slovenskem a vítězství ve skupině Ligy národů a těší na souboje s nejlepšími evropskými celky.

Všichni tři čeští moderní pětibojaři budou ve finále SP bojovat o medaile

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.06.2022 (21:48)     Sekcia sport

Ve finálovém závodu Světového poháru v moderním pětiboji v Ankaře se představí v bojích o medaile kompletní trojice českých reprezentantů. Martin Vlach vyhrál semifinálovou skupinu A, Marek Grycz v ní byl pátý. Jan Kuf obsadil v "béčku" deváté místo. Čeští závodníci si poradili i s ošemetným parkurem, na který řada jejich soupeřů doplatila. Ve skupině A za něj nezískalo body sedm z 18 mužů.

V Paříži 2024 se bude o olympijské medaile bojovat i v breakdance

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.12.2020 (18:54)     Sekcia sport

Lausanne (Švýcarsko) - V Paříži v roce 2024 se bude poprvé v historii bojovat o olympijské medaile v breakdance. Výkonná rada Mezinárodního olympijského výboru (MOV) schválila zařazení...

Hokejisté budou na MS bojovat o unikátní medaile

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.05.2023 (12:24)     Sekcia sport

Hokejisté startující na mistrovství světa v Tampere a Rize budou vedle hlavních trofejí bojovat i o unikátní medaile. Cenné kovy pro tři nejlepší týmy váží 350 gramů, mají průměr 100 milimetrů a tloušťku 15 milimetrů. Mezinárodní hokejová federace představila jejich podobu na svém webu.

Češi budou na MS v rychlostní kanoistice bojovat o medaile i místa na OH

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2023 (09:19)     Sekcia sport

Nejen o medaile, ale také o místa na olympijských hrách v Paříži se bude od středy do neděle bojovat na mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Duisburgu. O olympijské kvóty bude usilovat patnáct ze 24 členů české výpravy v čele s kanoistou Martinem Fuksou a kajakářem Josefem Dostálem.

Veslařky Antošová s Fleissnerovou o medaile nepojedou

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.07.2021 (05:23)     Sekcia sport

Český dvojskif Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová obsadil v semifinále olympijských her v Tokiu páté místo a stejně jako před pěti lety v Riu bude bojovat ve finále B o konečné 7. až 12. místo. Ze hry o medaile podle očekávání vypadl i skifař Jan Fleissner, jenž byl ve čtvrtfinále také pátý a nyní bude bojovat v takzvaném semifinále C/D o 13. až 24. místo.

Nejlepšími řeckými sportovci roku jsou opět Adetokunbo a Sakkariová

Erbanová si splnila sen i v hokeji: Je úžasné, že můžu soupeřit s nejlepšími

Krčmářovi ani dvě nuly nestačily na desítku. Norové ostrouhali, zlato bere Švéd

Mílařka Mäki bojovala, ale ve finále skončila beznadějně poslední

Karlovarští nohejbalisté si znovu zahrají o extraligové medaile

DNES V TOKIU: Do akce jde obr Krpálek, cinkne medaile Prskavcovi?

Mílařka Mäki bojovala, ale ve finále skončila beznadějně poslední. Čtvrtkaři nepostoupili

Lyžaři pojedou na MS o medaile v kombinaci, s číslem 1 pojede Zabystřan

BIATLON ONLINE: Krčmář a spol. bojují na MS o medaile ve sprintu

Na slalomářském MS pojedou o medaile kanoisté a kanoistky

České krásky vyrazí do Tokia v nových bikinách. Jak jim sluší?