Vrána poslal Detroit do vedení, Chytil za 11 sekund srovnal. McDavid se dotáhl na 100 bodů

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.03.2022 (06:14)     Sekcia sport

Český útočník Detroitu Jakub Vrána se zapsal mezi střelce ve středečním utkání proti NY Rangers, za pouhých 11 sekund ale na jeho gól dokázal odpovědět Filip Chytil. Tým z východního pobřeží nakonec vydřel na ledě soupeře výhru 5:4 v prodloužení a Red Wings zaznamenali čtvrtou porážku v řadě. Útočník Edmontonu Connor McDavid jako první hráč pokořil v letošní sezoně NHL hranici 100 bodů. celý článek

Jeník s Vejmelkou řídili výhru Arizony. Vrána skóroval, Chytil za 11 sekund odpověděl

Český hokejový útočník Jan Jeník svými prvními dvěma góly v aktuální sezoně NHL pomohl Arizoně ke středeční výhře 5:2 nad San Jose a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Brankář Karel Vejmelka přispěl k výhře Coyotes čtyřiceti zásahy. Mezi střelce se zapsal i útočník Detroitu Jakub Vrána v utkání proti NY Rangers, za pouhých 11 sekund ale na jeho gól dokázal odpovědět Filip Chytil.

Zase remíza. Olomouc vedení v Liberci neudržela

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2023 (17:07)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce v sobotním 20. kole první ligy remizovali s Olomoucí 2:2. Domácí poslal už ve druhé minutě do vedení Lubomír Tupta, ale ve 20. minutě srovnal z penalty Mojmír Chytil a v 55. minutě otočil stav bývalý hráč Slovanu Jan Navrátil. V 78. minutě zařídil dělbu bodů Lukáš Červ. Oba soupeři se rozešli smírně i v úvodním vzájemném duelu sezony.

McDavid pokořil hranici 100 kanadských bodů

Výsledky středečních zápasů NHL: Buffalo - Winnipeg 2:3 po sam. nájezdech, Detroit - NY Rangers 4:5 v prodl., zápasy Edmonton - Los Angeles, Arizona - San Jose, Seattle - Las Vegas a Vancouver - St. Louis se stále hrají. Útočník Edmontonu Connor McDavid jako první hráč pokořil v letošní sezoně NHL hranici 100 bodů, v základní hrací době proti Los Angeles připsal gól a asistenci.

To bude posila! Vrána chytil slinu, góly dává i z nenápadných akcí

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2022 (18:26)     Sekcia sport

Kanonýra pro mistrovství světa už bychom měli. Detroit je sice definitivně vyřazen z bojů o play off v NHL, ale útočník Red Wings Jakub Vrána chytl střeleckou slinu. S takovou gólovou kadencí by v kompletní sezoně mohl klidně atakovat padesátku.

McDavid vládne produktivitě NHL o deset bodů před Draisaitlem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.03.2021 (09:24)     Sekcia sport

New York - Kanadský hokejový útočník Connor McDavid z Edmontonu vede produktivitu NHL o deset bodů před německým spoluhráčem Leonem Draisaitlem. McDavid nasbíral ve 34 zápasech 60 bodů...

Liberec - Olomouc 2:2, další remíza pro Sigmu, domácí dali krásné góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2023 (17:26)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce ve 20. kole první ligy remizovali s Olomoucí 2:2. Domácí poslal už ve druhé minutě do vedení Lubomír Tupta, ale ve 20. minutě srovnal z penalty Mojmír Chytil a v 55. minutě otočil stav Jan Navrátil. V 78. minutě zařídil dělbu bodů Lukáš Červ. Oba soupeři se rozešli smírně i v úvodním vzájemném duelu sezony.

McDavid vede produktivitu NHL o devět bodů, střelcům vládne Matthews

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.04.2021 (10:07)     Sekcia sport

New York - Kanadský hokejový útočník Connor McDavid z Edmontonu vládne produktivitě NHL o devět bodů před německým spoluhráčem Leonem Draisaitlem. McDavid nasbíral ve 37 zápasech 63...

Zacha pečetil gólem výhru New Jersey, Vrána se trefil dvakrát, ale Detroit padl v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2022 (05:32)     Sekcia sport

Český útočník Pavel Zacha pomohl v NHL jedním gólem k výhře New Jersey na ledě Dallasu 3:1. Zacha skóroval 61 sekund před koncem a pečetil vítězství Ďáblů. Radek Faksa se na straně poražených neprosadil. Washington zvítězil v Pittsburghu po obratu 6:3, gólman Vítek Vaněček však za Capitals nechytal. Jakub Vrána se trefil dokonce dvakrát, ale jeho Detroit prohrál s Columbusem 4:5 v prodloužení. U druhé branky vítězů asistoval Jakub Voráček.

A zase dolů. Vrána se po jednom zápase v NHL stěhuje zpět na farmu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.02.2023 (09:41)     Sekcia sport

Pouze jeden zápas odehrál Jakub Vrána v NHL po návratu z rezervního Grand Rapids. Zapsal jeden plusový bod, jeho formaci se v utkání na ledě Capitals dařilo. Přesto ho ve středu ve večerních hodinách Detroit poslal zpátky na farmu.

McDavid vládne produktivitě NHL o pět bodů před Draisaitlem, nejlepším Čechem je Kubalík

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2021 (10:09)     Sekcia sport

Kanadský hokejový útočník Connor McDavid z Edmontonu má v čele pořadí produktivity v NHL náskok pěti bodů před německým spoluhráčem Leonem Draisaitlem. McDavid si připsal v 21 zápasech 38 bodů za 13 branek a 25 asistencí, Draisaitl má 10 gólů a 23 přihrávek. Třetí Auston Matthews z Toronta nasbíral v 20 duelech 31 bodů a je s 18 trefami nejlepším střelcem o pět branek před McDavidem.

Vrána a Vaněček pomohli Washingtonu k výhře. Filip Chytil dal hezký gól proti Pittsburghu

Zlín smazal dvoubrankový náskok Pražanů

To bylo rychlé. Detroit se s Vránou nemazal, poslal jej zpátky na farmu

To bylo rychlé. Detroit poslal Vránu po jednom zápase v NHL zpět na farmu

Palát pálil, Chytil nahrával. McDavid se Pastrňákovi vzdaluje

Fotbalisté Olomouce hráli v Liberci 2:2 a také ve čtvrtém jarním kole remizovali

McDavid vede produktivitu NHL o pět bodů před Draisaitlem a Huberdeauem

Bey nastřílel 51 bodů a dotáhl Detroit k vítězství v Orlandu

Nechtěný Vrána opouští Detroit!

McDavid vládne produktivitě NHL o 19 bodů, Pastrňák je pátý

McDavid vede produktivitě NHL o 29 bodů a mezi střelci o 10 gólů před Pastrňákem

Produktivitu NHL vede McDavid o 16 bodů, Pastrňák je třetí

Detroit dal českého útočníka z asistenčního programu k dispozici ostatním klubům

Zakulatit zisky na 100 + 100! V Liberci slavil Vrána i celý Třinec

Hranice pokořena! McDavid jako šestý hokejista v historii získal 150 bodů

McDavid dvakrát nahrával a má 104 bodů, Colorado drží šanci na Prezidentův pohár