Prohrály po gólu rukou. Naštvané Češky přišly o reálnou šanci na postup na MS

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.04.2022 (21:35)     Sekcia sport

Jedinou branku vstřelila ve 36. minutě Gunnhildur Jónsdóttirová, která si ale podle opakovaných záběrů pomohla rukou. celý článek

Fotbalistky přišly o reálnou šanci na postup na MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2022 (19:35)     Sekcia sport

České fotbalistky prohrály klíčové domácí utkání kvalifikace o postup na mistrovství světa v roce 2023 s Islandem 0:1 a přišly o reálnou šanci na postup. Jedinou branku vstřelila ve 36. minutě Gunnhildur Jónsdóttirová, která si ale podle opakovaných záběrů pomohla rukou. Svěřenkyně trenéra Karla Rady dostaly míč do sítě v nastaveném čase druhé půle, skotská rozhodčí Lorraine Watsonová ale k nevoli domácích hráček trefu Simony Necidové neuznala kvůli údajnému faulu.

Fotbalistky přišly o reálnou šanci postupu na MS

České fotbalistky prohrály v kvalifikaci o MS 2023 s Islandem 0:1 a přišly o reálnou šanci na postup. Rozhodla ve 36. minutě Gunnhildur Jónsdóttirová.

České pozemkářky v kvalifikaci OH prohrály i s Chile a přišly o šanci na postup

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.01.2024 (10:19)     Sekcia sport

České pozemní hokejistky v olympijské kvalifikaci prohrály 0:6 s Chile a po druhé porážce ve skupině přišly o šanci na postup na hry v Paříži. Výběr trenéra Garetha Grundieho zakončí vystoupení v Ráňčí v Indii v úterý proti Německu.

Liberec prohrál a přišel o reálnou šanci na postup

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2020 (20:47)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce ve 4. kole skupiny Evropské ligy prohráli doma s Hoffenheimem 0:2 a přišli o reálnou šanci na postup. Slovan držel s favoritem krok až do 77. minuty, kdy se prosadil Christoph Baumgartner, v 89. minutě pak přidal pojistku z penalty střídající Andrej Kramarič.

Ani vedení o šest gólů nestačilo. Češky prohrály i se Španělskem a na Euru končí

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.12.2020 (19:49)     Sekcia sport

České házenkářky prohrály na evropském šampionátu v Dánsku i třetí zápas a turnaj pro ně skončil.

České stolní tenistky prohrály na MS i s Chorvatskem a už nemohou postoupit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2024 (15:16)     Sekcia sport

České stolní tenistky prohrály na mistrovství světa družstev v Pusanu i třetí zápas v základní skupině a přišly o naději na postup do vyřazovacích bodů a šanci na olympijské hry. Chorvatsku dnes podlehly 0:3 na zápasy a ani případné vítězství v závěrečném duelu s Ukrajinou jim play off nezajistí.

České fotbalistky vysoko prohrály na Islandu

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2021 (22:47)     Sekcia sport

České fotbalistky prohrály ve třetím kvalifikačním utkání o postup na mistrovství světa v roce 2023 na Islandu 0:4 a přišly o vedení v neúplné tabulce skupiny C. Svěřenkyně trenéra Karla Rady prohrávaly v Reykjavíku ve 12. minutě po vlastním gólu Barbory Votíkové. Ve druhé půli se v dresu domácích prosadily Dagny Brynjarsdóttirová, Svava Gudmundsdóttirová a Gunnhildur Jónsdóttirová.

Fotbalistky vysoko prohrály na Islandu a v kvalifikaci o MS ztratily první místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.10.2021 (23:19)     Sekcia sport

České fotbalistky prohrály ve třetím kvalifikačním utkání o postup na mistrovství světa v roce 2023 na Islandu 0:4 a přišly o vedení v neúplné tabulce skupiny C.

České házenkářky prohrály s Koreou a přišly o šanci na čtvrtfinále MS

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.12.2021 (16:59)     Sekcia sport

České házenkářky na mistrovství světa ve Španělsku na úvod osmifinálové skupiny prohrály s Jižní Koreou 26:32.

Sen o titulu z Australian Open je pryč. Češky ve finále čtyřhry prohrály

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2021 (05:00)     Sekcia sport

Sen o titulu z Australian Open se rozplynul. České tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková prohrály ve finále čtyřhry prvního grandslamového turnaje roku s nasazenými dvojkami Belgičankou Elise Mertensovou a Běloruskou Arynou Sabalenkovou po setech 2:6 a 3:6. Češky ve finále více chybovaly a navíc nezvládly klíčové momenty, když nevyužily řadu šancí k prolomení servisu soupeřek. Ty využily čtvrtý mečbol a mohou slavit.

Slovácko cítí šanci porvat se o postup. Těším se na plný stadion, tvrdí před duelem s Kolínem kouč Svědík

HOKEJ ONLINE: Češky se dočkaly gólu, vzápětí inkasovaly osmý od Američanek

HOKEJ ONLINE: Američanky zcela dominují, Češky inkasovaly v první třetině šest gólů

Nejméně gólů v historii. Ale bojovaly jsme a nemáme se za co stydět, tvrdí Franková

Brankář Kolář smutnil: Doufali jsme v postup, ale po inkasovaném gólu jsme se už báli hrát

Třeba ten bod bude postupový, řekl Hložek. Vyčítal si šanci v nastavení

Fotbalistky Slavie v Lize mistryň prohrály s Brannem 0:1 a už nemohou postoupit

Všechno mohlo být jinak. Lehečka byl kousek od postupu, Tsitsipasovi hrozila diskvalifikace!

MATEMATIKA: Češi mají postup ve vlastních rukou! Rozhodne ale asi až bitva se Slováky

Češky na MS v basketbalu 3x3 podlehly až Američankám a jsou v osmifinále

ONLINE: České fotbalistky hrají s Islanďankami, pro šanci na MS musejí vyhrát

ONLINE: Volejbalistky bojují na mistrovství světa proti suverénní Číně

MATEMATIKA: Češi mají postup ve vlastních rukou! Rozhodne až závěrečná bitva se Slováky?

Srdnatý boj proti olympijským vítězkám. Házenkářky na Euru přesto těsně prohrály

Češky smutní, jediný gól je poslal domů. Ve čtvrtfinále MS prohrály s Finkami

Stolní tenistky Hodonína na úvod Ligy mistryň těsně prohrály

Češky sahaly po senzační výhře. O skalp favoritek přišly v nastavení

ONLINE: Bez Hrubana i reálné šance na postup. Basketbalisté hrají v Maďarsku

Nechápu, musíme si to rozebrat, zlobil se Rada po výprasku v Plzni

Hokejistky ČR dlouho vzdorovaly USA, nakonec čtvrtfinále OH prohrály

Že já radši nebyl pátý, říká naštvaně české eso po druhém místě. Hned má další šanci

ONLINE: Češky pokračují v olympijské kvalifikaci, hrají proti Nizozemkám

Slavistky poprvé v sezoně doma prohrály, nestačily na házenkářky Dunajské Stredy

Senzace! Češky porazily olympijské vítězky!