Co předvedl sudí Hocek, je výsměch fotbalu. Tohle Slavia nemá zapotřebí, soptil jablonecký Krob

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2022 (21:34)     Sekcia sport

Tři minuty před koncem nedělního souboje snížil obránce Jablonce Jan Krob proti Slavii na 1:2 a následně Severočeši dopravili míč do branky i podruhé, rozhodčí Petr Hocek však už předtím pískal Martincovi útočný faul a gól neplatil. Zelenobílí se pak hodně zlobili. celý článek

Byl jsem si naprosto jistý, říká sudí Hocek o vyloučení Santose a penaltě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.09.2022 (11:59)     Sekcia sport

Sotva začala druhá minuta ligového taháku mezi Plzní a Slavií, když musel razantně vstoupit do dění zápasu. „Byl jsem si naprosto jistý tím, že je to na červenou kartu a pokutový kop,“ vysvětlil sudí Petr Hocek svůj verdikt k zákroku hostujícího fotbalisty Eduarda Santose.

Tomičův kolotoč: Slavia, gól na Spartě i chyba. Hrát nechtěl, ale kouč měl jasno

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2023 (12:59)     Sekcia sport

Když šel v závěru prvního poločasu ve vlastním pokutovém území neuvážlivě na zem a ve skluzu zasáhl domácího Lukáše Haraslína, hned věděl, že je zle. Jakkoli rozhodčí Petr Hocek nejdřív penaltu neodpískal, mladoboleslavský fotbalista Michal Tomič sklopil hlavu a později přiznával: „Ani na okamžik jsem nedoufal, že by tohle sudí mohli přejít.“

Krob: Prohrát čtyřikrát za sebou, to se Jablonci nemůže stát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.10.2022 (12:25)     Sekcia sport

Do derby nastoupil s kapitánskou páskou, odehrál 66 minut a po konečném hvizdu zklamaně sledoval, jak domácí fotbalisté Liberce slaví výhru 2:0. Zkušený jablonecký levý obránce Jan Krob nesl porážku hodně těžce, protože jeho tým doplatil na mizernou koncovku. „Takový zápas jsme v Liberci dlouho nezahráli. Jen za první poločas jsme si vytvořili tři čtyři stoprocentní šance, ale gól nedáme,“ litoval 35letý Jan Krob.

Sudí na zdržování skočil. Nastavit čtyři minuty? Výsměch, soptil Rangnick

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.03.2022 (10:44)     Sekcia sport

Zaskakující kouč fotbalistů Manchesteru United Ralf Rangnick byl po vyřazení z Ligy mistrů pořádně rozzlobený - konkrétně na slovinského rozhodčího Slavka Vinčiče, který odvetný duel s Atlétikem Madrid (0:1) řídil. „Ve druhé půli se snad neodehrály dvě minuty, pořád se přerušovalo kvůli někomu na zemi,“ štvalo kouče United.

Rada: Gól na 3:3? Roh neměl být, smutné. Sudí si mohli dát u videa mariáš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2022 (22:28)     Sekcia sport

Na tiskovce Petr Rada perlil. Smál se i kroutil hlavou. Příklad první: „Šťourat se v uchu sedm minut, jestli mi nezalehl bubínek, to mi přijde fascinující. Tohle může sudí rozhodnout během minuty.“ A druhý: „Roh to nebyl, zasáhla vyšší moc.“ Jablonecký kouč hodnotil semifinálové vyřazení od fotbalistů Sparty (3:4).

Brněnský gól proti Zlínu sudí neuznali správně, řekla komise

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.02.2021 (17:39)     Sekcia sport

Neuznaný gól, kvůli kterému se brněnští fotbalisté v závěru posledního ligového utkání proti Zlínu tolik zlobili, podle komise rozhodčích sudí Petr Hocek neuznal správně.

Slavia zvítězila v Jablonci a dál vede ligu

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2022 (19:00)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Jablonec - Slavia 1:2 (87. Krob - 31. Schranz, 84. Tecl)

Z Teplic ho vyhodili, Krob se přesto kamarádovi Grigarovi za gól omlouval

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.01.2021 (13:04)     Sekcia sport

Omlouval se. Dokonce zvedl ruce, jako by chtěl teplickému gólmanovi Grigarovi naznačit: Promiň nechtěl jsem. „A copak jsem se mohl z gólu radovat? Vždyť Tomáš je můj velký kamarád, a navíc chytal třístý ligový zápas v kariéře,“ vysvětloval jablonecký Jan Krob, proč se po trefě v pátečním ligovém prologu na Stínadlech zdržel oslavných gest a euforie nad brankou, kterou právě vstřelil.

Chyby sudích: Slavia penaltu mít neměla, Olatunjiho zákrok nebyl na žlutou kartu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2023 (15:34)     Sekcia sport

Rozhodčí nesprávným verdiktem pomohli slávistickým fotbalistům k obratu ve skóre v Liberci. Hlavní sudí Ondřej Pechanec za stavu 2:1 pro domácí neměl pro Slavii nařídit pokutový kop, z kterého van Buren vyrovnal. V závěru pak hosté vstřelili gól na 3:2. Hrubě chyboval i Petr Hocek, který nesprávně vyloučil sparťana Olatunjiho v Hradci Králové.

Jablonecký fotbalista Štěpánek měl být po faulu na sparťana Haraslína vyloučen

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2023 (15:13)     Sekcia sport

Jablonecký obránce David Štěpánek měl být po faulu na sparťana Lukáše Haraslína v sobotním 18. kole první fotbalové ligy vyloučen. V komuniké o tom informovala komise rozhodčích. Hlavní sudí Ondřej Pechanec však hráči hostů udělil pouze žlutou kartu a videorozhodčí Jan Všetečka chybně neintervenoval. V ostatních víkendových zápasech sudí nechybovali.

Simulant Kacetl? Radil si rýpl: Tohle jsem naposledy viděl v divadle

Penaltové déjà vu Plzně! Když vidím, co se písklo jinde, ruku by si sudí obhájil, řekl Chorý

K uctění památky si svlékl dres. Víc než fotbal, řekl sudí a žlutou kartu nedal

Liberecký krajský fotbalový svaz dál vede jablonecký šéf Pelta

Jablonecký Krob: Slavii musíme odčinit, Liberci nedáme ani metr

Polovina zápasů ligy bez videa. Chápeme to, ale co regulérnost? zní také z klubů

Mazuch nestihl začátek druhé půle! Chyběl nám šest minut a Škoda nedostal ani žlutou, soptil kouč Teplic

Mladík bez nervů. Jen jsem si o míč houknul a věděl, že proměním, smál se jablonecký Čvančara

Penalta pro Plzeň a vyloučení Santose? V pořádku, rozhodla komise

PONEDĚLNÍK: Chovanec, legenda se špínou za nehty. Měl to zapotřebí?

Rozhodčí podle komise správně neuznali Brnu gól proti Zlínu

Lakatoše pořád štve doping Hradce. Je výsměch, když si za to vezmou medaili

Pomohl Slavii k výhře nad Baníkem sudí? Vítězné brance předcházel jasný faul, zlobil se Hapal

Euforii vystřídalo zklamání. Musíme si zvykat, že VAR mění verdikty, nese Bariš těžce neuznaný gól

FOTBAL ONLINE: Slavia inkasovala, má zraněné, před dalším gólem ji ušetřil sudí

Malínský se pomstil Boleslavi za odstavení. Tohle si dokážu vychutnat, přiznal jablonecký záložník

150 milionů na nějaký ženský, když není na sport? Nesmysl, perlil Pelta

Komise: Po faulu na Haraslína měl být Štěpánek vyloučen, chybovalo i video

Příhoda: Vyloučení byla oprávněná, sudí chybovali v zápase Jablonec - Slavia

Jak to, že tohle není červená? soptil po brutálním skopnutí Saky kouč Arsenalu

Kvůli Vyšehradu i šestiletý trest. Mezi podezřelými jsou také sudí z první ligy

Vyhnala mě manželka, vtipkoval vykartovaný Krob „na výletě“. Jablonci podle něj bude stačit i remíza

To byl úder! Hvězdný tenista předvedl dokonalý volej

Musíme se stydět, spíme! soptil brankář Litvínova. Fanoušci se obuli do vedení

Peltovy chmurné dny. Hrajeme o záchranu, připouští jablonecký trenér Rada

Kvůli mlze se v Teplicích téměř poločas hrálo bez videorozhodčího, kouč Kozel se zlobil

Nedůstojný konec. Venus Williamsová zažívá smutný závěr kariéry, který nemá zapotřebí

KOMENTÁŘ: Slavia ukázala kuráž. Co potřebuje vyřešit, aby ji postup neminul?

Sudí pro finále Eura: boháč, co řešil spor s Verrattim. Italy dřív namíchl

Tvrdá komise! Tresty pro chybující sudí jsou jasné. Proč hlavní vůbec nemluvil?

Polský sudí o penaltě pro Plzeň: Oscar nezasáhl míč, ale soupeře