Byl jsem si naprosto jistý, říká sudí Hocek o vyloučení Santose a penaltě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.09.2022 (11:59)     Sekcia sport

Sotva začala druhá minuta ligového taháku mezi Plzní a Slavií, když musel razantně vstoupit do dění zápasu. „Byl jsem si naprosto jistý tím, že je to na červenou kartu a pokutový kop,“ vysvětlil sudí Petr Hocek svůj verdikt k zákroku hostujícího fotbalisty Eduarda Santose. celý článek

Penalta pro Plzeň a vyloučení Santose? V pořádku, rozhodla komise

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.09.2022 (19:41)     Sekcia sport

Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR sudí fotbalisty Slavie v úvodu nedělního utkání 9. ligového kola v Plzni nepoškodili. Hlavní Petr Hocek na přelomu první a druhé minuty správně nařídil penaltu pro Viktorii a vyloučil obránce Pražanů Eduarda Santose. Komise to uvedla v komuniké.

Penalta i vyloučení Santose v pořádku. Komise dala za pravdu rozhodčímu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.09.2022 (20:23)     Sekcia sport

Nejdiskutovanější moment 9. kola fotbalové ligy byl podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR vyhodnocen správně a Slavia v úvodu utkání v Plzni nebyla poškozena. Hlavní Petr Hocek na přelomu první a druhé minuty správně nařídil penaltu pro Viktorii a vyloučil obránce Pražanů Eduarda Santose. Komise to uvedla v komuniké.

Penalta pro Plzeň a vyloučení Santose byly správné, rozhodla komise

Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR sudí v nedělním ligovém šlágru správně nařídili penaltu pro Plzeň a vyloučili slávistu Santose.

Co předvedl sudí Hocek, je výsměch fotbalu. Tohle Slavia nemá zapotřebí, soptil jablonecký Krob

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2022 (21:34)     Sekcia sport

Tři minuty před koncem nedělního souboje snížil obránce Jablonce Jan Krob proti Slavii na 1:2 a následně Severočeši dopravili míč do branky i podruhé, rozhodčí Petr Hocek však už předtím pískal Martincovi útočný faul a gól neplatil. Zelenobílí se pak hodně zlobili.

Brněnský gól proti Zlínu sudí neuznali správně, řekla komise

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.02.2021 (17:39)     Sekcia sport

Neuznaný gól, kvůli kterému se brněnští fotbalisté v závěru posledního ligového utkání proti Zlínu tolik zlobili, podle komise rozhodčích sudí Petr Hocek neuznal správně.

Tomičův kolotoč: Slavia, gól na Spartě i chyba. Hrát nechtěl, ale kouč měl jasno

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2023 (12:59)     Sekcia sport

Když šel v závěru prvního poločasu ve vlastním pokutovém území neuvážlivě na zem a ve skluzu zasáhl domácího Lukáše Haraslína, hned věděl, že je zle. Jakkoli rozhodčí Petr Hocek nejdřív penaltu neodpískal, mladoboleslavský fotbalista Michal Tomič sklopil hlavu a později přiznával: „Ani na okamžik jsem nedoufal, že by tohle sudí mohli přejít.“

Penaltové déjà vu Plzně! Když vidím, co se písklo jinde, ruku by si sudí obhájil, řekl Chorý

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (18:06)     Sekcia sport

Ve středu padli na Spartě z penalty ze 104. minuty za nastřelenou ruku, v neděli se fotbalisté Plzně dožadovali odpískání pokutového kopu za podobný prohřešek Teplic marně. Za stavu 1:1 vyslal kapitán Viktorie Kalvach střelu, která mířila na bránu, míč se otřel o ruku stopera Chaloupky. Viktoriáni reklamovali ruku, sudí Hocek rozpažil.

Příhoda: Vyloučení byla oprávněná, sudí chybovali v zápase Jablonce se Slavií

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.08.2022 (13:10)     Sekcia sport

Podle předsedy komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR Radka Příhody padlo všech sedm červených karet v uplynulém 3. kole první ligy v souladu s pravidly. Bývalý mezinárodní sudí to uvedl v komuniké na webu FAČR. Za chybu ale označil posunutí místa přestupku po vyloučení domácího Michala Surzyna v utkání Jablonec - Slavia (2:3). Z následné standardní situace otevřel skóre hostující Moses Usor.

Příhoda: Vyloučení byla oprávněná, sudí chybovali v zápase Jablonec - Slavia

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.08.2022 (12:31)     Sekcia sport

Polovina zápasů ligy bez videa. Chápeme to, ale co regulérnost? zní také z klubů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.04.2023 (15:29)     Sekcia sport

Až se například v utkání Plzně s Teplicemi hlavní sudí Petr Hocek v pokutovém území dopustí zjevného omylu, nedivte se, že ho nikdo neopraví. Na čtyřech zápasech nedělního závěrečného dějství fotbalové ligy totiž nebude k dispozici systém VAR.

A zase po penaltě slavil! Stranu jsem vystihl, ale kdyby to trefil, nemám šanci, říká liberecký Knobloch

Polský sudí o penaltě pro Plzeň: Oscar nezasáhl míč, ale soupeře

Nepochopitelné! Proč se VAR ozval? Bývalý sudí rozebírá kontroverzi z Edenu. Je to i politika, říká

Sporné vyloučení. Netuším, proč sudí do zápasu takhle vstoupil, zlobí se zlínský Poznar

Slovák v UFC doválčil i se zlomeným nosem. Myslel jsem, že mě diskvalifikují, líčí

Plzeň si bere posilu z Karviné, na hostování získala stopera Santose

Rozhodčí podle komise správně neuznali Brnu gól proti Zlínu

Chyby sudích: Slavia penaltu mít neměla, Olatunjiho zákrok nebyl na žlutou kartu

Karabec přijde i o derby na Slavii, za vyloučení dostal trest na tři zápasy

Euforii vystřídalo zklamání. Musíme si zvykat, že VAR mění verdikty, nese Bariš těžce neuznaný gól

Fotbalisté Polska mají nového trenéra. Odvolaného Santose střídá Probierz

Skvělý výsledek i výkon, ale Santos? Zkrat a nesmyslné rozhodnutí, řekl Trpišovský

LeBronova kanonáda, podivné vyloučení. Ani tak si Lakers s Phoenixem neporadili

Skandál v NHL: Nic velkého, ale chtěl jsem je vyloučit! říká sudí na záznamu

Kvůli Vyšehradu i šestiletý trest. Mezi podezřelými jsou také sudí z první ligy

Nevídaně dlouhá třetina v Liberci! Bramboračka, glosoval Pešán. Jak mu sudí vysvětlili vyloučení Filippiho?

Zjevná chyba? Liberec zuří kvůli penaltě: Viděl ji sudí u videa, jinak nikde nikdo

Hummels o červené kartě: Fraška, divadýlko a naprosto špatné rozhodnutí

Hrajte přes Santose! Bílek se radoval, že mu vyšel taktický plán

Sudí měli udělit dvě červené, tvrdí komise. Vyloučila by Wiesnera i Kodeše

Starej se o áčko, hraje blbě, řekl mu Paták. Budějovický kouč o divné penaltě

Rozhodčí v derby nenařídil penaltu správně, Halinského vyloučení bylo v pořádku

Kvůli mlze se v Teplicích téměř poločas hrálo bez videorozhodčího, kouč Kozel se zlobil

Derby? Bylo to trochu překvapení, vždyť patřím k nejmladším, říká sudí Černý

Sparta díky Hanckově penaltě v závěru vyřadila v poháru Ostravu

Dánského brankáře Schmeichela při penaltě Kanea oslňovali laserem

Nová komise rozhodčích? Málokdo měl zájem se ušpinit, tvrdí bývalý sudí Drastík

Sudí obviněný Čáslaví promluvil. Zápas jsem řídil standardně, vážné obvinění o alkoholu důrazně odmítám!

Na této úrovni má být VAR a tu situaci posoudit, vrací se k penaltě v posledních sekundách Guľa

Zářez proti Plzni? Guľa o penaltě pochybuje: Gólman to jistí a hráč spadne...

Sražený Ševčík? Nejtěžší moment, hned jsem se omlouval, říká sudí Franěk. Čím ho rozesmáli hráči?

Škoda roztrhne Mazuchovi pusu a nedostane kartu? diví se trenér Teplic

Medaile neklapla. Ani ve finiši jsem nevěděl, kolikátý jsem, uvedl pátý Fuksa. V závěru mu chyběla extra extáze

Kladivářský mistr s vášní k truhlařině: Nelezte mi na louku, jde o život