Středočeši vykročili za milionovým bonusem! Domácí kanonýr neproměnil penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2022 (16:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi v úvodním finále ligové nadstavbové skupiny o umístění mezi sedmým až desátým týmem po základní části soutěže zvítězili v Olomouci 2:1 zásluhou tref Davida Pecha a Michala Hlavatého, za domácí už jen zkorigoval výsledek Pavel Zifčák. Šanci ke srovnání promarnil olomoucký kanonýr Antonín Růsek, jenž v 87. minutě nedal penaltu. Středočeši tak vykročili za bonusem ve výši milion korun, který vítěz dvojzápasu získá, navíc bude nasazen v domácím poháru do 3. kola. Odveta se hraje o týden později v Mladé Boleslavi. celý článek

Juventus doma jen remizoval, Cristiano Ronaldo nedal penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.12.2020 (20:31)     Sekcia sport

Fotbalisté Juventusu remizovali s Bergamem 1:1, domácí kanonýr Cristiano Ronaldo neproměnil penaltu. Juventus v italské lize remizoval už pošesté a v neúsplné tabulce mu patří až třetí místo.

Fotbalisté Olomouce remizovali s Bohemians 0:0, Zmrzlý neproměnil penaltu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.03.2022 (17:30)     Sekcia sport

Olomouc - Fotbalisté Olomouce remizovali ve 24. kole první ligy s Bohemians 1905 bez branek. Blíže vítězství byli domácí, jenže v závěru prvního poločasu Ondřej Zmrzlý neproměnil penaltu...

Olomouc - Ostrava 0:2, domácí zahodili v závěru penaltu, pak hosté dali druhý gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2021 (15:51)     Sekcia sport

Souboj sousedů v tabulce vyzněl pro fotbalisty Baníku Ostrava. V 29. kole Fortuna ligy vyhráli v Olomouci 2:0 a soupeři se vzdálili na pět bodů. Góly dávali mladíci Buchta a Kaloč v nastavení. Ještě za stavu 0:1 domácí Gonzáles v 90. minutě neproměnil penaltu.

Sparta - Slavia 0:3, domácí nedali penaltu, tabulce dál vládnou sešívaní

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.12.2020 (20:37)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie vyhráli v 10. ligovém kole v přímém souboji o první místo v tabulce pražské derby na Spartě jasně 3:0. Obhájce titulu rozhodl na konci úvodního dějství, kdy se mezi 32. a 40. minutou dvakrát trefil Abdallah Sima. Krátce předtím neproměnil domácí Lukáš Juliš penaltu. Po pauze přidal pojistku Ondřej Lingr.

Liverpool po drtivé výhře nad United překvapivě podlehl outsiderovi

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2023 (15:39)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu týden po drtivé výhře 7:0 nad Manchesterem United překvapivě prohráli ve 27. kole anglické ligy na hřišti outsidera Bournemouthu 0:1. Zápas rozhodl Philip Billing, liverpoolský kanonýr Muhammad Salah v druhé půli neproměnil penaltu. Domácí se v neúplné tabulce odpoutali z posledního místa.

Fotbalisté Olomouce remizovali s Bohemians, Zmrzlý neproměnil penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2022 (16:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce remizovali ve 24. kole první ligy s Bohemians 1905 bez branek. Blíže vítězství byli domácí, jenže v závěru prvního poločasu Ondřej Zmrzlý neproměnil penaltu a dvakrát hosty zachránila branková konstrukce. Týmy nevyhrály třetí kolo po sobě. Sigma doma v nejvyšší soutěži neprohrála počtvrté v řadě a v neúplné tabulce se posunula na sedmé místo. Pražané bodovali venku poprvé od září po sérii osmi ligových porážek a poskočili na 12. příčku.

"Je nejlepší na světě." Nezastavitelný Lewandowski překonal Messiho i Ronalda

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.11.2021 (17:30)     Sekcia sport

Další z mnoha hattricků nasázel v úterním utkání Ligy mistrů polský kanonýr Robert Lewandowski. Útočník Bayernu Mnichov navíc neproměnil penaltu.

Slavia udolala oslabený Leverkusen. Stanciu neproměnil penaltu, sešívané spasil až Olayinka

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.10.2020 (23:11)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie ve 2. kole základní skupiny Evropské ligy zdolali oslabený Leverkusen 1:0. Bayer hrál od 22. minuty bez vyloučeného Karima Bellarabiho. Pražané nevyužili v 65. minutě penaltu, kterou neproměnil Nicolae Stanciu, o čtvrt hodiny později však hlavou rozhodl Peter Olayinka.

Ronaldo neproměnil penaltu, ale Juventus prošel do finále poháru

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.06.2020 (23:01)     Sekcia sport

Fotbal v Itálii se po tříměsíční koronavirové pauze rozběhl postupem Juventusu do finále národního poháru přes oslabený AC Milán. Ligový šampion před prázdnými tribunami stadionu v Turíně uhrál v odvetě semifinále bezbrankovou remízu a díky výsledku 1:1 v prvním duelu na hřišti soupeře jde dál. Klid mohl Juventusu dodat už po čtvrt hodině Cristiano Ronaldo, ale neproměnil penaltu.

Nováček trefoval tyče, neproměnil penaltu! Spasil ho až vlastní gól soupeře

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2021 (17:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic jásají z premiérové jarní výhry i prvního gólu. V sobotní partii sedmnáctého ligového kola zlomili Příbram 1:0, když o osudu duelu rozhodl v 72. minutě vlastní gól hostujícího Kvídy. Středočeši nezískali tříbodový zisk v novém kalendářním roce ani na čtvrtý pokus.

Coufal vyloučen! Navíc zavinil v derby s Arsenalem penaltu

Pardubice - Zlín 0:0, sedmý zápas bez výhry, Cadu nedal penaltu

Fotbalisté Lazia vykročili do nové sezony domácí výhrou 2:1 nad Boloňou

Pardubice zahodily penaltu. Se Zlínem remizovaly

Maddison nedal penaltu a Leicester v boji o záchranu remizoval s Evertonem

Zmrhalův remízový debut. Navrátilec do české ligy odehrál poločas, Boleslav remizovala s Olomoucí

Olomouc na úvod sezony porazila Liberec, ten neproměnil penaltu. Slovácko otočilo derby se Zlínem

Messi neproměnil penaltu, Barcelona v LM vypadla. Liverpool i podruhé porazil Lipsko

Odhalí Pogba svou budoucnost podobně jako Griezmann a LeBron?

Fotbalisté Slavie jen remizovali v Teplicích, domácí Vachoušek nedal penaltu

Slovácko vyhrálo v Teplicích, 24. kolo završí pražské derby

Plzeň přišla o další body v Příbrami, Čermák v závěru neproměnil penaltu. Pardubice poprvé padly v Ďolíčku

Horváth toužil v premiéře po třech bodech, ale s Baníkem bral nakonec i jeden

Papadopulos zahodil penaltu a zápas nezdramatizoval. Porážka jde za mnou, připouští karvinský kapitán

Ronaldo nedal proti Bergamu penaltu, Juventus pošesté v sezoně pouze remizoval

FOTBAL ONLINE: Sparta hraje na Strahově pohár, zahodila penaltu, spasil ji až Švéd

Slavia venku remizovala se Sivassporem 1:1. Provod v závěru neproměnil penaltu

Volejbalisté Kladna prohráli z mečbolu úvodní duel v Poháru CEV

Hr. Králové - Jablonec 1:4, po vyloučení brankáře hosté otočili a řádili

Jak sudí Lerch vysvětlil diskutabilní penaltu? Střet byl tak intenzivní, že se jednalo o přestupek, řekl

Lewandowski nedal penaltu, Polsko s Mexikem remizovalo

Leicester po neproměněné penaltě remízoval s Evertonem

Kuchtův premiérový gól Letenským na výhru nestačil, Karabec nedal penaltu

SESTŘIH: Lewandowski nedal penaltu, Polsko s Mexikem remizovalo

De Bruyne zahodil penaltu, souboj dvou nejlepších týmů uplynulé sezóny skončil nerozhodným výsledkem