Drama až do konce! Češi pomohli, bitvy definitivně rozsekne sedmý duel

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2022 (06:00)     Sekcia sport

Na Východě nic nekončí, ostře sledované série 1. kola play off NHL mezi Bostonem a Carolinou a Tampou Bay a Torontem jsou po nočních bitvách srovnané 3:3 na zápasy a tajenku o postupujících v obou případech definitivně vyřeší až sedmý duel. Boston i Tampa využily výhody domácího ledu a odvrátily vyřazení - Bruins zvítězili 5:2 a obhájci titulu z Tampy 4:3 v prodloužení. A činili se i čeští hokejisté. Za Medvědy si připsal Tomáš Nosek dvě finální přihrávky, David Pastrňák jednu a Ondřej Palát z Tampy otevřel skóre zápasu. celý článek

Pastrňákův majstrštyk nestačil. Boston zkrouhnul neuznaný gól a Florida pořád kope

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.04.2023 (10:31)     Sekcia sport

Půl minuty před koncem měl na hokejce hattrick i vyrovnávací gól. Jenže David Pastrňák už puk za gólmana Floridy Sergeje Bobrovského nepropasíroval. Boston naopak do prázdné branky inkasoval ještě jednou a porážka 5:7 nejlepšímu týmu základní části ještě víc zkomplikovala život. Všechno definitivně rozsekne až sedmý duel v noci na pondělí.

Letcům prodloužení svědčí! Sérii s Islanders rozhodne až sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.09.2020 (06:00)     Sekcia sport

Drama až do samého konce! Hokejisté Philadelphie zvítězili v šestém utkání 2. kola play off Východní konference NHL nad New York Islanders 5:4 v prodloužení a srovnali stav série na 3:3 na zápasy. Vítěznou trefu zařídil v 96. minutě ruský bek Ivan Provorov, jednou asistencí se na výhře podílel i český útočník Jakub Voráček. O druhém finalistovi Východní konference, na kterého už čeká Tampa Bay s Ondřejem Palátem v sestavě, tak rozhodne až závěrečný sedmý duel.

Čtyři kandidáti na titul. Rallye Monza rozhodne, kdo bude šampionem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.12.2020 (12:36)     Sekcia sport

Do konce mistrovství světa v automobilových soutěžích zbývá poslední závod a hned čtyři jezdci stále mohou snít o titulu šampiona. Drama v sezoně rozklížené koronavirovou pandemií rozsekne až Rallye Monza, tedy podnik, který byl do kalendáře MS zařazen dodatečně.

Bitvy s Nizozemci? Pomazané hlavy v akci, nej bitva historie, ale také křivda křivd

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.06.2021 (13:03)     Sekcia sport

Češi se v samostatné historii utkali s Oranjes hned jedenáctkrát - připomeňte si slavné bitvy se slavným soupeřem.

Vancouver postoupil gólem z 59. minuty, Vegas si vynutilo sedmý duel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.05.2024 (07:49)     Sekcia sport

Hokejisté Vancouveru gólem ze samého závěru řádné hrací doby uspěli na ledě Nashvillu fotbalovým výsledkem 1:0 a po výsledku série 4:2 na zápasy slaví postup mezi nejlepší osmičku play off NHL. Čisté konto uhájili také hráči Vegas, když porazili Dallas 2:0 a vynutili si rozhodující sedmý duel.

Drama až do konce! Slováci jsou na vlně, varuje Vaclík před derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2020 (09:04)     Sekcia sport

Češi hostí Slováky a Skotsko hraje v Izraeli. Půjde však především o dva souboje na dálku. Skotové a Češi usilují o postup mezi evropskou elitu, Izraelci a Slováci zase hrají o záchranu. „Skupina je krásně zamotaná až do konce. Věřím, že večer pro nás bude šťastný. Ať už naším výsledkem v Plzni, tak zprávou z druhého zápasu,“ avizuje brankář Tomáš Vaclík, že fotbalová reprezentace nemá ve skupině B2 Ligy národů svůj osud ve vlastních rukou.

Islanders v prodloužení srazili Tampu, Palát měl asistenci. Rozhodne sedmý duel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.06.2021 (07:36)     Sekcia sport

Po drtivé osmigólové porážce se hokejisté Islanders vrátili do hry o postup do finále Stanley Cupu. Nad obhájci trofeje celkem Tampa Bay ve středu uspěli 3:2 po prodloužení a vynutili si tak rozhodující sedmý duel. Vítěznou branku vstřelil v 62. minutě útočník Anthony Beauvillier, za hosty jednou asistoval Ondřej Palát.

Drama až do konce! Hraví Slováci jsou na vlně, varuje Vaclík před derby

Třinec - Pardubice 4:1. Oceláři odvrátili konec, finále rozhodne až sedmý zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2024 (21:21)     Sekcia sport

Drama pokračuje. Hokejová extraliga ani po šesti finálových duelech nezná letošního mistra, neboť Třinec na domácím ledě porazil Pardubice 4:1 a srovnal stav série na 3:3. Oceláři si k vítězství pomohli hlavně povedenou první polovinou utkání, kdy odskočili soupeři na rozdíl tří branek. Rozuzlení finále i celé sezony tak nastane v neděli sedmým zápasem na východě Čech.

Mitchellovy body nestačily, Orlando vybojovalo sedmý duel. Dallas jde dál

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.05.2024 (10:04)     Sekcia sport

Basketbalisté Dallasu podruhé během tří let a zároveň teprve podruhé od mistrovského roku 2011 postoupili v NBA do druhého kola play off. Rozhodlo o tom šesté utkání v jejich hale v Texasu, které Mavs vyhráli nad Los Angeles Clippers 114:101 a v sérii zvítězili 4:2. Donovan Mitchell z Clevelandu nastřílel 50 bodů v Orlandu, Cavs ale šestý duel prohráli 96:103 a o postupujícím rozhodne až sedmý zápas.

Drama u konce. Liberec, Vítkovice i Boleslav jsou ve čtvrtfinále

SESTŘIHY: Finsko slaví zlato, Kanadu zlomilo v prodloužení. Češi ukončili čekání na medaili

MS V HOKEJI: Čtvrtfinálové bitvy vrcholí. Němci zvyšují náskok, Češi jsou bezzubí

Z 3:0 na 3:3 zažil na vlastní kůži. Ticho před bouří, vzpomíná Kváča na potlačené povstání Sparty

MS V HOKEJI: Čtvrtfinálové bitvy rozhodují, kdo si zahraje o medaile. Němci vedou, ve hře jsou i Češi

Sedmý přípravný zápas před MS, sedmá výhra! Češi si vyšlápli na úřadující mistry světa

MS V HOKEJI: Čtvrtfinálové bitvy rozhodují, kdo si zahraje o medaile. Němci bojují se Švýcarskem, Češi zaostávají

Minnesota v NBA přehrála obhájce titulu, o vítězi série rozhodne až sedmý duel

Kdo udrží nervy, pánové? V anglické lize se rýsuje největší drama desetiletí

Nylander vystřílel Torontu proti Bostonu rozhodující sedmý zápas

MMA ONLINE: Poslední tři bitvy! Vémola chce sundat Mikuláška v 1. kole. Co ukáže Pudilová?

Krejčí jako novinář trpěl. Třikrát se vracel, pokaždé spadl na nulu

Drama se šťastným koncem. Čeští hokejisté po trefě Chlapíka slaví výhru v prodloužení

Pomohli i dorostenci. Slavia vyhrála první barážový duel

Vsetín postoupil do semifinále, Jihlava si vynutila sedmý zápas

Šílený zápas, překvapivý konec. Vyčerpávající duel ukončily křeče zničených hráček

Slavia si z Moldavska odváží postup. Drama se Sheriffem rozhodl penaltou v nastavení Tijani