Vancouver postoupil gólem z 59. minuty, Vegas si vynutilo sedmý duel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.05.2024 (07:49)     Sekcia sport

Hokejisté Vancouveru gólem ze samého závěru řádné hrací doby uspěli na ledě Nashvillu fotbalovým výsledkem 1:0 a po výsledku série 4:2 na zápasy slaví postup mezi nejlepší osmičku play off NHL. Čisté konto uhájili také hráči Vegas, když porazili Dallas 2:0 a vynutili si rozhodující sedmý duel. celý článek

Vancouver postoupil do druhého kola play off NHL, Vegas si vynutil sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.05.2024 (06:34)     Sekcia sport

New York - Hokejisté Vancouveru s Filipem Hronkem v sestavě zvítězili na ledě Nashvillu gólem z 59. minuty 1:0, sérii vyhráli 4:2 a postoupili do druhého kola play off NHL. Obhájce Stanleyova poháru...

Philadelphia zvládla prodloužení a vyrovnala sérii s Islanders, Voráček měl asistenci

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.09.2020 (06:25)     Sekcia sport

Rozhodující sedmý duel si vynutil v Edmontonu v souboji Západní konference také Vancouver, který vyhrál nad Vegas 4:0.

Jágr a spol. vyhráli na Vysočině 3:1 a odvrátili mečbol Jihlavy. Rozhodne sedmý duel

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     27.04.2021 (19:56)     Sekcia sport

Kladno si ho vynutilo výhrou 3:1 v Jihlavě, díky níž vyrovnalo stav série na 3:3.

Nylander vystřílel Torontu proti Bostonu rozhodující sedmý zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.05.2024 (07:00)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu nedokázali v play off NHL ani napodruhé proměnit postupový mečbol. Toronto čelící vyřazení navíc bez klíčového útočníka Austona Matthewse dokázalo podruhé za sebou uspět těsně 2:1 a vynutilo si rozhodující sedmý duel. Obě branky Maple Leafs vstřelil Švéd William Nylander.

Vegas ovládlo sedmý duel proti Minnesotě, v dalším kole vyzve Colorado

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2021 (06:51)     Sekcia sport

Hokejisté Vegas v pátek ovládli rozhodující sedmý zápas série proti Minnesotě. Po triumfu 6:2 podpořeným hattrickem útočníka Mattiase Janmarka tak v dalších bojích vyzvou Colorado. O posledním postupujícím z prvního kola play off NHL tak stále není rozhodnuto již jen v souboji Toronta s Montrealem.

Vancouver s Hronkem postoupil do druhého kola play off NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.05.2024 (06:45)     Sekcia sport

Hokejisté Vancouveru s Filipem Hronkem v sestavě zvítězili na ledě Nashvillu gólem z 59. minuty 1:0, sérii vyhráli 4:2 a postoupili do druhého kola play off NHL. Jedinou branku vstřelil Pius Suter. Hrdinou utkání se stal Arturs Šilovs, který zneškodnil 28 střel.

Hronek asistoval, Vancouver i tak promarnil mečbol. Rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2024 (06:48)     Sekcia sport

Hokejisté Vancouveru s Filipem Hronkem prohráli šestý zápas play off NHL na ledě Edmontonu 1:5. Český zadák si v utkání připsal asistenci na gól Švéda Nilse Hoglandera, ten však na postup nestačil. Rozhodne tak sedmý duel v areně Canucks.

Pardubice vedení uhlídaly, série pokračuje

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2023 (13:27)     Sekcia sport

Hokejisté Třince si dnes nezajistili postup do finále play off extraligy. V sérii s Pardubicemi, které dnes vyhrály 5:3, je to 3:3 na zápasy. Dynamo, které vyhrálo základní část, si tak na soupeřově ledě vynutilo rozhodující sedmý duel.

Bojovný výkon Columbusu nestačil, Tampa slaví postup po prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.08.2020 (21:08)     Sekcia sport

Hokejisté Tampy Bay se stali po Vegas druhým postupujícím celkem z 1. kola play off NHL. Otevírací duel středečního programu dotáhli proti bojovnému Columbusu do vítězného konce gólem na 5:4 z šesté minuty prodloužení, kdy se prosadil produktivní Brayden Point.

Colorado znova porazilo Dallas a vynutilo si rozhodující sedmý zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2020 (06:55)     Sekcia sport

V prvním kole letošních bojů o Stanley Cup se na atraktivní sedmý zápas nedostalo ani v jedné sérii. Natáhl se až souboj druhého kola play off NHL mezi Coloradem a Dallasem. Hokejisté Avalanche i bez zraněného brankáře Pavla Francouze srovnali stav série na 3:3 středečním triumfem 4:1.

Hokejisté Lausanne vyhnali Hrubce z branky Curychu, o mistrovi rozhodne sedmý zápas

Boston podlehl Vegas po samostatných nájezdech

Drama o finále NHL vyvrcholí. Vegas vyhráli bitvu na ledě Canadiens v prodloužení

Drama o finále NHL vyrcholí. Vegas vyhráli bitvu na ledě Canadiens v prodloužení

Dembélé spasil favorita gólem z poslední minuty

Francouzův záskok opět zazářil, Colorado si vynutilo sedmý zápas

Voráčkova Philadelphia i Vancouver odvrátili v NHL první hrozbu vyřazení

Nosek gólově přispěl k tomu, aby Vegas vyrovnal sérii s Dallasem. Ten vyšel brankově naprázdno