Dánové potupili Kazachstán devíti góly, Blichfeld zazářil hattrickem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.05.2022 (13:55)     Sekcia sport

Hokejisté Dánska vstoupili vítězně do mistrovství světa, v Helsinkách deklasovali Kazachstán 9:1. celý článek

Kazachstán začal MS debaklem, nakonec však odvrátil potupnou desítku

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2022 (14:11)     Sekcia sport

Hokejisté Dánska si v sobotním utkání mistrovství světa s chutí zastříleli proti Kazachstánu, když jej zdolali vysoko 9:1. Dánům vyšel skvěle vstup do utkání, v páté minutě vedli už 3:0. Hattrickem se blýskl Blichfeld, čtyři asistence nasbíral Markus Lauridsen. Kazachstán může těšit nejspíš jediná věc, že na skóre nakonec nesvítila potupná desítka.

Bravo. Hertl zazářil hattrickem, San José díky němu zdolalo Flyers 3:2 v prodloužení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     09.01.2022 (07:10)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Tomáš Hertl třemi góly otočil zápas San Jose ve Philadelphii a svým pátým hattrickem v NHL.

Skvělý Ronaldo zazářil hattrickem

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.08.2023 (23:22)     Sekcia sport

Hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo zařídil hattrickem a asistencí vítězství fotbalistů an-Nasru 5:0 na hřišti al-Fátihu. Dva góly si připsal jeho spoluhráč Sadio Mané a an-Nasr ve třetím kole saúdskoarabské ligy poprvé bodoval.

Češi v přípravě přejeli trpaslíka. Debutující Chytil zazářil hattrickem

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2022 (10:34)     Sekcia sport

Česká fotbalová reprezentace zvítězila ve středečním přátelském utkání na Andrově stadionu nad Faerskými ostrovy jasně 5:0. Třemi góly mezi 13. a 23. minutou při svém debutu za reprezentaci zazářil třiadvacetiletý útočník Mojmír Chytil. Do poločasu skóroval ještě Václav Černý a po změně stran se trefil při premiéře v reprezentačním "áčku" také Patrizio Stronati.

Selhání Juventusu, doma prohrál s Empoli. Immobile zazářil hattrickem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     28.08.2021 (23:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Lazia Řím ve druhém kole italské ligy deklasovali Spezii 6:1. Kanonýr Ciro Immobile se blýskl hattrickem během úvodního poločasu.

Obránce Jordán zazářil, na demolici Kazaně se podílel hattrickem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.10.2020 (14:04)     Sekcia sport

Český obránce Michal Jordán z Chabarovsku se v KHL blýskl hattrickem v utkání s Kazaní. Amur doma zvítězil nad vedoucím celkem Východní konference vysoko 7:1 a připsal si třetí výhru za sebou.

Lewandowski zazářil nejrychlejším hattrickem. A co takhle nová smlouva?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2022 (10:09)     Sekcia sport

Už zase je nejlepším střelcem fotbalové Ligy mistrů: útočník Robert Lewandowski z Bayernu Mnichov nasázel nebohému Salcburku za pár minut tři góly a výrazně se podepsal pod sedmigólovou exhibicí. Mezi kanonýry předstihl Sébastiena Hallera z Ajaxu.

Chelsea otočila vyhrocený duel na hřišti Tottenhamu, domácí dohrávali v devíti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2023 (23:14)     Sekcia sport

Dvě vyloučení, odvolané góly, potyčky, penalta. Fotbalisté Chelsea zvítězili v dohrávce 11. kola anglické ligy na hřišti Tottenhamu 4:1. Vyhrocený a zásahy videorozhodčího ovlivněný souboj domácí dohrávali v devíti. Ve 33. minutě dostal červenou kartu Romero, v 55. musel do kabin další obránce Udogie. Hattrickem oslabeného soupeře srazil Nicolas Jackson.

Korešová pomohla Písku devíti góly porazit plzeňské vicemistryně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2022 (19:49)     Sekcia sport

Reprezentační opora Iveta Korešová ozdobila návrat do píseckého dresu devíti góly a v prvním kole interligy pomohla porazit vicemistrovskou Plzeň. Třiatřicetiletá házenkářka do rodného klubu zamířila z Mostu a dnes měla lví podíl na tom, že Jihočešky vyhrály 32:22. Devíti brankami se blýskla i její spoluhráčka Alena Stellnerová.

Florbalisté vyhráli nad Slovenskem, Beneš se blýskl hattrickem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.09.2020 (21:15)     Sekcia sport

Čeští florbalisté porazili v úvodní přípravě Slovensko 6:1. Hattrickem v Praze zazářil Marek Beneš, dvakrát skóroval Tom Ondrušek. Odveta se Slováky, které vede český trenér Radomír Mrázek, čeká svěřence finského kouče Petriho Kettunena v sobotu od 16:30.

Skupina A: Německo na MS zdolalo Kazachstán, Švýcaři otočili duel s Francií

ONLINE: Jediný předvánoční hokej ve Varech. Bude Sparta zase střílet góly?

Slovensko na MS podruhé vyhrálo a udrželo naději na postup do čtvrtfinále

SESTŘIH: Slovensko na MS podruhé vyhrálo a udrželo naději na postup do čtvrtfinále

Pastrňák zazářil hattrickem, za Boston bodovali i Lauko se Zachou

Drahý večer pokladníka. Najman zazářil hattrickem a chválil švédskou posilu

Hokejový kanonýr Pastrňák zařídil výhru Bostonu nad Philadelphií hattrickem a asistencí

Pastrňák zazářil hattrickem a asistencí, bodovali i Krejčí s Voráčkem

Silvestrovské derby opět ovládla Sparta. Hattrickem zazářil Matějovský

Hertl zazářil hattrickem proti Islanders, Vaněček vychytal výhru

Teplický hrdina Žák vyučil Pardubice hattrickem: Góly mám v sobě

Otočku Plzně za titulem řídil loučící se Nejdl: Už šoupu nohama, ale spadl mi kámen ze srdce

Faksa se trefil v NHL

I bez vyloučeného Daviese. Bayern rozdrtil Stuttgart, hattrickem zazářil Lewandowski