Teplický hrdina Žák vyučil Pardubice hattrickem: Góly mám v sobě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.10.2022 (19:44)     Sekcia sport

Příjmením je sice Žák, ale na hřišti vyučoval. Předmět: koncovka. Po osmi měsících od svého ligového debutu teplický útočník hattrickem rozklížil Pardubice při nedělním ligovém vítězství svých fotbalových sklářů 5:1. celý článek

Teplický hrdina Řezníček: Hráli jsme i za trenéra, máme ho rádi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.06.2020 (10:38)     Sekcia sport

Drtivá výhra, nejvyšší v letošní sezoně. Jubilejní stá nula brankáře Tomáše Grigara. Koncert útočníka Jakuba Řezníčka, který dva góly dal a jeden připravil. První asistence futsalového reprezentanta Davida Černého. Parádní kombinace a potlesk 340 fanoušků.

Teplický hrdina Vondrášek: Občas jsem byl spíš za diváka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.02.2022 (08:33)     Sekcia sport

Občas si prý na hřišti připadal jako divák, ale klíčovou akci sobotního zápasu jen nesledoval, nýbrž dokončil. Tomáš Vondrášek, teplický fotbalový inventář, po dvou letech skóroval v lize, navíc slabší levačkou, a hned trefil důležitou výhru 1:0 nad Bohemians.

Divočina v Pardubicích, Dynamo dotáhl k výhře hattrickem Vondráček

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.01.2023 (20:35)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic vyhráli v utkání 35. kola extraligy nad Karlovými Vary 7:4. Dynamo jasně ovládlo úvodní třetinu 4:0, ale Energie zápas zdramatizovala, když během necelých sedmi minut druhé třetiny vstřelila tři góly. Vedoucí Pardubice vyhrály potřetí za sebou, Karlovy Vary naopak na dvě předchozí výhry nenavázaly. Hattrickem se pod výhru Východočechů podepsal Tomáš Vondáček, ještě na začátku sezony kapitán Energie.

Už jen tři stoprocentní týmy. Gulaš sestřelil Kometu hattrickem, Frolík nešetřil Kladno a Mueller dál řádí

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2022 (15:32)     Sekcia sport

Po dvou odehraných kolech zůstávají v hokejové extralize stoprocentní už jen České Budějovice, Vítkovice a Olomouc. Výhru Motoru 6:2 nad Kometou řídl hattrickem kapitán Gulaš. Stejně jako v pátek zaznamenal i v neděli dva góly kanonýr Mueller, Ostravané zdolali Plzeň 4:2. Hanáci uspěli nad Mladou Boleslaví 2:1, Hradec Králové zvítězil 3:2 v Karlových Varech. Pardubice udolaly ve šlágru kola mistrovský Třinec 4:3 v prodloužení, Sparta díky povedenému závěru a třem bodům Přibyla přehrála 3:0 Litvínov. Liberecký Michael Frolík vstřelil mateřskému Kladnu 4:3 dva góly a pomohl k obratu a triumfu 4:3 po nájezdech.

Řezníček hattrickem pojistil záchranu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.06.2020 (16:23)     Sekcia sport

Teplický útočník Jakub Řezníček se hattrickem postaral o prodloužení série fotbalistů ze severu Čech, kteří už čtyři utkání v řadě nenašli přemožitele. V neděli přitom doma rychle prohrávali. Ale dvaatřicetiletý kanonýr ještě před pauzou srovnal a po přestávce pak v součtu s trefou Shejbala dokonal obrat zápasu, v němž domácí dominovali.

Bylo to hezký, ale mistr patička nejsem, smál se teplický hrdina Kučera

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.12.2020 (17:03)     Sekcia sport

Teplický obránce Vondrášek se po rohovém kopu opřel do míče, jeho střelu pohotovou patičkou umístil do brněnské branky Tomáš Kučera. Díky parádě 29letého borce, který v nedělním utkání 13. kola fotbalové ligy poprvé v kariéře stanul na pozici stopera, si Severočeši připsali důležitou výhru (1:0). A na 4 body se vzdálili sestupovému pásmu.

Pardubice na domácím hřišti smetly Karvinou, hattrickem se blýsknul Krobot

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2024 (18:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic ve čtvrtém kole skupiny o záchranu přejely Karvinou vysoko 4:0, hattrickem se blýsknul útočník Krobot.

Gól zadkem. Chci se rozstřílet na Euro, říká teplický útočník Fila

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.05.2023 (08:31)     Sekcia sport

Jeho pozadí se stalo nechtěným terčem Juklovy střely, v kabině se asi na pár dní stane terčem vtípků. Teplický fotbalový útočník totiž zařídil včerejší ligové vítězství nad Zlínem 2:1 dvěma góly a ten druhý vstřelil kuriózně zadnicí.

Hrdina s darem pro góly. Je výjimečný, chválil Fodena po hattricku trenér

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.04.2024 (10:59)     Sekcia sport

Žádný Haaland? Žádný De Bruyne? Žádný problém... Když si největší opory Manchesteru City potřebují odpočinout, zastoupí je jiná hvězda – Phil Foden v životní formě. Ke skalpu Aston Villy (4:1) přispěl druhým hattrickem v sezoně. „Opravdu prvotřídní fotbalista,“ smekl kouč Pep Guardiola.

Bravo. Hertl zazářil hattrickem, San José díky němu zdolalo Flyers 3:2 v prodloužení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     09.01.2022 (07:10)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Tomáš Hertl třemi góly otočil zápas San Jose ve Philadelphii a svým pátým hattrickem v NHL.

Skvělý Ronaldo zazářil hattrickem

Velké vítězství. To posílí sebevědomí, jásal český hrdina po dvanáctém hattricku

Sejkův snový debut v lize: výhra a dva góly. Je skvělý, chválil trenér

Nebýt křiku spoluhráče, hattrick nemá. McDavid ze mě nebude, tvrdí pardubický hrdina

Č. Budějovice - Pardubice 3:1, trápení hostů trvá, Dynamu podlehli i potřetí

Jihočeši otočili duel, v lize zdolali Pardubice i potřetí

Pardubice počtvrté v sezoně porazily Motor, Radil se blýskl hattrickem

Nečekaný hrdina řádil v nastavení a zařídil obrat United. Za klub by položil život, chválí trenér

Řezníček a třetí hattrick v kariéře. Proč dávám góly jen venku?

Čtyři góly za poločas. Liberec smetl Pardubice, zazářil Sadílek

Pardubice - Zbrojovka Brno 1:3, nováček venku válí dál, všechny góly dal Řezníček

Parádní výkon českého útočníka. Barinka se v Německu blýskl hattrickem

Moulis řádil a trenér mhouřil oči. Cítím důvěru, libuje si teplický záložník

Slavia přehrála Pardubice, nejrychlejším hattrickem historie rozhodl chytil

Fotbalisté Slavie porazili Pardubice 3:0, Chytil rozhodl hattrickem za osm minut

Pastrňák zničil hattrickem Anaheim, Krejčí se Zachou úspěšně sekundovali

Neskutečný závěr! Mönchengladbach prohrával v 90. minutě o dva góly, přesto má bod

Řezníček hattrickem zařídil výhru Brna

Ve West Hamu si vychvalují Součka. Je strašně dobrý. Vždycky jsme věděli, že má v sobě góly, smekl kouč

Radil se blýskl hattrickem, Pardubice počtvrté v sezoně porazily Motor

Pardubice jedenácti góly přepsaly extraligovou historii. Plzeň a Kometa stojí na pokraji vyřazení

Vála hattrickem přispěl k demolici Olomouce. Asi to bude hodně drahé, smál se pardubický zadák.

Neymar hattrickem rozhodl o výhře Brazílie a předstihl Ronalda

Radil rozhodl prvním hattrickem v KHL o výhře Spartaku

Hrdina zápasu o život Fortelný: Prý jsem nehrál nic moc, ale důležité jsou góly

Hattrickem zničil Spartu. Ordoš se ale i tak klaněl báječné akci kapitána Gulaše

Pekhart zahájil nový ročník polské ligy v dresu Legie hattrickem

West Ham - Leeds 2:3. Divoký duel rozhodl hattrickem hostující hrdina Harrison

Pardubice porazily Karlovy Vary a jsou jednu výhru od postupu

Vítkovice se dostaly bod za vedoucí Pardubice

Boleslav opět porazila ve čtvrtfinále Pardubice bez inkasovaného gólu, výhru Liberce řídil Vlach