Trápení v první třetině, pak Češi na MS proti outsiderovi dominovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2022 (14:34)     Sekcia sport

Zprvu to skřípalo jak hlas televizního komentátora Roberta Záruby, ale i tak má vstup hokejové reprezentace do mistrovství světa vítěznou pečeť. Český tým si v Tampere připsal povinnou výhru nad Velkou Británií 5:1 a brankář Lukáš Dostál hned při své premiéře v národním týmu ukázal velmi solidní formu. Už v neděli Čechy čeká mnohem náročnější test, od 19:20 hrají proti Švédsku. celý článek

Česká fotbalová sedmnáctka vstoupila do ME výhrou

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2024 (21:55)     Sekcia sport

Čeští fotbalisté do 17 let vstoupili do mistrovství Evropy na Kypru pohodlnou výhrou 5:0 nad domácím výběrem. Svěřenci trenéra Jiřího Žiláka ve svém prvním utkání skupiny A naprosto dominovali a souboj proti outsiderovi turnaje rozhodli už během prvního poločasu, v němž dali tři branky.

Bez Jágra se Kladno sesypalo, Indiáni dominovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2021 (20:24)     Sekcia sport

Hokejisté Kladna prohráli ve 12. kole Tipsport extraligy s hostující Plzní drtivě 1:8. Po první třetině odstoupil ze zápasu Jaromír Jágr.

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2023 (11:46)     Sekcia sport

Velké trápení se šťastným koncem mají za sebou čeští hokejisté, kteří ve svém čtvrtém vystoupení na šampionátu porazili po obratu Slovinsko 6:2 a připsali si třetí výhru ve skupině B. V utkání skupiny A si Švédsko poradilo s Maďarskem 7:1. Večerní rundu obstará od 19.20 zápas Slovenska proti suverénnímu Švýcarsku a střet Dánska s Německem. Průběh všech utkání můžete sledovat prostřednictvím online reportáží na Sport.cz.

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci jako první pokořili švýcarského brankáře. A pak srovnali

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Rozjetí Švýcaři proti Slovákům udeřili

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci zlomili švýcarské kouzlo, ale prohráli

Velké trápení se šťastným koncem mají za sebou čeští hokejisté, kteří ve svém čtvrtém vystoupení na šampionátu porazili po obratu Slovinsko 6:2 a připsali si třetí výhru ve skupině B. Večer Švýcarsko vyhrálo i svůj čtvrtý zápas na turnaji - 4:2 nad Slováky. Poprvé ovšem inkasovalo. Češi jsou v tabulce třetí o bod za Kanadou a o dva za Švýcarskem. Ve skupině A Švédové porazili Maďarsko 7:1 a vůbec první vítězství na turnaji - 6:4 nad Dány - si připsali Němci.

Házenkáři vstoupili do kvalifikace mistrovství Evropy výhrou nad Estonskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.10.2022 (19:47)     Sekcia sport

Čeští házenkáři vstoupili do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy v roce 2024 domácím vítězstvím 31:23 nad Estonskem. Svěřenci španělského trenéra Xaviera Sabatého proti outsiderovi čtyřčlenné skupiny od začátku dominovali a zápas v Ostravě měli celou dobu pevně pod kontrolou. Šest gólů zaznamenal nejlepší střelec utkání Matěj Klíma.

Češi mají i po trápení s Dány postup ve svých rukách. Co musí uhrát proti Slovákům?

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     31.05.2021 (17:54)     Sekcia sport

Nejdůležitější zpráva dne. I po utrápeném zápase proti Dánsku mají Češi postup do čtvrtfinále ve vlastních rukách. Možná budou moct slavit už večer.

První třetina rozhodla. Češi spláchli Lotyšsko, trefil se Pastrňák i Hertl

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2022 (07:00)     Sekcia sport

A pak že jeden hokejista nic nezmůže. David Pastrňák hned ve svém prvním zápase po příletu na mistrovství předvedl báječný výkon, kterým ale zároveň „nakazil“ i zbytek týmu. Rázem z něj sršela chuť i bojovnost a především díky skvostné první třetině porazili Češi Lotyšsko 5:1. Následně sice reprezentace zvolnila, i tak se důstojně omluvila za blamáž proti Rakousku.

HOKEJ ONLINE: Česká dvacítka chce na MS potvrdit proti outsiderovi senzační výhru nad Kanadou

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.12.2022 (11:11)     Sekcia sport

Čeští hokejisté mají šanci vybojovat na mistrovství světa hráčů do 20 let druhé vítězství ve skupině. Po senzační výhře nad obhájci titulu z Kanady 5:2 nastoupí ve středu v 0:30 SEČ proti outsiderovi z Rakouska. Ten v úvodním vystoupení na šampionátu v Halifaxu schytal debakl, když prohrál se Švédskem 0:11. Zápas začíná v 0:30 a vy jej můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

SESTŘIH: První třetina rozhodla. Češi spláchli Lotyšsko, trefil se Pastrňák i Hertl

HOKEJ ONLINE: Tentokrát asi bez trápení. Finové proti outsiderovi vedou

Výprask od Rusů! Čeští hokejisté znovu selhali v první třetině

Trápení Schalke. Má první bod v sezoně, ale v lize nevyhrálo už od ledna

Jihlava uhájila náskok, v baráži s Kladnem má první bod

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Švýcaři znovu vedou

HOKEJ ONLINE: Češi po první třetině vedou. Prosadil se Flek

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci bojují s rozjetými Švýcary

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci se pokusí zastavit Švýcary

Američané si rozhodující náskok zajistili už v první třetině

HOKEJ ONLINE: Češi ve druhé třetině inkasovali a stav j opět srovnaný. Prosadil se Rod

Jsem rád, že jsem živý. Ale měl jsem chytit víc, cítil Konrád zadostiučinění i zklamání

Češi hrají na šampionátu o důležité body. Hokejový ‚trpaslík‘ z Británie se sice prosadil, průběh je ale jednoznačný

Házenkáři chtějí proti Faerským ostrovům získat první body v kvalifikaci

Mladí Češi dostali na hokejovém MS nařezáno. Nepomohlo ani střídání brankářů

Mladí Češi dostali na hokejovém MS brutálně nařezáno. Nepomohlo ani střídání brankářů

Komentář: Lehkovážná hra, trápení posil z NHL. Češi ustoupili od toho, co fungovalo

ONLINE: Házenkáři usilují proti Faerským ostrovům o první kvalifikační body