Česká osma obsadila ve druhém závodě SP v Poznani čtvrté místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.06.2022 (15:05)     Sekcia sport

Osmiveslice ve složení Jan Chlebovský, Vít Baldinus, Tomáš Gajdušek, Martin Sedlák, Martin Ježek, Gabriel Mahler, Matouš Dočekal, Jan Tichý a kormidelnice Barbora Zelenková obsadila čtvrté místo ve závodě Světového poháru v Poznani a postarala se o nejlepší český výsledek ve druhém dílu seriálu. Nově složená posádka s výhledem na letní mistrovství světa do 23 let v netradičně pětičlenném finále porazila posádku Indie. celý článek

Česká osma obsadila ve druhém závodě Světového poháru v Poznani čtvrté místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.06.2022 (15:20)     Sekcia sport

Skeletonistka Fernstädtová na SP v Park City obsadila 11. místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.12.2022 (19:57)     Sekcia sport

Česká skeletonistka Anna Fernstädtová obsadila ve druhém závodě Světového poháru v Park City jedenácté místo. Vyhrála Kanaďanka Mirela Rahnevová.

České dálkové plavkyně skončily na MS v závodě na 10 km ve čtvrté desítce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.07.2023 (11:59)     Sekcia sport

České reprezentantky v dálkovém plavání se v závodě na 10 km na mistrovství světa ve Fukuoce umístily ve čtvrté desítce. Alena Benešová obsadila 32. místo, Lenka Štěrbová skončila na 37. příčce. Vyhrála Němka Leonie Becková.

Kubová byla třetí na 100 m znak i na druhém mítinku Mare Nostrum

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2022 (19:52)     Sekcia sport

I na druhém mítinku Mare Nostrum v Barceloně obsadila plavkyně Simona Kubová třetí místo v závodě na 100 metrů znak. Ve finále dosáhla času 1:01,42 a nestačila jen na Kanaďanky Kylie Masseovou a Ingrid Wilmovou. Zopakovala tak své umístění z Monaka. Na poloviční trati byla Kubová osmá.

Povedená jízda Fernstädtové. Ve Winterbergu skončila osmá

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.01.2021 (17:23)     Sekcia sport

Skeletonistka Anna Fernstädtová obsadila po vydařené druhé jízdě osmé místo v závodě Světového poháru ve Winterberg.

Sáblíková sahala po medaili. Skončila ale těsně pod stupni

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2022 (09:19)     Sekcia sport

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková ve svém prvním závodě na olympijských hrách v Pekingu na trati 3000 metrů sahala po medaili, ale nakonec na ni zbylo čtvrté místo. Stejnou příčku obsadila před čtyřmi roky v Pchjongčchangu. Vyhrála favorizovaná Nizozemka Irene Schoutenová před Italkou Francescou Lollobrigidaovou a Kanaďankou Isabelle Weidemannovou. Druhá Češka Nikola Zdráhalová obsadila 18. místo.

Paráda! Česká bikerka skončila v závodě SP třetí. Tvarůžková obsadila sedmé místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2020 (11:49)     Sekcia sport

Bikerka Karolína Bedrníková skončila v závodě Světové juniorské série v Novém Městě na Moravě třetí. Úspěch českých barev podtrhla šestým místem Aneta Novotná. Suverénně zvítězila Rakušanka Mona Mitterwallnerová. V závodě juniorů byl David Šulc sedmý, vyhrál Dán Tobias Lillelund. Bikerka Tereza Tvarůžková dojela v druhém závodě Světového poháru cross country sedmá v kategorii do 23 let.

Maděrová si v Kanadě pohoršila. Ve druhém závodě skončila třináctá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.01.2023 (21:07)     Sekcia sport

Snowboardistka Zuzana Maděrová se v druhém paralelním obřím slalomu Světového poháru v Blue Mountain do první desítky neprobojovala. Osmá žena ze čtvrtečního závodu dnes v Kanadě vypadla v osmifinále a obsadila 13. pozici. Závod v Ontariu byl pro alpské snowboardisty generálkou na únorové mistrovství světa v Bakuriani.

Flamíková s Novotníkovou obsadily na veslařském SP v Lucernu čtvrté místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.07.2022 (10:48)     Sekcia sport

Pavlína Flamíková a Radka Novotníková obsadily na dvojce bez kormidelnice čtvrté místo v závodě Světového poháru ve veslování v Lucernu a postaraly se o nejlepší český výsledek ve třetím dílu seriálu. Svěřenkyně trenéra Tomáše Kacovského o jednu pozici vylepšily výsledek z předešlého pohárového závodu v Poznani.

Juniorka Dlasková dojela na mistrovství světa v cyklokrosu osmá

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2023 (12:55)     Sekcia sport

Česká cyklokrosařka Vanda Dlasková obsadila na mistrovství světa v nizozemském Hoogerheide v závodě juniorek osmé místo. Třináctá byla Eliška Hanáková. Zvítězila Kanaďanka Isabella Holmgrenová o 20 sekund před svým dvojčetem Avou. Bronz získala Célia Geryová z Francie.