Stromšík a Svoboda zaběhli na šampionátu rekordní časy, ale v neregulérním větru

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.06.2022 (18:40)     Sekcia sport

Sprinter Zdeněk Stromšík v běhu na 100 metrů a překážkář Petr Svoboda zaběhli na atletickém mistrovství republiky v Hodoníně rekordní časy. Oběma k tomu ale pomohl neregulérní vítr do zad. Přesto byli ze svých výkonů nadšeni a brali je jako důkaz výborné formy. celý článek

Stromšík a Svoboda zaběhli v Hodoníně rekordní časy. Nadšení zbrzdil vítr

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.06.2022 (19:38)     Sekcia sport

Rekordní časy odfoukl silný vítr

Zdeněk Stromšík v běhu na 100 m (10,12) a překážkář Petr Svoboda (13,25) překonali na mistrovství ČR v Hodoníně rekordní časy, ale s nepovoleným větrem v zádech.

Horší čas jsem už dlouho neběžel, drbe si hlavu sprinter Stromšík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.02.2021 (13:10)     Sekcia sport

Vítkovický sprinter Zdeněk Stromšík má letos za sebou dva závody na 60 metrů. S časy 6,77 a 6,82 vteřiny rozhodně není spokojený. Doufá, že na mistrovství republiky a Evropy poběží lépe.

Atletické MČR: Tyčkař Kudlička má dvanáctý titul, Veleba rekordní pátý na stovce

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.08.2020 (18:09)     Sekcia sport

Tyčkař Jan Kudlička získal dvanáctý republikový titul. Na atletickém šampionátu v Plzni mu k němu dnes stačil výkon 551 centimetrů. Sprinter Jan Veleba vyhrál na stovce rekordní páté zlato v čase 10,28 sekundy. Na rozdíl od loňska v nejkratším mužském sprintu chyběl Zdeněk Stromšík, jenž společně s Velebou drží český rekord.

Stromšík znovu zkusí dvoustovku: Taková sezona už možná nikdy nebude

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (11:11)     Sekcia sport

První závod v koronavirové sezoně sprinter Zdeněk Stromšík protrpěl. Bolela ho hlava, bylo mu špatně. Ale vyhrál.

Stromšík na halovém ME neuspěl

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2023 (07:35)     Sekcia sport

Sprinter Zdeněk Stromšík neuspěl na halovém mistrovství Evropy v Istanbulu v rozběhu na 60 m. Jeho nejhorší letošní čas 6,79 na semifinále nestačil.

Osmnáctiletá Kubíčková vyhrála šedesátku a splnila limit na HMS, mužský sprint ovládl Stromšík

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2022 (18:24)     Sekcia sport

Osmnáctiletá Eva Kubíčková na halovém mistrovství republiky vyhrála šedesátku v novém juniorském rekordu 7,30 sekundy. Přesně tím splnila limit pro účast na halovém mistrovství světa v Bělehradě. Mužský sprint na šampionátu v Ostravě ovládl domácí Zdeněk Stromšík.

Žádnou divnou houbu jsem jíst nezačal, smál se sprinter Stromšík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2023 (09:29)     Sekcia sport

Sprinty na halovém mistrovství republiky v Ostravě ovldádli atleti domácího SSK Vítkovice. Běh na 60 metrů vyhráli Zdeněk Stromšík v osobním rekordu 6,59 vteřiny a Karolína Maňasová časem 7,36.

Vítěz maratonu ve Vídni byl diskvalifikován kvůli neregulérním botám

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2021 (15:23)     Sekcia sport

Etiopský běžec Derara Hurisa přišel kvůli neregulérním botám o vítězství ve Vídeňském maratonu. Po závodě byl diskvalifikován, protože podrážka jeho maratonek měla tloušťku 50 milimetrů, o deset více, než povolují pravidla. Vítězství spojené s prémií 15.000 eur připadlo Keňanovi Leonardu Langatovi, který doběhl v čase 2:09:25 tři sekundy za Hurisou.

Irští ragbisté odstartovali MS rekordní výhrou, Sexton zazářil 24 body

Egyptský bůh Salah uběhl 7 km na běžeckém pásu za rekordní čas. Jeho čas byl lepší, než časy profesionálních běžčců. Je stroj a nebo člověk?

Petržilková a dva čtvrtkaři zaběhli ostré limity pro účast na HME

Zase jsem nelhal! Svoboda v euforii, hulákat bude v autě celou cestu

Petržilková a dva čtvrtkaři zaběhli ostré limity pro účast na mistrovství Evropy

Dvakrát po sobě pod 9,80! Kerley na americkém šampionátu zazářil na stovce

König se styděl, Svoboda navzdory pádu zářil: Nejdivočejší závod v životě!

Ingebrigtsen a Tsegayová zaběhli v Liévin rekordy na 1500 m

Svoboda v Assenu vyhrál i druhý závod a vede MS supersportů do 300 ccm

Senzace! Svoboda vyhrál v Assenu i druhý závod a vede MS supersportů

Etiopan slavil maratonské vítězství a 15 000 eur jen hodinu. Měl příliš tlusté boty