Ostrava - Olomouc 0:3, hrubě nepovedený start kouče Vrby, domácí propadli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.07.2022 (18:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava nezvládli vstup do nového ligového ročníku a v domácím prostředí prohráli 0:3 s Olomoucí. Sigmě pomohl vedoucí gól Chvátala v závěru prvního poločasu, po přestávce se prosadili ještě Chvátal a Sedlák. celý článek

Michalovce prožívají nepovedený start, po Slavii padly i s Kynžvartem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2022 (21:50)     Sekcia sport

Loni vládly společné česko-slovenské interlize házenkářek, teď prožívají hráčky Michalovců hodně nepovedený start do sezony. V 1. kole si odvezly porážku z půdy Slavie, ve 2. kole nestačily doma na Kynžvart.

ONLINE: Sparta - Baník, návrat kouče Vrby, domácí sestava zase beze změn

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2022 (18:09)     Sekcia sport

Po čtyřech nerozhodných výsledcích v řadě musejí sparťanští fotbalisté zabrat. V jednom z taháků 9. kola nejvyšší soutěže čelí Baníku, na který doma umí. Potvrdí to, nebo se budou radovat svěřenci trenéra Pavla Vrby? Zápas můžete od 19 hodin sledovat minutu po minutě.

Sparťanské trápení pokračuje, Ostrava si odváží cenný bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.09.2022 (20:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty v sobotním utkání 9. kola nejvyšší soutěže remizovali s Baníkem Ostrava 1:1. Letenští tak zaznamenali ve Fortuna lize pátý nerozhodný výsledek v řadě. Pražané po zásahu Lukáše Sadílka vedli, po pauze ale týmu kouče Pavla Vrby zajistil bod přesnou trefou Jiří Klíma.

Ostrava - Budějovice 0:0, hosté chtějí napravit debakl se Slavií, domácí remízu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2020 (18:01)     Sekcia sport

Fotbalová liga pokračuje druhým kolem, předehrávkou mezi Baníkem Ostrava a Českými Budějovicemi. Obě mužstva napravují nepovedený vstup do soutěže: domácí chtějí utnout sérii osmi utkání bez vítězství, Dynamo chce zapomenout na debakl 0:6 se Slavií. Duel startuje v 18 hodin a můžete jej sledovat minutu po minutě.

Pavel Vrba má nové angažmá, míří do Baníku Ostrava

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     14.05.2022 (23:09)     Sekcia sport

Jednu Plzeň mi dejte, ne radši vodku, aneb Baník Ostrava ve vtipném videu oznámil sříchod Pavla Vrby. Nejdříve to vypadalo, že Baník angažuje trenéra Pavla Hapala, ale odvolání Vrby ze spartánské lavičky s plány tak zamíchalo, že je to právě Vrba, kdo přebírá ostravský Baník.

ONLINE: Plzeň - Zlín, návrat kouče Vrby v roli soupeře, Chorý na lavici

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2023 (18:10)     Sekcia sport

Plzeňští fotbalisté v závěrečném utkání 28. kola Fortuna liga hostí Zlín. Jejich snahu o nápravu posledních nezdarů i návrat jejich bývalého kouče Pavla Vrby v roli soupeře můžete od 19.00 sledovat v online reportáži.

Ostrava - Olomouc, domácí na cestě vzhůru, usilují o pátou výhru v řadě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.12.2020 (17:22)     Sekcia sport

Po rozpačitém vstupu do sezony je Baník Ostrava na vítězné cestě. V předehrávce 13. ligového kola proti Sigmě Olomouc útočí na pátou výhru za sebou. Sledujte v 18 hodin podrobný online přenos.

ONLINE: Hradec Kr. - Ostrava, kouč Vrba potřebuje body, domácí i s posilami

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.09.2022 (15:40)     Sekcia sport

Rozjetý Hradec Králové proti utlumenému Baníku Ostrava. Jeden z úvodních duelů nedělního programu fotbalové ligy nabízí i střet zkušených trenérů Miroslava Koubka a Pavla Vrby. Sledujte od 16 hodin podrobný online přenos.

Olomouc - Ostrava 0:2, domácí zahodili v závěru penaltu, pak hosté dali druhý gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2021 (15:51)     Sekcia sport

Souboj sousedů v tabulce vyzněl pro fotbalisty Baníku Ostrava. V 29. kole Fortuna ligy vyhráli v Olomouci 2:0 a soupeři se vzdálili na pět bodů. Góly dávali mladíci Buchta a Kaloč v nastavení. Ještě za stavu 0:1 domácí Gonzáles v 90. minutě neproměnil penaltu.

Olomouc - Ostrava 1:4, jasná výhra přišla pozdě, hattrickem se zaskvěl Tijani

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2023 (16:56)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté v závěrečném kole základní části Fortuna ligy smetli domácí Olomouc 4:1 ale v nadstavbě i tak budou hrát ve skupině o záchranu, což věděli dopředu. Hattrickem se blýskl útočník Tijani, jeden gól dal Bitri. Za domácí v závěru půle na 1:2 snižoval Zmrzlý.

ONLINE: Sparta - Olomouc, návrat kouče Jílka, domácí nastupují i s Peškem

Sparta se třásla o výhru, Karviná jí dala tři góly. Letenské opět spasil Karlsson

Ostravské volejbalistky porazily v ligovém šlágru Olomouc

Návrat Vrby do Ostravy rozesmál experta. Lidé se tímhle opít nenechají, varuje kluby

Plzeň: nejdelší vítězná série od Vrby! Série mě těší, každá vlna se ale rozpustí, říká Koubek

Za Vrby je z Letné tvrz. Proč Sparta ztrácí venku, na co vlastně doplácí?

Konec Vrby? Osud! Baník byl v létě domluvený s Hapalem, nebylo to fér

FOTBAL ONLINE: Plzeň hostí Olomouc. Baník veze bod z Hradce, Liberec rozhodl v závěru

Ostrava - Jablonec 2:1, tři penalty, proměňoval však jen domácí Azevedo

ONLINE: Ostrava - Slovácko 0:0, premiéra kouče Hapala, domácí se chtějí zvednout

Ostravští Steelers usilují o návrat amerického quarterbacka Ellise

Slavia sestřelila Slovácko 3:0, Olomouc si připsala skvělý start do sezony

Sparta - Olomouc. Letenští chtějí navázat na skvělý start i v domácím prostředí

Půltuctem k rekordu aneb Koubek trumfnul Vrbu! Svědčí to o tom, že jsme na správné cestě, těší kouče Plzně

Volejbalistky Ostravy udolaly v boji o třetí místo oslabenou Olomouc

FOTBAL ONLINE: Bohemka přišla o náskok, Olomouc vede! Jarolím čeká s Boleslaví na výhru