Hložkovu bundesligovou premiéru zkazil Marco Reus. Leverkusen padl v Dortmundu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     06.08.2022 (21:41)     Sekcia sport

Šlágr prvního bundesligového kola a hned 2 Češi v akci. Patrik Schick s Adamem Hložkem a jejich Leverkusen čelili v Signal Iduna Parku Borussii Dortmund. Ačkoliv druhý jmenovaný, posila z pražské Sparty, naskočil až na druhý poločas, i on byl hodně vidět. Bohužel pro ně se zápas rozhodl již po 10 minutách a Dortmund si po výsledku 1:0 doma připsal první výhru. celý článek

Marco Reus může přijít o Mistrovství světa v Kataru

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     18.09.2022 (10:34)     Sekcia sport

Před mistrovství světa v Brazílii v roce 2014 byl Marco Reus v životní formě, která by mu jednoznačně přinesla konečnou nominaci. Jenže přišlo zranění, které ho nakonec ze hry vyřadilo. Německo světový šampionát vyhrálo a smolař Marco Reus tak přišel o největší trofej, jakou může fotbalista vyhrát. O 8 let později je tu strach, že by o mistrovství mohl Reus přijít znovu.

Kapitán fotbalistů Dortmundu Reus prodloužil smlouvu

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.04.2023 (16:56)     Sekcia sport

Kapitán fotbalistů Dortmundu Marco Reus prodloužil s klubem smlouvu i na příští sezonu. V Borussii fotbalově vyrůstal a v prvním týmu působí třiatřicetiletý záložník od roku 2012. Pět kol před koncem s ním vede německou ligu o bod před Bayernem Mnichov.

Po 222 dnech zpět. Reus hned pomohl Dortmundu rekordním gólem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.09.2020 (09:32)     Sekcia sport

Marco Reus se vrátil v pondělí na trávník po sedmiměsíční pauze způsobené zraněním a hned překonal rekord Německého fotbalového poháru. Jedenatřicetiletý ofenzivní záložník pečetil výhru Borussie Dortmund 5:0 nad třetiligovým Duisburgem nejrychlejším gólem po vystřídání v historii soutěže.

Konec éry? Marco Reus po 12 letech možná opustí Dortmund

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     27.02.2024 (10:26)     Sekcia sport

Po 12 letech strávených v dresu Borussie Dortmund se zdá, že Marco Reus opustí klub. Spekulace o jeho možném odchodu z klubu zaplavují fotbalové titulky, přičemž možnost volného přestupu nechává fanoušky i odborníky zvědavé, kam povede jeho další kroky.

Po faulu Pavlenky Brémy znovu padly. Mönchengladbach předvedl neskutečný závěr

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2020 (20:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Brém prohráli ve 12. kole německé lize 1:2 s Dortmundem, který poprvé vedl nový trenér Edin Terzič. Vítězný gól dal v 78. minutě po faulu Jiřího Pavlenky Marco Reus. Český brankář sice vyrazil pokutový kop kapitána Dortmundu, Reus však pohodlně míč dorazil do odkryté branky. Stejně jako Pavlenka odehrál celý zápas i kapitán Brém Theodor Gebre Selassie.

Selhání Frankfurtu, Mönchöngladbach srovnal dvěma góly v závěru. Dortmund vyhrál po faulu Pavlenky

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.12.2020 (23:06)     Sekcia sport

Marco Reus prodloužil smlouvu s Borussií Dortmund do léta 2024

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     27.04.2023 (16:33)     Sekcia sport

Sebastian Kehl, Lars Ricken a Romain Weidenfeller. Obrovské klubové legendy ale oni nejsou tím prvním, kdo se vám vybaví, když se řekne ikona Borussie Dortmund. Vždy se vám vybaví Marco Reus. Současný kapitán BVB se nyní rozhodl, že ve svých 33 letech nehodlá měnit klub a s westfálským velkoklubem podepsal novou smlouvu do příštího léta.

ONLINE: Berlínské derby, Brémy ve Wolfsburgu, pak Leverkusen v Dortmundu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.08.2022 (15:30)     Sekcia sport

Fotbalová bundesliga se rozbíhá, v sobotu má na programu šest zápasů, z nichž prvních pět začíná v 15.30. O tři hodiny později nastoupí Leverkusen s českými útočníky Patrikem Schickem a Adamem Hložkem v Dortmundu. Sledujte online vývoj skóre.

Schick spálil dvě tutovky, Hložek debutoval v bundeslize. Šlágr ale ovládl Dortmund

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2022 (17:32)     Sekcia sport

Letní posila ze Sparty Adam má za sebou bundesligovou premiéru, ve šlágru prvního kola vyběhl v Dortmundu na plac od začátku druhého poločasu. Porážku Bayeru 0:1, o které rozhodl v 10. minutě Reus, ale neodvrátil. Patrik Schick odehrál za hosty celý zápas, po změně stran spálil dvě vyložené brankové příležitosti. Reprezentační brankář Jiří Pavlenka pomohl Brémám při návratu do ligy k remíze 2:2 na hřišti Wolfsburgu. Obránce Pavel Kadeřábek odehrál 64 minut při porážce Hoffenheimu 1:3 v Mönchengladbachu. V berlínském derby porazil Union 3:1 Herthu, za kterou odehrál závěrečných deset minut záložník Vladimír Darida.

Brutálně krutý večer Dortmundu na City: příliš horlivý sudí a gól v závěru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2021 (14:30)     Sekcia sport

Kapitán fotbalistů Borussie Dortmund si po úvodním čtvrtfinále Ligy mistrů na stadionu Manchesteru City povzdechl. „Je to brutálně kruté.“ Marco Reus byl plný závěru utkání, kdy nejdřív vyrovnal na 1:1, ale minutu před koncem si City vzalo vedení zpátky a vyhrálo 2:1.

Leverkusen se Schickem na úvod bundesligy remizoval

Titul je blízko. Leverkusen vede ligu už o šestnáct bodů, Hložek se v Berlíně zranil

Leverkusen prožívá hororový start. Schick je nulový, s Hložkem se šibuje

Lewandowski přispěl dvěma góly k obratu Bayernu proti Fürthu. Reus skóroval třikrát

Neuvěřitelný Haaland! Dortmund viděl show norského útočníka

Dortmund zvládl dramatickou přestřelku s Hoffenheimem, rozhodl Haaland

Nejmladší a nejlepší? Je to největší talent na světě, vyzdvihuje parťáka po debutu dortmundská star

Fotbalisté Dortmundu si s chutí zastříleli a vedou bundesligu

ONLINE: Schick u gólů na obou stranách, Leverkusen vede v Dortmundu

ECHO BUNDESLIGY: Vytrucované přestupy se mi nelíbí. Leverkusen jede, Dortmundu chybí Bellingham

ONLINE: Leverkusen hraje v Augsburgu, Hložek nastoupil v útoku

O Marca Asensia má zájem Bayer Leverkusen. Dohoda však bude složitá

ONLINE: Bundesliga pokračuje utkáním Dortmundu s Augsburgem, pak hraje Leverkusen

ONLINE: Leverkusen se může přiblížit k Dortmundu, v předehrávce hraje v Mohuči

Bayer Leverkusen odvrátil první prohru v sezoně až v nastavení

U fotbalistů Dortmundu po pouhém roce ve funkci skončil trenér Rose

Der Plastikklub. Proč nebyl Leverkusen v Německu oblíbený a čím se to změnilo?

ONLINE: Hraje Bayern, v akci také Pavlenka i Leverkusen s Hložkem

Nový Neuer? Český gólman se zaskvěl při premiéře za Leverkusen

Po Reusovi se novým kapitánem BVB stane Emre Can

Z Borussie do Borussie. Trenér Rose od léta povede fotbalisty Dortmundu

Schick si připsal ligovou premiéru, Leverkusen přesto remizoval s Wolfsburgem

Kýve se pod Marco Rosem trenérská židle?

Leverkusen je po výhře v Berlíně krok od titulu, zranil se ale Hložek

Haaland rozhodl pro Dortmund poločasovou přestřelku s Hoffenheiem

Trenér Rose po sezoně odejde z Mönchengladbachu do Dortmundu

MS ve fotbale 2022: Německo odhalilo svou nominaci

Haaland rozhodl pro Dortmund poločasovou gólovou přestřelku s Hoffenheiem

Skvělý Schick. Dvěma góly přispěl ke smazání tříbrankového manka, Bayer pak ale padl

Borussie Dortmund propustila trenéra Roseho

FOTBAL ONLINE: Leverkusen se Schickem prohrává v Dortmundu, Hložek v základu chybí