Bláznivý zápas na úvod MS! Dvacítka po obratu málem ztratila vyhrané utkání, spasil ji drzý Szturc

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.08.2022 (10:09)     Sekcia sport

Zápas jako na houpačce zažila na úvod odloženého MS v Edmontonu hokejová dvacítka. Po katastrofálním úvodu proti Slovensku, přišel gólový uragán ve druhé třetině a pak kolaps v té třetí, kdy v oslabeních přišli Češi o dvoubrankový náskok. Přesto nakonec berou tři body za výhru 5:4, o které rozhodl v čase 58:10 drzou individuální akcí Gabriel Szturc. celý článek

České florbalistky na úvod kvalifikace MS po obratu přehrály Polsko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.01.2023 (18:29)     Sekcia sport

České florbalistky vstoupily do kvalifikace prosincového mistrovství světa v Singapuru výhrou nad Polskem 9:7. V italském městě Lignano Sabbiadoro sice prohrávaly 4:6 i 5:7, ale po obratu vyhrály i desátý vzájemný zápas v historii. Druhé utkání čeká svěřenkyně trenéra Lukáše Procházky ve čtvrtek od 16:00 proti Maďarsku.

Dvacítka v přípravě před MS přehrála Lotyšsko

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.12.2022 (08:48)     Sekcia sport

Čeští hokejoví junioři zahájili závěrečnou herní přípravu před světovým šampionátem vítězstvím nad Lotyšskem 6:3. Dva góly dal v utkání v kanadském Halifaxu Gabriel Szturc. Generálka čeká svěřence trenéra Radima Rulíka v noci na pátek SEČ proti Švýcarsku.

Český útočník Szturc podepsal nováčkovskou smlouvu v NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2024 (09:21)     Sekcia sport

Hokejový útočník Gabriel Szturc podepsal tříletou nováčkovskou smlouvu s týmem NHL Tampa Bay Lightning. Klub o tom informoval na svém oficiálním webu. Szturc nebyl nikdy draftovaný, před začátkem sezony se ale zúčastnil kempu Tampy.

Trénujeme už dlouho. Moc se všichni těšíme na led, hlásí Szturc

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.07.2020 (11:04)     Sekcia sport

Původně měli sehrát charitativní fotbalové utkání v sobotu, ale kvůli nepřízni počasí nastoupili známí hokejisté v Markvartovicích proti místnímu celku v neděli. „Dělali jsme to pro lidi, proto jsme to přesunuli,“ vysvětloval útočník Roman Szturc.

Krok směrem k NHL. Útočník Szturc podepsal nováčkovskou smlouvu s Tampou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2024 (10:15)     Sekcia sport

Hokejový útočník Gabriel Szturc podepsal tříletou nováčkovskou smlouvu s týmem NHL Tampa Bay Lightning. Klub o tom informoval na svém oficiálním webu. Szturc nebyl nikdy draftovaný, před začátkem sezony se ale zúčastnil kempu Tampy.

Hokejová dvacítka zdola v Halifaxu v první přípravě před MS Lotyšsko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.12.2022 (10:23)     Sekcia sport

Česká dvacítka na úvod MS favorita nezaskočila, navíc přišla další ztráta

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.12.2021 (22:34)     Sekcia sport

Česká hokejová dvacítka prohrála při vstupu do mistrovství světa v Edmontonu s domácí Kanadou 3:6, přestože ve 13. minutě vedla 3:1. Na obratu obhájců stříbra se podílel hattrickem obránce Owen Power, jehož si v červenci vybralo jako jedničku draftu NHL Buffalo. Ve druhé třetině Češi navíc přišli kvůli zranění o klíčového obránce. Další duel čeká tým kouče Karla Mlejnka v noci z pondělka na úterý v 1:00 SEČ proti Německu.

Debakl na úvod. Češi na MS favorita nepřekvapili, Švédové vstřelili sedm gólů

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.12.2020 (19:07)     Sekcia sport

První zápas na hokejovém mistrovství světa má česká dvacítka za sebou. V Edmontonu tým vedený trenérem Karlem Mlejnkem prohrál se Švédskem 1:7. Utkání skupiny B rozhodla druhá třetina, kterou tým ze severu Evropy vyhrál 3:0, v zápase navíc proměnil čtyři přesilové hry. Národní tým držel do poloviny utkání krok s favoritem, ten se ale rozehrál a ukázal, že je jedním z vážných adeptů na medaili.

Česká hokejová dvacítka podlehla při vstupu do MS Kanadě 3:6

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     27.12.2021 (04:10)     Sekcia sport

Edmonton - Česká hokejová dvacítka prohrála při vstupu do mistrovství světa v Edmontonu s domácí Kanadou 3:6, přestože ve 13. minutě vedla 3:1. Na obratu obhájců stříbra se podílel...

Česká hokejová dvacítka už má o soupeři jasno. S USA si nezahraje

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.12.2021 (08:55)     Sekcia sport

Česká hokejová dvacítka sehraje v závěrečné přípravě před mistrovstvím světa pouze jeden přípravný zápas. Jejím soupeřem bude v noci na pátek od 01:00 SEČ Švýcarsko. Utkání se bude hrát v Red Deer, kde je tým na soustředění.

Česká hokejová dvacítka na úvod MS podlehla Slovensku 2:6

Věříme v náš systém. A vyloučení v závěru? To se nesmí stávat, velí Szturc

Karlovarsko na úvod play off porazilo Kladno až po obratu z 0:2

Kapitán Červenka příkladně táhl tým, k obratu ale velel marně: Šance jsme měli, ale něco chybí

Kapitán Červenka příkladně táhl tým, k obratu však velel marně: Šance jsme měli, ale něco chybí

Asistoval, pak málem trefil tramvaj. Pravačkou mi jdou jen centry, říká Kovařík

Zázračná show Siniakové. Nadávala sudímu a pak hlásila: Můj největší comeback

Čeští fotbalisté po obratu porazili Arménii 2:1 a pod Haškem znovu zvítězili

Bláznivý večer v Portu. Tři vyloučení, góly v nastavení a radost Atlétika

Zahrát si na ledě Vítkovic. Rád bych, ale je to daleko, říká útočník Třince Szturc

Florbalistky po obratu udržely dominanci nad Polskem

Kozel má první skalp Slavie. Bláznivý zápas, smál se

Jsi drzý k trenérovi, nehraješ. Obávaný Tortorella zpražil v NHL další hvězdu

Hokejová osmnáctka na úvod mistrovství světa porazila Německo

Hokejová dvacítka vyhrála v generálce na MS nad Slovenskem 6:0

Třinecký útočník Szturc neví, zda nastoupí i do derby s Vítkovicemi

Dvě penalty, sedm gólů a video v permanenci. United zažili bláznivý vítězný zápas

Zbytečné zkraty nás vedly na trestnou lavici, uznal spasitel Szturc

Česko - Rakousko 7:0. Dvacítka je na MS ve čtvrtfinále, utká se s Kanadou či Finskem

TENIS ONLINE: Skvělý úvod Kvitové, po velkém obratu však bere první set Plíšková

Každá lajna je nebezpečná, pochvaluje si Szturc. Ale ještě jsme nic nedokázali

Česká jízda, drzý divák i selhání favoritek. Paříž na úvod zvýraznila pád šampiona

Finská dvacítka rozdrtila na mistrovství světa Slovensko 6:0

West Ham začal semifinále EKL výhrou nad Alkmaarem, Fiorentina podlehla Basileji

Magnitogorsk se po třech prohrách zvedl. K velkému obratu pomohl i Nestrašil

Nymburk po obratu porazil Bamberg, Palyza se blýskl 26 body

SLEDUJEME ŽIVĚ: Česko- Itálie 0:1. Dvacítka zahájila EURO, v první půli se trefil Scamacca

SLEDUJEME ŽIVĚ: Česko- Itálie 0:0. Dvacítka zahájila EURO, v sestavě Krejčí, Karabec i Lingr