FOTBAL ONLINE: Leverkusen doma propadá, Hložek už do druhé půle nenastoupil

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.08.2022 (15:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu se v sobotu pokoušejí dostat z posledního místa v německé nejvyšší soutěži. Bundesliga pokračuje zápasy 3. kola a Bayer, jehož barvy hájí čeští reprezentanti Patrik Schick a Adam Hložek, hraje s Hoffenheimem. Zápas byl rozehrán v 15:30 a sledovat jej můžete v podrobné online reportáži na Sport.cz. celý článek

FOTBAL ONLINE: Leverkusen s Schickem a Hložkem v sestavě doma propadá

Fotbalisté Leverkusenu se v sobotu pokusí dostat z posledního místa v německé nejvyšší soutěži. Bundesliga pokračuje zápasy 3. kola a Bayer, jehož barvy hájí čeští reprezentanti Patrik Schick a Adam Hložek, bude o první body v sezoně usilovat v domácím duelu s Hoffenheimem. Zápas má výkop v 15:30 a sledovat jej můžete v podrobné online reportáži na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Hložek a Souček už naskočili. Leverkusen i Kladiváři navýšili vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2023 (09:28)     Sekcia sport

Úvodními osmifinálovými duely pokračuje Evropská liga. Pro českého fanouška je zajímavý zápas Bayeru Leverkusen (Schick i Hložek jen mezi náhradníky) s Ferencvárosem Budapešť (18:45). Od 21:00 přivítá Manchester United španělský Betis. Na programu jsou i osmifinálové duely Konferenční ligy. V 18:45 nastoupil West Ham (se Součkem na lavičce) na půdě kyperské Larnaky, od 21:00 by mohl v dresu Fiorentiny vyběhnout na trávník v zápase proti Sivassporu Antonín Barák. Všechny čtyři zápasy můžete sledovat na Sport.cz online.

Sparta - Brno 6:1, všechny góly padly za první půli, čtyři dal Hložek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2021 (18:47)     Sekcia sport

Sedm gólů za poločas, z toho šest do brněnské brány. Sparťanští fotbalisté v závěrečném 34. dějství Fortuna ligy spustili nevídanou kanonádu. Čtyři góly dal Hložek, který však do druhé půle, v níž už nikdo neskóroval, nenastoupil. Sparta zdolala sestupující Brno 6:1.

Hložek udeřil čtyřikrát, jeho bývalý klub vyfasoval na rozloučenou debakl

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2021 (19:02)     Sekcia sport

Přišel na Letnou právě z Brna, své trefy tak slavil decentně. A že jich bylo... Fotbalisté pražské Sparty porazili v závěrečném 34. kole Fortuna ligy sestupující Zbrojovku 6:1 a reprezentant Adam Hložek nasázel za první poločas čtyři góly! S 15 brankami se tak v čele tabulky střelců dorovnal se slávistou Kuchtou, do druhé půle už mladý sparťan nenastoupil.

FOTBAL ONLINE: Leverkusen se Schickem prohrává v Dortmundu, Hložek v základu chybí

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2022 (17:32)     Sekcia sport

Reprezentační brankář Jiří Pavlenka pomohl Brémám při návratu do německé ligy k remíze 2:2 na hřišti Wolfsburgu. Obránce Pavel Kadeřábek odehrál 64 minut při porážce Hoffenheimu 1:3 v Mönchengladbachu. V berlínském derby porazil Union 3:1 Herthu, za kterou odehrál závěrečných deset minut záložník Vladimír Darida. Od 18:30 se hraje šlágr kola Dortmund - Leverkusen. Zatímco Patrik Schick nechybí v základní sestavě hostů, letní posila ze Sparty Adam Hložek začíná na lavičce. Utkání můžete sledovat na Sport.cz v podrobné online reportáži.

Leverkusen si s předstihem zajistil postup. Kovář zapsal čistý štít, Hložek měl epizodní roli

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.11.2023 (07:02)     Sekcia sport

Čtyři zápasy, čtyři výhry a skóre 12:2. Fotbalisté Bayeru Leverkusen prosvištěli svoji skupinou Evropské ligy bez sebemenšího klopýtnutí a už dvě kola před jejím koncem si zařídili vstupenku do vyřazovací části. Ačkoliv o triumfu na hřišti ázerbájdžanského Karabachu (1:0) rozhodli až v nastavení druhé půle. „Umíme hrát i lépe, ale vítězství se vždy počítá,“ prohlásil záložník Granit Xhaka.

ONLINE: Hraje Leverkusen, Hložek se Schickem začínají na lavičce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2023 (15:26)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu se v rámci 23. kola německé bundesligy střetávají s Herthou Berlín, vývoj skóre můžete od 15:30 sledovat online. Čeští reprezentanti Adam Hložek s Patrikem Schickem začínají mezi náhradníky.

Hložek hrál víc než devadesát minut, i tak má kuriózní rekord

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2024 (18:48)     Sekcia sport

Na hřišti dřel za Leverkusen třiadevadesát minut, ale ani tak na něm český fotbalista Adam Hložek nevydržel celé utkání. Byl to jeho šestačtyřicátý zápas v bundeslize a v žádném dosud neodehrál plný počet minut. Leverkusen ve 20. kole vyhrál v Darmstadtu 2:0 a udržel dvoubodový náskok na Bayern Mnichov, který doma otáčel zápas proti Mönchengladbachu.

ONLINE: Leverkusen hraje v Augsburgu, Hložek nastoupil v útoku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2023 (20:20)     Sekcia sport

V posledních utkáních se Adamu Hložkovi dařilo, jen proti Dortmundu naskakoval z lavičky. Leverkusen hraje tentokrát v Augsburgu a znovu dostává šanci v základu. Průběžný výsledek utkání 19. kola německé bundesligy sledujte online od 20:30.

ONLINE: Bayern hraje s Leverkusenem, v sestavě jen Schick, Hložek na lavičce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2022 (20:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Bayernu Mnichov, kteří v úterý v Lize mistrů vyzvou Viktorii Plzeň, v páteční předehrávce 8. kola bundesligy hostí Leverkusen, v němž působí čeští reprezentanti Patrik Schick a Adam Hložek. Z utkání můžete od 20.30 sledovat online vývoj skóre.

Druhé kolo Bundesligy: Polský mág Gikiewicz, zázračný Moukoko nebo neukázněný Szoboszlai

FOTBAL ONLINE: Leverkusen rychle do vedení. West Ham už zvyšuje. Bez Čechů to jde

FOTBAL ONLINE: Schick spálil další tutovku, v Dortmundu už je na place i Hložek

FOTBAL ONLINE: Leverkusen se Schickem jde do přídavku. Lazio uhájilo postup. Je tu odveta gigantů

FOTBAL ONLINE: Schick ve šlágru na Dortmundu v sestavě Leverkusenu, Hložek začíná na lavičce

FOTBAL ONLINE: Penaltové drama. Jak si povede Leverkusen? A je tu odveta gigantů

Leverkusen začal čtvrtfinále EL remízou 1:1 se Saint-Gilloise, Hložek střídal

FOTBAL ONLINE: Leverkusen s Schickem a Hložkem bojují o udržení v Evropě

FOTBAL ONLINE: Leverkusen s Schickem a Hložkem zaútočí na první body

Patrik Schick a Adam Hložek opět skórovali za Bayer Leverkusen. Přispěli k demolici Molde

FOTBAL ONLINE: Do akce jde Hložek, ve šlágru padly všechny góly po přestávce

FOTBAL ONLINE: Hložek mohl rozhodnout, Schick na plac! Ve šlágru padaly góly až po přestávce

Schick i Hložek se trefili při výhře Leverkusenu. Ten udržel neporazitelnost

Leverkusen vydřel výhru nad Mohučí, Schick hrál půl hodiny, Hložek pár minut

Schick s Hložkem u dna, Leverkusen propadá! Hráči se nevyrovnali tempu utkání, běduje kouč

FOTBAL ONLINE: Rána pro Barcelonu! Bitva gigantů graduje. Schick uspěl, Leverkusen jde dál

ONLINE: Schick s Hložkem v základní sestavě, Leverkusen hraje s Augsburgem

FOTBAL ONLINE: Penaltové drama, Schick uspěl, Leverkusen jde dál. United srovnal krok v bitvě gigantů

Leverkusen bez Schicka opět neskóroval

FOTBAL ONLINE: Leverkusen s Hložkem bojuje o finále Evropské ligy. Juventus prohrává

FOTBAL ONLINE: Bitva gigantů! Barcelona už prohrává. Hložek v základu Leverkusenu

FOTBAL ONLINE: Bitva gigantů! Barcelona dostává další gól. Hložek pomohl Leverkusenu k vedení

FOTBAL ONLINE: Leverkusen s Hložkem zahájí semifinále Evropské ligy na hřišti AS Řím