FOTBAL ONLINE: Schick spálil další tutovku, v Dortmundu už je na place i Hložek

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2022 (17:32)     Sekcia sport

Reprezentační brankář Jiří Pavlenka pomohl Brémám při návratu do německé ligy k remíze 2:2 na hřišti Wolfsburgu. Obránce Pavel Kadeřábek odehrál 64 minut při porážce Hoffenheimu 1:3 v Mönchengladbachu. V berlínském derby porazil Union 3:1 Herthu, za kterou odehrál závěrečných deset minut záložník Vladimír Darida. Od 18:30 se hraje šlágr kola Dortmund - Leverkusen. Zatímco Patrik Schick nechybí v základní sestavě hostů, letní posila ze Sparty Adam Hložek začíná na lavičce. Utkání můžete sledovat na Sport.cz v podrobné online reportáži. celý článek

FOTBAL ONLINE: Schick ve šlágru na Dortmundu v sestavě Leverkusenu, Hložek začíná na lavičce

Schick spálil dvě tutovky, Hložek debutoval v bundeslize. Šlágr ale ovládl Dortmund

Letní posila ze Sparty Adam má za sebou bundesligovou premiéru, ve šlágru prvního kola vyběhl v Dortmundu na plac od začátku druhého poločasu. Porážku Bayeru 0:1, o které rozhodl v 10. minutě Reus, ale neodvrátil. Patrik Schick odehrál za hosty celý zápas, po změně stran spálil dvě vyložené brankové příležitosti. Reprezentační brankář Jiří Pavlenka pomohl Brémám při návratu do ligy k remíze 2:2 na hřišti Wolfsburgu. Obránce Pavel Kadeřábek odehrál 64 minut při porážce Hoffenheimu 1:3 v Mönchengladbachu. V berlínském derby porazil Union 3:1 Herthu, za kterou odehrál závěrečných deset minut záložník Vladimír Darida.

ONLINE: Bayern hraje s Leverkusenem, v sestavě jen Schick, Hložek na lavičce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2022 (20:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Bayernu Mnichov, kteří v úterý v Lize mistrů vyzvou Viktorii Plzeň, v páteční předehrávce 8. kola bundesligy hostí Leverkusen, v němž působí čeští reprezentanti Patrik Schick a Adam Hložek. Z utkání můžete od 20.30 sledovat online vývoj skóre.

FOTBAL ONLINE: Leverkusen se Schickem prohrává v Dortmundu, Hložek v základu chybí

FOTBAL ONLINE: Žádná spartakiáda! Sparta hraje na Strahově pohár, Blansko mělo tutovku

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2020 (14:35)     Sekcia sport

Pouze čtyři z 16 zápasů třetího kola domácího fotbalového poháru se odehrají v dnešním oficiálním termínu. Do MOL Cupu vstupuje obhájce trofeje pražská Sparta, která netradičně v tréninkovém centru na Strahově přivítala nováčka druhé ligy Blansko. Zápas s výkopem od 15:30 můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz. První tutovku spálil hostující Harba. O půl hodiny později jsou ve hře z týmů nejvyšší soutěže také Teplice, Karviná a Bohemians 1905.

FOTBAL ONLINE: Leverkusen doma propadá, Hložek už do druhé půle nenastoupil

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.08.2022 (15:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu se v sobotu pokoušejí dostat z posledního místa v německé nejvyšší soutěži. Bundesliga pokračuje zápasy 3. kola a Bayer, jehož barvy hájí čeští reprezentanti Patrik Schick a Adam Hložek, hraje s Hoffenheimem. Zápas byl rozehrán v 15:30 a sledovat jej můžete v podrobné online reportáži na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Schick dohrál, Bayern drží náskok

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2022 (13:30)     Sekcia sport

Krátce po reprezentační přestávce čeká české legionáře v německé bundeslize Patricka Schicka a Adama Hložka v dresu Leverkusenu šlágr na stadionu Bayernu Mnichov. Zápas 8. kola začal ve 20:30 a v podrobné online reportáži ho můžete sledovat na Sport.cz. Stav je 3:0, Schick je v základu, Hložek čeká na příležitost na lavičce.

ONLINE: Schick u gólů na obou stranách, Leverkusen vede v Dortmundu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2022 (15:50)     Sekcia sport

Tahákem nedělního programu 21. kola německé bundesligy je duel Dortmundu s Leverkusenem, do kterého v domácím dresu nezasáhne zraněný střelec Erling Haaland. To Patrik Schick v sestavě hostů nechybí. Sledujte od 15.30 vývoj skóre.

FOTBAL ONLINE: Hložek je blíž k postupu. Večer ozdobí odveta gigantů

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.02.2023 (08:16)     Sekcia sport

Další atraktivní souboje má na programu fotbalová Evropská liga. Nejvíce pozornosti v odvetných osmifinálových zápasech na sebe poutá duel mezi Manchesterem United a Barcelonou (21:00). Dramatickou podívanou slibuje i zápas mezi Monakem a Leverkusenem (stav 1:3), v jehož základu je Adam Hložek. Patrik Schick je na lavičce náhradníků. V rámci osmifinále Konferenční ligy přivítala Kluž fotbalisty Lazia Řím (0:0) a Fiorentina s Antonínem Barákem nizozemskou Bragu (21:00). Všechna utkání sledujte na Sport.cz online.

FOTBAL ONLINE: Odvetné drama gigantů, United přivítá Barcelonu. Hložek se Schickem vyzvou Monako

Další atraktivní souboje má na programu fotbalová Evropská liga. Nejvíce pozornosti v odvetných osmifinálových zápasech na sebe poutá duel mezi Manchesterem United a Barcelonou (21:00). Dramatickou podívanou slibuje i zápas mezi Monakem a Leverkusenem (18:45), jehož dres oblékají Patrik Schick a Adam Hložek. V rámci osmifinále Konferenční ligy přivítá Kluž fotbalisty Lazia Řím (18:45) a Fiorentina s Antonínem Barákem nizozemskou Bragu (21:00). Všechna utkání sledujte na Sport.cz online.

FOTBAL ONLINE: Češi prohrávají s Ukrajinou, Tecl spálil tutovku, netrefil se ani Pešek

FOTBAL ONLINE: A další trefa. Bayern drtí Schicka a spol.

ONLINE: Rozjetý Leverkusen hraje ve Freiburgu, nechybí Schick s Hložkem

Další ztráty! Hložek letí do Ameriky, ani Schick nedorazí

FOTBAL ONLINE: Hložek a Souček už naskočili. Leverkusen i Kladiváři navýšili vedení

FOTBAL ONLINE: Ronaldo spálil tutovku! Francii čeká večer Německo

Schick i Hložek se trefili při výhře Leverkusenu. Ten udržel neporazitelnost

FOTBAL ONLINE: Žádná spartakiáda! Sparta hraje na Strahově pohár, Blansko klade odpor

Konečně! Hložek si připsal první asistenci v Bundeslize. Schick nehrál

FOTBAL ONLINE: Rána pro Barcelonu! Bitva gigantů graduje. Schick uspěl, Leverkusen jde dál

FOTBAL ONLINE: Leverkusen s Schickem a Hložkem v sestavě doma propadá

FOTBAL ONLINE: Penaltové drama, Schick uspěl, Leverkusen jde dál. United srovnal krok v bitvě gigantů

FOTBAL ONLINE: Leverkusen s Schickem a Hložkem zaútočí na první body

Černý pomohl Wolfsburgu k remíze, Hložek i Schick vyšli střelecky naprázdno

Hložek poprvé trénoval v Leverkusenu, Schick pózoval v novém dresu

FOTBAL ONLINE: Sparta hraje na Strahově pohár, zahodila penaltu, spasil ji až Švéd

FOTBAL ONLINE: Leverkusen už zase vede. Večer ozdobí odveta gigantů

FOTBAL ONLINE: Leverkusen už zase vede. Večer se hraje odveta gigantů

Hložek v Leverkusenu poprvé trénoval, Schick ukázal nový dres

Leverkusen vydřel výhru nad Mohučí, Schick hrál půl hodiny, Hložek pár minut

FOTBAL ONLINE: Leverkusen se Schickem jde do přídavku. Lazio uhájilo postup. Je tu odveta gigantů

Za Haškem ve formě: Hložek byl u všech gólů, Schick i se štěstím zase rozhodl

ONLINE: Hložek v sestavě proti Bochumi, Dortmundu trefil tři body Reyna v nastavení

FOTBAL ONLINE: Penaltové drama. Jak si povede Leverkusen? A je tu odveta gigantů

Hložek a Schick triumf v Evropské lize neoslaví, Leverkusen vypadl s AS Ŕím

FOTBAL ONLINE: Schick začal v základu, Hložek na lavičce. Inter hostí šlágr s Bayernem

Leverkusen prožívá hororový start. Schick je nulový, s Hložkem se šibuje

ONLINE: Schick hrdinou, proti Kadeřábkovi s Juráskem dovršil v nastavení obrat

ONLINE: Schick skóroval proti Dortmundu, ale prohrál. Lipsko hraje proti Bayernu

Pavlenka pomohl Brémám při návratu do ligy k bodu. Schick v základu na Dortmund, Hložek na střídačce

Hložek se poprvé předvedl. Byl vidět, ale on a ani nikdo jiný z Leverkusenu neskóroval

FOTBAL ONLINE: Leverkusen rychle do vedení. West Ham už zvyšuje. Bez Čechů to jde