Ladra dvěma góly zařídil triumf Boleslavi v Budějovicích

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.09.2022 (18:00)     Sekcia sport

Fotbalová Fortuna liga - 7. kolo: České Budějovice - Mladá Boleslav 0:2. Branky: 60. a 75. Ladra. celý článek

Mladá Boleslav na úvod semifinále skupiny o umístění vyhrála v Budějovicích

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2022 (17:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi zvítězili v ligové nadstavbě v prvním semifinále skupiny o umístění v Českých Budějovicích 3:2. Hosty poslal v úvodních 17 minutách do vedení dvěma góly David Douděra, vzápětí snížil Patrik Čavoš. Ještě do přestávky zvýšil Tomáš Ladra a po změně stran zkorigoval skóre střídající Emmanuel Tolno. Odveta se hraje příští víkend, Mladoboleslavští se výrazně přiblížili postupu do finále skupiny o umístění, kde se utkají s lepším z dvojice Liberec - Olomouc.

České Budějovice - Mladá Boleslav 0:2, oba góly Ladra, hosté využili hru v přesile

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2022 (17:55)     Sekcia sport

Mladoboleslavští fotbalisté bodují především venku, v 7. kole Fortuna ligy zvítězili v Českých Budějovicích 2:0, když obě branky vstřelil Ladra. Ke třem bodům pomohl hostům domácí Broukal, který v závěru poločasu dostal za dva fauly žluté karty a byl vyloučen. Hosté hru v přesilu po přestávce využili.

Teď vládne Jude Bellingham. Dvěma góly otočil El Clásico a zařídil výhru Realu Madrid

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     28.10.2023 (18:15)     Sekcia sport

Ačkoliv El Clásico po odchodu hráčů jako Messi, Ronaldo, Ramos nebo Piqué ztratilo jiskru a lesk, stále se jedná o obrovský zápas. Real Madrid chtěl venku odčinit prohru 0:3 z přípravy a potvrdit své vedení v tabulce. Dlouhou dobu to vypadlo na pohodlný barcelonský triumf. Než se naštval Jude Bellingham. Anglický megatalent dvěma góly zařídil otočku a ukázal, kdo nyní vládne fotbalu.

Aubameyang se poprvé trefil za Barcelonu a dvěma góly zařídil výhru ve Valencii

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.02.2022 (18:20)     Sekcia sport

Útočník Pierre-Emerick Aubameyang zařídil Barceloně svými prvními dvěma góly ve španělské lize vítězství 4:1 ve Valencii.

Ladra pokračuje v Boleslavi, smlouvu prodloužil do roku 2027

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.04.2024 (17:11)     Sekcia sport

Fotbalista Tomáš Ladra prodloužil smlouvu v Mladé Boleslavi a se stávajícím zaměstnavatelem podepsal nový tříletý kontrakt do 30. června 2027. Ofenzivní univerzál, který ve středu oslavil 27. narozeniny, měl nabídky z jiných prvoligových klubů, i z rodinných důvodů se ale rozhodl zůstat.

Fila dvěma góly zařídil teplickým fotbalistům výhru 2:1 nad Zlínem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.02.2024 (17:12)     Sekcia sport

Teplice - Fotbalisté Teplic v 20. kole první ligy zdolali na svém hřišti 2:1 Zlín. Domácím zařídil vítězství v úvodním utkání jarní části sezony dvěma góly v 36. a 62. minutě útočník Daniel Fila, za...

Povedený zápas, Frydrych zařídil Wisle dvěma góly bod s Gdaňskem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2021 (18:54)     Sekcia sport

Český obránce Michal Frydrych zařídil Wisle Krakov dvěma góly remízu 2:2 s Lechií Gdaňsk. V utkání 7. kola polské fotbalové ligy zasáhli do hry v domácím dresu i Matěj Hanousek a Jan Kliment.

Vrána dvěma góly zařídil výhru Detroitu

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.04.2022 (06:07)     Sekcia sport

Jakub Vrána v NHL dvěma góly zařídil výhru Detroitu na ledě Tampy Bay 4:3. Skóroval také David Kämpf, jehož Toronto porazilo Philadelphii 5:2.

Pekhart zařídil dvěma góly obrat Legie proti Wisle

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2020 (22:13)     Sekcia sport

Český útočník Tomáš Pekhart potvrdil v polské fotbalové lize střeleckou formu, když ve 13. kole zařídil dvěma góly vítězství Legie Varšava 2:1 na hřišti Wisly Krakov. S 12 trefami si upevnil pozici nejlepšího kanonýra soutěže.

Boleslav zahodila penaltu, přesto slaví proti oslabené Olomouci výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2024 (17:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi v 25. kole první ligy porazili Olomouc 2:1. Domácí poslal v úvodu do vedení Tomáš Ladra, v 52. minutě oslabil hosty vyloučením Jan Vodháněl. Sigma přesto záhy zásluhou proměněné penalty Lukáše Juliše srovnala. Na druhé straně neproměnil pokutový kop Ladra, vítězství Středočechům nakonec zařídil v 76. minutě krátce po příchodu na trávník John Solomon. V nastavení dostal červenou kartu i střídající domácí hráč Patrik Žitný.

Boleslav vykročila k záchraně. Na jihu Čech rozhodla dvěma góly v nastavení

Drzá Hertlova klička ohromila zámoří. Útočník se blýskl v NHL dvěma góly a přihrávkou