Olomouc udolala Mladou Boleslav 2:1 a je stoprocentní

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.09.2022 (20:00)     Sekcia sport

Olomouc - Hokejisté Olomouce porazili ve druhém kole extraligy Mladou Boleslav 2:1 a navázali na výhru z Plzně. Hanáci se ve druhé třetině domácího utkání dostali do dvoubrankového vedení.... celý článek

Olomouc deklasovala Mladou Boleslav, doma vyhrála počtvrté za sebou

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.01.2024 (19:59)     Sekcia sport

Olomouc - Hokejisté Olomouce deklasovali v 38. kole extraligy Mladou Boleslav 7:1 a v domácím prostředí vyhráli počtvrté za sebou. Rozhodující náskok si Hanáci vypracovali ve druhé třetině, ve které...

Olomouc zdolala Mladou Boleslav

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.12.2022 (22:33)     Sekcia sport

Extraliga florbalistek - dohrávka 12. kola: FBS Olomouc - Mladá Boleslav 4:1 (1:0, 2:1, 1:0).

Dvojčata Klímova prodloužila neporazitelnost Hradce. Plzeň přetlačila Boleslav, slaví i Olomouc

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     25.09.2020 (19:59)     Sekcia sport

Tři zápasy, devět bodů. Hokejisté Hradce Králové zůstávají v novém ročníku Tipsport extraligy i nadále stoprocentní. Tentokráte si poradili se Zlínem a vyhoupli se do čela tabulky. Plzeň na domácím ledě zdolala Mladou Boleslav 4:2, Olomouc uhájila těsné vedení a porazila Pardubice 3:2. Ostatní tři plánované zápasy byly kvůli koronaviru v týmech Litvínova, Brna a Vítkovic odloženy.

Hokejisté Olomouce udolali Mladou Boleslav a jsou stoprocentní

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2022 (19:29)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce porazili ve druhém kole extraligy Mladou Boleslav 2:1 a navázali na výhru z Plzně. Hanáci se ve druhé třetině domácího utkání dostali do dvoubrankového vedení. Poprvé v nejvyšší soutěži skóroval junior Matouš Menšík a poté se trefil Pavel Musil. Bruslaři snížili deset minut před koncem po přesilovkovém gólu Jana Stránského. Olomouc se v tabulce posunula na třetí místo, Středočeši se dělí o osmou pozici.

Kometa po třech porážkách zabrala, udolala Mladou Boleslav

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.02.2022 (20:21)     Sekcia sport

Hokejisté Brna zvítězili ve 48. kolo extraligy nad Mladou Boleslaví 2:1 a přerušili tak sérii tří proher v řadě. Z plného bodového zisku se Kometa radovala po šesti zápasech. O výhře domácích rozhodly dvě branky na konci první třetiny v rozmezí 16 vteřin. Mladá Boleslav neuspěla venku po dvou jasných výhrách a v tabulce bodově srovnala krok se svým dnešním přemožitelem.

Vítkovice rozdrtily Mladou Boleslav

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (17:23)     Sekcia sport

Extraliga florbalistek - 7. kolo: 1. SC Vítkovice - Mladá Boleslav 29:1 (12:0, 5:1, 12:0), FBS Olomouc - FbŠ Bohemians 2:4 (1:1, 1:0, 0:3).

ONLINE: Sparta hostí Pardubice, Boleslav hraje v Karviné a Olomouc na Slovácku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2023 (14:13)     Sekcia sport

Třetí kolo české nejvyšší fotbalové soutěže rozehrává dosud stoprocentní Sparta, která hostí Pardubice. Současně Mladá Boleslav bojuje v Karviné a Olomouc na Slovácku. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích od 15 hodin.

ONLINE: Video momenty z utkání Olomouc - Mladá Boleslav

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.01.2024 (14:41)     Sekcia sport

Hokejová extraliga nabízí v neděli sedm zápasů 38. kola. V tabulce desátá Olomouc hostí od 17:00 předposlední Mladou Boleslav. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty střetnutí.

Olomouc - Mladá Boleslav 2:0, góly jen na začátku poločasů. Domácí dál neporažení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2023 (17:33)     Sekcia sport

Sigma Olomouc ještě na jaře neprohrála. Po sérii šesti remíz dvakrát zvítězila, ve 24. kole Fortuna ligy porazila Mladou Boleslav 2:0. Ve třetí minutě daroval domácím vedení Ondřej Karafiát vlastním gólem, ze začátku druhé půle se pak trefil Lukáš Vraštil, který se vrátil po třízápasové pauze.

Hanáci jsou po dvou kolech stoprocentní

Hokejová Tipsport extraliga, 2. kolo: Olomouc - Mladá Boleslav 2:1.

Krejčí pomohl Olomouci gólem k výhře nad Mladou Boleslaví 3:2 v prodloužení

ONLINE: Karlovy Vary hostí Olomouc, Liberec hraje s Mladou Boleslaví

Florbalisté Střešovic rozdrtili mistrovskou Mladou Boleslav 11:1

Pardubice zdolaly Mladou Boleslav v prodloužení, rozhodl Hájek

ONLINE: Video momenty ze zápasu Olomouc - Mladá Boleslav

Plzeň dál exceluje. Mladou Boleslav zesměšnila sedmigólovým debaklem

Dvojčata Klímova prodloužila neporazitelnost Hradce, Plzeň přetlačila Boleslav 4:2

Litvínov porazil doma Mladou Boleslav 3:1 a zabral po čtyřech porážkách

Vítkovice jsou ve čtvrtfinále extraligy, v rozhodujícím duelu přetlačily Olomouc

Hokejisté Kladna udolali Mladou Boleslav a zvýšili šanci na vyhnutí se baráži

Baník porazil Mladou Boleslav a sune se tabulkou výš

Florbalisté Vítkovic zdolali Mladou Boleslav 11:8 a dostali se do čela superligy