Chytil asistoval u výhry Rangers, v bráně Islanders nastoupil Škarek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.09.2022 (08:18)     Sekcia sport

Třetí hrací den přípravy hokejové NHL se bodově prosadil jediný český zástupce. Útočník Filip Chytil se jednou přihrávkou podílel na výhře Rangers 4:1 v městském derby nad Islanders, za které v průběhu duelu nastoupil brankář Jakub Škarek a z 15 střel již ani jednou neinkasoval. celý článek

Útočník Chytil asistoval u výhry Rangers v přípravě na nový ročník NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2022 (07:26)     Sekcia sport

Český útočník Filip Chytil se v přípravě na nový ročník NHL blýskl asistencí a jeho tým New York Rangers vyhrál v derby nad Islanders 4:1. Rozhodla první třetina, kdy hosté třikrát inkasovali. Do branky poražených nastoupil za stavu 0:4 český gólman Jakub Škarek a pochytal všech patnáct střel Rangers.

Chytil asistoval u jediné trefy Rangers, Vejmelka nastoupil za Arizonu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.01.2023 (07:37)     Sekcia sport

V neděli nabídla hokejová NHL jen tři utkání, ve kterých se z Čechů prosadil útočník Filip Chytil. Asistencí se podílel na jediné trefě Rangers, kteří na domácím ledě podlehli 1:2 Montrealu. Naopak z výhry 2:1 se radoval Winnipeg po souboji s Arizonou s Karlem Vejmelkou v bráně. Carolina s útočníkem Martinem Nečasem neuspěla proti Vancouveru po výsledku 3:4 po samostatných nájezdech.

Mrázek nastoupil v bráně Chicaga, střídající Škarek podržel Islanders

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.10.2022 (07:42)     Sekcia sport

V každém ze tří nedělních přípravných zápasů hokejové NHL byl připraven český gólman. Do akce se nakonec dostali dva. Petr Mrázek odchytal celý duel Chicaga proti Minnesotě a i přes dobrý výkon nezabránil prohře 0:3. Mladík Jakub Škarek naskočil do třetí třetiny a v závěru několikrát podržel Islanders u těsné výhry 2:1 nad Philadelphií. Lukáš Dostál sledoval celý zápas Anaheimu v roli náhradníka.

Chytil asistoval u výhry Rangers, Buffalo ukončilo sérii porážek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.11.2022 (07:18)     Sekcia sport

Hokejový útočník Filip Chytil asistoval u dvou gólů Rangers, kteří zvítězili 5:3 na ledě Los Angeles. Ještě vyšším rozdílem skončil souboj Montrealu s Buffalem. Hostující Sabres ukončili osmizápasovou sérii porážek triumfem 7:2. Pěti body 2+3 se blýskl útočník Jeff Skinner.

Vejmelka nastoupil proti Dallasu, útočník Chytil jednou asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.04.2023 (07:36)     Sekcia sport

V pátečních zápasech hokejové NHL se z Čechů bodově prosadil útočník Rangers Filip Chytil. V řádné hrací době jednou asistoval u remízy Rangers 2:2 na ledě Buffala, které nakonec uspělo v prodloužení. Gólman Karel Vejmelka nezabránil domácí prohře Arizony 2:5 s Dallasem, za který řádil čtyřbodový Jason Robertson.

Chytil podpořil kanonádu Rangers, Vladař vychytal další výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.01.2023 (07:15)     Sekcia sport

Hokejový útočník Filip Chytil byl u dvou gólů Rangers (1+1) a pomohl tak k vysoké výhře 6:2 nad Floridou. Podruhé za sebou nastoupil v bráně Calgary český gólman Dan Vladař a znova z toho byla výhra. Na výsledku 4:3 po prodloužení nad Columbusem se podílel 22 zákroky.

Krejčí s Pastrňákem asistovali u výhry, Nečas a Zacha slavili gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.05.2021 (07:00)     Sekcia sport

Hokejoví útočníci David Krejčí (0+2) s Davidem Pastrňákem (0+1) asistovali u hladké výhry Bostonu 4:0 nad Rangers. Martin Nečas byl jediným střelcem Caroliny, která s Petrem Mrázkem v bráně nakonec podlehla 1:2 po prodloužení Chicagu. Za hosty jednou asistoval Dominik Kubalík. Formu znova potvrdil Pavel Zacha, jenž se gólově podílel na výhře New Jersey 2:1 nad Islanders.

Škarek opět v přípravném utkání NHL neinkasoval, Mrázek dostal tři góly

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.10.2022 (08:18)     Sekcia sport

New York - Hokejový gólman Jakub Škarek neinkasoval ani ve svém druhém startu v přípravě na NHL. Jihlavský rodák nastoupil do branky New Yorku Islanders na poslední třetinu a osmi zákroky...

Chytil s Nečasem brali dva body, Nosek asistoval u těsné výhry Bostonu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.03.2023 (21:12)     Sekcia sport

New York - Český hokejový útočník Filip Chytil v NHL zaznamenal dva body za gól a asistenci a pomohl NY Rangers k výhře 4:3 na ledě Floridy. Dvěma nahrávkami se blýskl Martin Nečas. Carolina...

Kubalík se trefil za Chicago, Chytil asistoval u výhry Rangers

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.04.2022 (21:18)     Sekcia sport

Sobotní zápasovou nabídku NHL otevřely předehrávané duely, ve kterých bodovali i Češi. Útočník Dominik Kubalík se trefil za Chicago, domácí Nashville ale přesto zvítězil těsně 4:3. To Filip Chytil svou asistencí přispěl k hladkému triumfu Rangers 4:0 nad neškodným Detroitem. V dalším duelu Boston bez českého zastoupení v sestavě udolal 2:1 Pittsburgh.