NHL ožila dvěma duely. Výhry braly newyorské celky Islanders a Rangers

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2024 (07:27)     Sekcia sport

Po přestávce pro Utkání hvězd hokejová NHL z druhé poloviny základní části ukrojila první dva zápasy. Rangers porazili 2:1 po prodloužení Colorado a uspěl i druhý newyorský celek poté, co Islanders uhráli těsnou výhru 3:2 na ledě Toronta. celý článek

V NHL slaví postup Rangers a Calgary, oba celky rozhodly v prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2022 (07:28)     Sekcia sport

Po sobotních třech zápasech číslo sedm se v nedělním programu play off hokejové NHL uzavřelo první kolo vyřazovacích bojů zbývajícími dvěma sedmými duely. Oba se protáhly až do prodloužení a nakonec slavily domácí celky. Rangers porazili 4:3PP Pittsburgh a Calgary 3:2PP uspělo nad Dallasem.

Chytil asistoval u výhry Rangers, v bráně Islanders nastoupil Škarek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.09.2022 (08:18)     Sekcia sport

Třetí hrací den přípravy hokejové NHL se bodově prosadil jediný český zástupce. Útočník Filip Chytil se jednou přihrávkou podílel na výhře Rangers 4:1 v městském derby nad Islanders, za které v průběhu duelu nastoupil brankář Jakub Škarek a z 15 střel již ani jednou neinkasoval.

Florida uťala sérii porážek, na ledě soupeře uspěli i Wild a Islanders

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.03.2023 (07:37)     Sekcia sport

Ve třech středečních zápasech hokejové NHL slavily výhry hostující celky. Florida po čtyřech porážkách dokázala zvítězit po výsledku 3:2 po prodloužení nad domácím Torontem, Islanders urvali důležité body v boji o play off výhrou 2:1 po nájezdech ve Washingtonu a Minnesota překvapila vítězstvím 4:2 nad obhájci Stanley Cupu z Colorada.

Útočník Chytil asistoval u výhry Rangers v přípravě na nový ročník NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2022 (07:26)     Sekcia sport

Český útočník Filip Chytil se v přípravě na nový ročník NHL blýskl asistencí a jeho tým New York Rangers vyhrál v derby nad Islanders 4:1. Rozhodla první třetina, kdy hosté třikrát inkasovali. Do branky poražených nastoupil za stavu 0:4 český gólman Jakub Škarek a pochytal všech patnáct střel Rangers.

Islanders jsou krok od postupu, dvakrát se trefil útočník Eberle

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.08.2020 (20:52)     Sekcia sport

Stejně jako hokejisté Caroliny, kteří budou v nočním zápase proti Rangers již usilovat o zajištění postupu, uhráli druhé kvalifikační vítězství i Islanders. S Floridou si poradili 4:2 hlavně díky dvěma trefám útočníka Jordana Eberleho.

Rangers si poradili s Coloradem, Islanders zdolali Toronto

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.02.2024 (06:23)     Sekcia sport

Hokejová NHL měla dnes na programu jen dva zápasy. New York Rangers si poradili s Coloradem 2:1 po prodloužení a Toronto nestačilo na Islanders 2:3.

Chytil dal rozdílový gól Rangers, Florida a Calgary jsou blíž postupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.05.2022 (07:33)     Sekcia sport

Hokejový útočník Filip Chytil vstřelil rozdílový gól Rangers u výhry 5:3 nad Pittsburghem. New York se tak udržel ve hře, když snížil stav série na 2:3 na zápasy. Stejného vedení v sérii se pak ujaly celky Floridy po úspěchu 5:3 nad Washingtonem a Calgary díky výhře 3:1 nad Dallasem.

Islanders ovládli newyorkské derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.10.2022 (06:14)     Sekcia sport

NHL: NY Islanders - NY Rangers 3:0, St. Louis - Edmonton 1:3. Utkání Anaheim - Tampa Bay se ještě hraje.

Rangers prohráli v NHL městské derby s Islanders

Hokejisté New Yorku Rangers nastoupili v NHL podruhé za sebou bez zraněného Filipa Chytila a prohráli v městském derby na ledě Islanders 0:3. Hrdinou zápasu se stal domácí brankář Ilja Sorokin, který zastavil všech 41 střel. Ve zbývajících dvou utkáních středečního programu zvítězili Edmonton 3:1 v St. Louis a Tampa Bay 4:2 v Anaheimu.

Mrázek ukončil čekání na výhru, Chicago zvítězilo na ledě Ottawy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2023 (07:49)     Sekcia sport

Hokejový brankář Petr Mrázek se v NHL po delší době dočkal vychytané výhry. S Chicagem, které tak přenechalo poslední místo v tabulce soutěže Columbusu, v pátek uspěl 4:3 po prodloužení na ledě Ottawy. Venkovní výhry ve stejný den brali i Los Angeles a Rangers, naopak své fanoušky potěšili hráči Islanders a Minnesoty.