V NHL slaví postup Rangers a Calgary, oba celky rozhodly v prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2022 (07:28)     Sekcia sport

Po sobotních třech zápasech číslo sedm se v nedělním programu play off hokejové NHL uzavřelo první kolo vyřazovacích bojů zbývajícími dvěma sedmými duely. Oba se protáhly až do prodloužení a nakonec slavily domácí celky. Rangers porazili 4:3PP Pittsburgh a Calgary 3:2PP uspělo nad Dallasem. celý článek

Chytil dal rozdílový gól Rangers, Florida a Calgary jsou blíž postupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.05.2022 (07:33)     Sekcia sport

Hokejový útočník Filip Chytil vstřelil rozdílový gól Rangers u výhry 5:3 nad Pittsburghem. New York se tak udržel ve hře, když snížil stav série na 2:3 na zápasy. Stejného vedení v sérii se pak ujaly celky Floridy po úspěchu 5:3 nad Washingtonem a Calgary díky výhře 3:1 nad Dallasem.

Nečas asistoval u výhry Caroliny, Edmonton slaví postup nad Calgary

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.05.2022 (07:20)     Sekcia sport

Čtvrteční program play off hokejové NHL nabídl dva zápasy. V sérii 2. kola Caroliny proti Rangers opět zvítězil domácí celek. Hurricanes i díky asistenci českého útočníka Martina Nečase uspěli 3:1 a v sérii tak vedou 3:2 na zápasy. To v kanadském souboji mezi Calgary a Edmontonem už je hotovo. Oilers venkovním výsledkem 4:5 po prodloužení uhráli čtvrté vítězství za sebou a po týmu Tampa Bay jsou druhým účastníkem konferenčních finále.

Chytil přispěl k vítězství Rangers, slaví i Calgary

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2023 (06:20)     Sekcia sport

Hokejová NHL měla na programu tři zápasy. Z vítězství se radují hokejisté New York Rangers, kteří porazili Tampu Bay 6:3. Jedním bodem za asistenci se na vítězství Jezdců podílel Filip Chytil. Dva body za výhru 3:1 slaví i Calgary, které zvítězilo na ledě Winnipegu. Stejným výsledkem skončil i duel mezi Anaheimem a Edmontonem, když se z výhry 3:1 radovali Oilers.

Chytil asistencí pomohl Rangers k prodloužení série, Toronto slaví po 19 letech

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (06:56)     Sekcia sport

Útočník Filip Chytil přispěl asistencí k výhře hokejistů New York Rangers v 1. kole play off NHL nad New Jersey 5:2. Jeho tým uspěl po třech porážkách za sebou a vybojoval si sedmý zápas. Toronto postoupilo do druhého kola poprvé od roku 2004. Maple Leafs v šestém zápase porazili Tampu Bay 2:1 v prodloužení a sérii ovládli 4:2. Po výhře 5:4 na ledě Los Angeles slaví postup také Edmonton.

Chytilův gól Rangers nestačil, Calgary nasázelo devítku Edmontonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2022 (06:44)     Sekcia sport

Další kvarteto týmů v NHL rozehrálo v noci na čtvrtek série druhého kola bojů o Stanleyův pohár. New York Rangers prohráli na ledě Caroliny 1:2 v prodloužení, o jediný gól hostů se postaral český útočník Filip Chytil. Atraktivní gólová přestřelka byla k vidění v Calgary, kde domácí Flames nakonec udolali Edmonton 9:6.

Chytil asistoval v NHL u jedné branky Rangers

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.04.2023 (07:13)     Sekcia sport

Hokejistům New Yorku Rangers nestačila v NHL přihrávka Filipa Chytila a prohráli v Buffalu 2:3 v prodloužení. Domácí nastoupili bez Lukáše Rouska, který se po vydařené premiéře (1+1) vrátil na farmu do Rochesteru. Winnipeg porazil Detroit 6:2 a udržel si v Západní konferenci na posledním postupovém místě do play off dvoubodový náskok před Calgary, které vyhrálo 5:4 v prodloužení ve Vancouveru.

Známe jména tří zbylých účastníků Ligy Mistrů. Postup si zajistili Rangers, Kodaň a Dinamo Záhřeb

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     24.08.2022 (23:40)     Sekcia sport

Včera jsme slavili postup českého zástupce do Ligy Mistrů v podobě Viktorie Plzeň a dnes jsme se po 3 kvalifikačních duelech dozvěděli jména 3 zbylých účastníků letošního ročníku královské soutěže. Postup po venkovní výhře 1:0 nad PSV slaví Rangers, po remíze 0:0 s Trabzonsporem Kodaň a po prodloužení zápasu s Bodo/Glimt Dinamo Záhřeb.

Chytil skóroval za Rangers, Calgary uspělo v kanonádě nad Edmontonem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.05.2022 (06:49)     Sekcia sport

Hokejisté Caroliny vstoupili vítězně do série 2. kola play off NHL proti Rangers. Výhru 2:1 po prodloužení jim v 64. minutě trefil obránce Ian Cole, v dresu hostů se v řádné hrací době pod jediný gól podepsal český centr Filip Chytil. Naopak bohatá na góly byla úvodní konfrontace Calgary s Edmontonem, domácí Flames uspěli 9:6 i díky hattricku Matthewa Tkachuka.

Rangers slaví rychlý postup, nakročeno mají i Colorado s Vancouverem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.04.2024 (07:15)     Sekcia sport

Hokejisté Rangers se stali prvním postupujícím celkem do druhého kola play off NHL poté, co porazili Washington 4:2 a uspěli tak hladce 4:0 na zápasy. Blízko k účasti v dalších bojích mají také hráči Colorada v sérii s Winnipegem, Vancouver proti Nashvillu a rovněž Edmonton nad Los Angeles. Všechny tři celky po neděli vedou již 3:1 na zápasy. Kings nepomohlo ani nasazení českého brankáře Davida Ritticha.

Mrázkova Carolina smázla Rangers a jako první slaví postup!

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2020 (06:11)     Sekcia sport

Je jasno. Restartovaná NHL zná svého prvního postupujícího. Tři zápasy stačily Carolině k postupu do čtvrtfinále Východní konference přes New York Rangers. Třetí zápas vyhráli „Hurikáni“ 4:1, Petr Mrázek tentokrát vítězství svého týmu přihlížel ze střídačky. V dalších duelech zdolalo Calgary Winnipeg 6:2 a vede v sérii 2:1. Hraje se utkání mezi Vancouverem a Minnesotou, Canucks vedou v polovině zápasu zatím 3:1.

Chytil pomohl Rangers k sedmému duelu, Toronto slaví po 19 letech

Chytilův gól Rangers nestačil, Calgary přestřílelo Edmonton

Florida vyřadila Washington, Dallas a Rangers si vynutily sedmý duel

Chytil asistoval v NHL u jedné branky Rangers, Vejmelka neodvrátil porážku

NHL ožila dvěma duely. Výhry braly newyorské celky Islanders a Rangers

Chytil podpořil kanonádu Rangers, Vladař vychytal další výhru

Mrázkova Carolina smázla Rangers a jako první slaví postup! Nečas přihrál na vítězný gól

Hurricanes i díky Nečasově asistenci srazili Rangers, Edmonton je ve finále konference

Proti "svým"! Rittich poprvé v dresu Toronta čelil Calgary. K výhře pomohli Krejčí i Gudas

Palát slaví postup! Tampa dovršila obrat v prodloužení

SESTŘIHY: MS zná semifinalisty. Finsko zdolalo Slováky, dál jde i USA. Kanada slaví senzační obrat

Rangers si poradili s Capitals i počtvrté a slaví hladký postup

Carolina s Coloradem slaví postup, Boston první mečbol nevyužil

Colorado přejelo Los Angeles a slaví triumf v základní části NHL

Hollywood made by Levhartice. Satoranská dotlačila postupovou trefu očima

Pastrňák se kočkoval se Slovákem. Proti Calgary to Bostonu nejde, zase zpackal prodloužení

Rangers srovnali sérii, Edmonton se přiblížil postupu přes Calgary

Chytil přihrál na dva góly, Rangers slaví vítězství nad Washingtonem

Pastrňák vystřelil v prodloužení postup! Boston přešel přes první kolo

Chytilova trefa na Carolinu nestačila, v Calgary padlo patnáct gólů

Tampa Bay porazila Carolinu v prodloužení

New Jersey porazilo NY Rangers v prodloužení a v sérii snížilo

Slavia vyřídila Rangers po dvou červených kartách domácích, dál jdou i Rudí ďáblové