Slavia urvala výhru, ale postup nemá jen ve svých rukou

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.10.2022 (11:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie zvítězili v předposledním z šesti utkání skupiny Konferenční ligy na hřišti Ballkani 1:0 a udrželi naději na postup. Zápas na národním stadionu v Prištině rozhodl v 75. minutě hlavičkou Ondřej Lingr. Pražané porazili kosovského šampiona i v druhém vzájemném duelu o gól, v září doma vyhráli 3:2. celý článek

Slavia urvala výhru a odvrátila vyřazení, postup ale nemá jen ve svých rukou

Šťastná Holešínská: Dvě hráčky nás přece neporazí, táta se staral o orly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.06.2023 (05:59)     Sekcia sport

Ze svých celkových 19 bodů jich dvanáct urvala v poslední čtvrtině. Proměnila i všech šest trestných hodů, při nichž svírala osud českých basketbalistek doslova ve svých rukou. Petra Holešínská zachovala klid a v pondělí večer v Tel Avivu zpečetila vítězství 79:76 nad Řeckem a postup do čtvrtfinále mistrovství Evropy, v němž reprezentantky ve čtvrtek v Lublani narazí na Maďarsko.

Postup už nemáme ve svých rukou, mrzelo kouče Radu. Fanoušci? Nádhera

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.11.2023 (10:23)     Sekcia sport

Pocity? Smíšené. Měl radost z fanoušků, kterých dorazilo na stadion v Hradci Králové přes sedm tisíc. Ale bolela ho remíza jeho týmu. „Bohužel, postup už nemáme ve svých rukou,“ líčil trenér českých fotbalistek Karel Rada po plichtě 2:2 s Bosnou a Hercegovinou.

Slavia urvala výhru, posílila postupové naděje

Fotbalisté Slavie zvítězili v předposledním z šesti utkání skupiny Evropské konferenční ligy na hřišti Ballkani 1:0 a udrželi naději na postup. Zápas na národním stadionu v Prištině rozhodl v 75. minutě hlavičkou Ondřej Lingr. Pražané porazili kosovského šampiona i v druhém vzájemném duelu o gól, v září doma vyhráli 3:2.

Sparta má postup do čtvrtfinále ve svých rukou

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2022 (20:57)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty porazili v dohrávce 2. kola extraligy Olomouc 6:3, posunuli se na pátou příčku tabulky a čtvrté Plzni se přiblížili na rozdíl jediného bodu. Pražané mají jeden zápas k dobru a postup do čtvrtfinále play off mají čtyři kola před koncem základní části ve svých rukou. Dvěma góly pražskému celku pomohl Erik Thorell.

Slavia si pokazila odvetu s Lincem. Přišla o dva hráče i výhru, postup jí ale neunikl

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.03.2022 (22:53)     Sekcia sport

Slavia v odvetě s LASK Linec prohrála 3:4, přesto postoupila do čtvrtfinále Evropské konferenční ligy.

MATEMATIKA: Češi mají postup ve vlastních rukou! Rozhodne ale asi až bitva se Slováky

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2021 (21:46)     Sekcia sport

Necelých dvacet minut je za stavu 0:2 dělilo už od třetí prohry na MS v Rize, která by sice ještě neznamenala konec šancí na play off, odvála by je ale jen do oblasti teorie. Jenže čeští hokejisté báječným čtyřgólovým obratem ve třetí třetině zničili Švédy, což znamená, že postup do čtvrtfinále turnaje mají ve svých rukou a nemusejí se spoléhat na pomoc ostatních.

MATEMATIKA: Češi mají postup ve vlastních rukou! Rozhodne až závěrečná bitva se Slováky?

Basketbalistům uchová naději na postup v předkvalifikaci o OH jen výhra

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.08.2023 (14:34)     Sekcia sport

Tallinn - Čeští basketbalisté nemají před úterními závěrečnými zápasy skupiny A olympijské předkvalifikace v Tallinnu postup ve svých rukou. K účasti v semifinále v polských Gliwicích...

Frank Lampard brání výsledky Chelsea, ale říká: Má budoucnost není v mých rukou

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     20.01.2021 (11:35)     Sekcia sport

Dohrávku 18. kola na půdě Leicesteru Chelsea nezvládla. Prohrála 2:0. Zatímco domácí se minimálně na pár hodin vyhoupli do čela, Blues pokračují v krizi. z posledních 8 zápasů Premier League vyhráli pouze třikrát. Frank Lampard svůj tým hájí, ale je si vědom, že i pro něj je to složitá situace. Dle svých slov nemá svou budoucnost ve svých rukou.

Frustrace, co také jiného, když postup mezi elitu nemáme ve svých rukou, přiznal Šilhavého asistent

Infarktové závěry! Sparta urvala vítězství až penaltou v nastavení, Slavia přišla o výhru v Příbrami

Po remíze s Olomoucí už nemá Slovácko čtvrté místo ve svých rukou. Ještě se o něj popereme, tvrdí kouč

Korejci sahají po senzaci! Zdolali Ronalda a spol.

Slavia na hraně: Postup? Jen s pomocí soupeře. Tohle mě nenapadlo, říká kouč

FOTBAL ONLINE: Korejci se pokusí o senzaci, Portugalci bleskově udeřili

FOTBAL ONLINE: Korejci se snaží o senzaci, Portugalci bleskově udeřili

Smutný večer v Edenu. Konec už ve skupině, bitvu o Šilhavého ovládla Astana

FOTBAL ONLINE: Korejci se pokusí o senzaci, Ronaldo touží po dalším milníku

FOTBAL ONLINE: Korejci se pokusí o další senzaci, v cestě stojí stoprocentní Portugalsko. Bez Ronalda?

Slavia si z Moldavska odváží postup. Drama se Sheriffem rozhodl penaltou v nastavení Tijani

Líšeň má baráž ve svých rukou. V sobotu to bude na Žižkově správné finále, tvrdí kouč Valachovič

Šestibodový import je pro Lvíčata životní nutností. Jen tak budeme mít vše ve svých rukou, přitakává trenér

Slavia zdolala Plzeň a pořád sní o titulu. Spartě chybí k obhajobě dva body

Slavia se může ve Zlíně přiblížit ke Spartě, Karviná hostí Pardubice

Vydřená výhra. Čeští basketbalisté uspěli v kvalifikaci až na čtvrtý pokus

Slavia slaví triumf ve skupině Evropsk ligy. Doma nedala šanci Ženevě

SÁZKAŘSKÁ ANALÝZA: Bookmakeři i tipéři očekávají výhru všech tří českých týmů, postup jen u dvou

Krach Slavie by překonal trhání licence. Guľa ale rozjel Plzeň ještě lépe než Vrba

Suverénní Slavia zničila Zlín, výhru slaví i Baník. Bohemka bere jen bod

Postup máme ve svých rukou, burcuje skotský kat Juliš. Zlatanovi zatím nedává čuchnout

Prohrály po gólu rukou. Naštvané Češky přišly o reálnou šanci na postup na MS

Zápas roku aneb z bláta do sněhu. Fotbalistky v Pardubicích zabojují o postup

Slavia Praha má přímý postup do Ligy mistrů na dosah

Slavia přežila klinickou smrt a po obratu postupuje. Ve finále poháru se utká se Spartou

Slavia na úvod ligy deklasovala Budějovice šesti góly, Pardubice vzdorovaly Jablonci až do konce

GLOSA: Slavia ukázala v Linci trumfy, ale také dost slabin

Messi po krásné trefě nedal penaltu. Barcelona končí, dál jdou PSG a Liverpool

Messi se krásně trefil, pak ale nedal penaltu. Barcelona končí, dál jdou PSG a Liverpool