Kämpf pomohl asistencí k výhře Toronta

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.11.2022 (06:05)     Sekcia sport

Český hokejový útočník David Kämpf asistencí pomohl Torontu k výhře 5:2 nad Philadelphií. Ve druhém středečním zápase Buffalo porazilo Pittsburgh 6:3. celý článek

Kämpf gólem pomohl k výhře Toronta, Crosby opět nasbíral přes 82 bodů za sezonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2024 (06:23)     Sekcia sport

Útočník David Kämpf sedmým gólem v sezoně NHL pomohl hokejistům Toronta k výhře 6:4 nad Floridou. Pittsburgh zvítězil na ledě New York Rangers 5:2. Sidney Crosby k tomu přispěl dvěma góly a asistencí a i v 19. sezoně v soutěži nasbíral alespoň 82 bodů. Kapitán Penguins tím vyrovnal rekord Wayna Gretzkyho.

Gudas asistencí pomohl k vyřazení Toronta. Vegas otočilo zápas s Edmontonem

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2023 (06:16)     Sekcia sport

Hokejový obránce Radko Gudas asistoval u vítězného gólu Floridy a pomohl Panthers k postupové výhře nad Torontem 3:2 v prodloužení. Florida sérii ovládla 4:1 na zápasy a do finále Východní konference postoupila podruhé v klubové historii. V dresu Toronta jednu asistenci zaznamenal David Kämpf.

Kämpf přispěl k výhře Toronta, skórovali i Hertl a Zadina

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.11.2021 (06:51)     Sekcia sport

New York - Hokejový útočník David Kämpf skóroval v NHL po přihrávce Ondřeje Kašeho a navíc si připsal asistenci u výhry Toronta 3:0 nad Nashvillem. Tomáš Hertl přispěl gólem k vítězství...

Kämpf pomohl Torontu k výhře nad Philadelphií

Český hokejový útočník David Kämpf asistencí pomohl Torontu k výhře 5:2 nad Philadelphií. Útočník Flyers Lukáš Sedlák se v zápase neprosadil. Ve druhém středečním duelu Pittsburgh s Janem Ruttou v sestavě podlehl Buffalu 3:6.

Kämpf byl u rozdílové trefy Toronta, Hronek dvakrát asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.12.2022 (07:15)     Sekcia sport

Dva góly ze závěru řádné hrací doby rozhodly o středeční výhře Toronta 3:1 nad San Jose. Asistencí u rozdílové trefy se na tom podílel i centr David Kämpf. Obránce Filip Hronek přihrál dokonce na dva góly, jeho Detroit ovšem doma nakonec podlehl 4:5 po nájezdech Buffalu.

Útočníci Kaše a Kämpf svými góly pomohli Torontu k výhře v Seattlu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.02.2022 (06:45)     Sekcia sport

New York - Český útočník Ondřej Kaše vstřelil vítěznou branku hokejistů Toronta na ledě Seattlu. K výhře 6:2 pomohl také David Kämpf, který dal v oslabení pátý gól kanadského...

Hvězda zápasu Kämpf přispěl klíčovým gólem k výhře Toronta

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2023 (06:50)     Sekcia sport

David Kämpf pomohl v NHL hokejistům Toronta šestým gólem sezony k výhře 2:1 v prodloužení nad Minnesotou a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Skóroval také Martin Nečas, který se podílel jednou trefou na vítězství Caroliny 4:0 nad Ottawou. David Rittich se dostal od začátku třetí třetiny do brankoviště Winnipegu, který doma podlehl Coloradu 1:5, a z deseti střel neinkasoval.

Kämpf skóroval v přestřelce Toronta, Crosby slavil jubilejní asistenci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.04.2024 (07:42)     Sekcia sport

V deseti čtvrtečních zápasech hokejové NHL se z Čechů prosadil pouze centr David Kämpf, jenž skóroval za Toronto v divokém duelu se skóre 5:6 pro hostující New Jersey. Hvězdný Kanaďan Sidney Crosby dosáhl na jubilejní 1 000. asistenci kariéry a s Pittsburghem po výhře 6:5 po prodloužení nad Detroitem slavil průběžný posun na pozici zajišťující play off.

Hertl si připsal gól číslo 22, Kämpf přihrál na dva góly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.01.2022 (07:05)     Sekcia sport

Tomáš Hertl pomohl San Jose gólem k bodu za prohru 4:5 v prodloužení na ledě Floridy. David Kämpf přihrál na dva góly Toronta při výhře 7:4 v Detroitu

Kämpf dal v NHL po přihrávce Kašeho první gól sezony, Hronek po absenci asistoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.10.2021 (06:20)     Sekcia sport

Hokejový útočník David Kämpf vstřelil po asistenci Ondřeje Kašeho ve středečním utkání NHL první gól sezony a pomohl Torontu k výhře 3:2 v prodloužení na ledě Chicaga. Filip Hronek, který se v předchozích dvou zápasech nevešel do sestavy Detroitu, přispěl asistencí k výhře týmu 3:2 v prodloužení ve Washingtonu. Na straně poražených kryl Vítek Vaněček 22 střel.

Pastrňák pomohl Bostonu k výhře nad Islanders, prosadili se i další Češi

Kämpf dal po přihrávce Kašeho první gól za Toronto, Hronek po návratu asistoval

Kämpf přispěl v NHL dvěma body k výhře Toronta, skórovali Hertl a Zadina

Kaše pomohl hokejistům Toronta k vítězství na ledě Edmontonu

Češi v roli asistentů. Kämpf byl u vítězného gólu Toronta, Hronkovy přihrávky k výhře nestačily