Fantastický Nečas v NHL zářil, Voráček zapsal první gól sezony

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.11.2022 (22:01)     Sekcia sport

Martin Nečas se podílel v NHL gólem a dvěma asistencemi na výhře hokejistů Caroliny 5:3 nad Buffalem a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Českého hráče předčil pouze Sebastian Aho, který vstřelil tři branky a na jeden nahrál. Jakub Voráček neodvrátil prvním gólem v sezoně porážku Columbusu 3:6 s Coloradem v úvodním ze dvou utkání těchto soupeřů v Tampere. V dresu vítězů se blýskl hattrikcem Mikko Rantanen. celý článek

Nečas dovedl Carolinu jako první hvězda zápasu k výhře nad Arizonou, zářil i Voráček

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2021 (21:19)     Sekcia sport

Tohle byl jeho den! Český útočník Martin Nečas se v NHL gólem a asistencí zásadně zasloužil o výhru Caroliny 2:1 nad Arizonou a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Nejprve v závěru druhé třetiny překonal Karla Vejmelku v brance hostů a vyrovnal na 1:1, necelé dvě minuty před koncem přihrál na vítěznou trefu Bretta Pesceho. Zářil i zkušený Jakub Voráček v barvách Columbusu. Jeho tým vyhrál nad New Jersey 4:3 po nájezdech a český útočník proměnil rozhodující nájezd, k tomu si připsal i dvě asistence. Bod za podíl na gólové akci má ve statistikách i český útočník New Jersey Pavel Zacha.

Skvělý Nečas se v přípravě NHL blýskl čtyřmi body! Zářil i Vaněček

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.10.2022 (07:30)     Sekcia sport

Hokejista Martin Nečas řádil v přípravném utkání před NHL! Český útočník zapsal čtyři body za dva góly a dvě asistence při vítězství Caroliny 8:1 nad Columbusem a stal se první hvězdou zápasu. Nejlepším hráčem byl v pondělních zápasech vyhlášen také brankář New Jersey Vítek Vaněček. Český gólman vychytal 24 zákroky Boston a dovedl Devils k vítězství 1:0. Za hosty nenastoupili David Pastrňák ani David Krejčí.

Voráček zrežíroval výhru proti Rangers, Vaněček vynuloval Buffalo a zapsal první čisté konto

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     16.03.2021 (07:15)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Jakub Voráček gólem v prodloužení rozhodl o výhře Philadelphie na ledě New York Rangers 5:4. Kladenský odchovanec v pondělním utkání také dvakrát asistoval a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

Mrázek s nulou a Nečas dal vítězný gól, bodovali i Voráček s Hronkem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.01.2021 (06:59)     Sekcia sport

Brankář Petr Mrázek a útočník Martin Nečas ve čtvrtek v NHL dovedli hokejisty Caroliny k cenné výhře 1:0 po prodloužení nad obhájci Stanley Cupu celkem Tampa Bay. Prvně jmenovaný kryl všech 32 střel a Nečas rozhodl v nastavení. V dalších duelech bodovali díky asistenci i Jakub Voráček s Filipem Hronkem a v akci byli i další dva gólmani Vítek Vaněček a David Rittich.

Fantastický Pastrňák! Boston slaví další výhru, Nečas opět řádil

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2023 (20:56)     Sekcia sport

David Pastrňák se po dvou zápasech v NHL opět zapsal mezi střelce, navíc společně s Pavlem Zachou připravili gól i pro dalšího českého útočníka Davida Krejčího a nejlepší tým soutěže Boston zvítězil na ledě Minnesoty 5:2. Martin Nečas pomohl Carolině k výhře nad Philadelphií 5:4 v prodloužení brankou a asistencí. Prosadil se také Radek Faksa. Dallas i díky jeho příspěvku porazil Calgary 6:5 v prodloužení.

Vaněček vítězně debutoval v NHL, Vrána s Palátem slavili další góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.01.2021 (07:04)     Sekcia sport

Mladý hokejový gólman Vítek Vaněček v pátek úspěšně debutoval v nejslavnější lize světa. Na ledě Buffala kryl 30 z 31 střel a přispěl společně se střelcem jedné branky Jakubem Vránou k výhře Washingtonu 2:1. Mezi střelce se ve stejný hrací den zapsal i Ondřej Palát z Tampy a premiérové dvě asistence sezony zapsal na své konto Jakub Voráček z Philadelphie.

Fantastický Vaněček proti svému bývalému klubu zářil, skórovali Nečas a další

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2022 (06:21)     Sekcia sport

Hokejový brankář Vítek Vaněček se vytáhl v NHL v prvním startu proti svému bývalému zaměstnavateli a 37 zákroky přispěl k výhře New Jersey 5:1 nad Washingtonem. Radko Gudas skóroval podruhé v sezoně, ale s Floridou doma podlehl St. Louis 4:5 v prodloužení. Martin Nečas pomohl gólem, kterým překonal Daniela Vladaře, k vítězství Caroliny 3:2 nad Calgary. Lukáš Sedlák si připsal gól a přihrávku, ale neodvrátil prohru Philadelphie 2:5 na ledě New Yorku Islanders.

Zadina dvakrát pálil za Detroit. Bodovali i Nečas, Chytil a Voráček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2021 (06:43)     Sekcia sport

V deseti čtvrtečních zápasech hokejové NHL se bodově prosadila čtveřice Čechů. Dva góly Filipa Zadiny nestačily Detroitu k bodovému zisku z ledu Caroliny, za kterou se u výhry 5:2 prosadil Martin Nečas (1+1). Výhru a asistenci slavili také Filip Chytil z Rangers a Jakub Voráček z Philadelphie, v bráně Calgary se pak radoval David Rittich.

Útočníci Pastrňák, Nečas a Voráček se v NHL zapsali mezi střelce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.04.2022 (07:38)     Sekcia sport

V bohatém čtvrtečním programu hokejové NHL byli Češi vidět. David Pastrňák (1+1) podpořil triumf Bostonu 5:0 nad Buffalem. Stejnou bilanci měl i Martin Nečas, jehož Carolina porazila 6:3 New Jersey s Pavlem Zachou (0+2). Trefil se i Jakub Voráček u výhry Columbusu 5:2 nad Tampou. V bráně se představili Vítek Vaněček z Washingtonu a David Rittich z Nashvillu.

Nečas rozhodl další prodloužení, Zohorna trefil výhru Pittsburghu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.11.2023 (07:46)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas opět potvrdil své kvality při hře v prodloužení, když v úterý zařídil výhru Caroliny 3:2 nad Buffalem. Mezi střelce se zapsal i Radim Zohorna, jenž otevřel skóre ve vítězném zápase Pittsburghu 2:0 na ledě Anaheimu. Ondřej Palát jednou asistoval, jeho New Jersey s Vítkem Vaněčkem v bráně ale podlehlo Coloradu 3:6. Po jedenácti nezdarech včetně dvou desetigólových přídělů se své první výhry sezony dočkalo San Jose po výsledku 2:1 nad Philadelphií.

Nečas prodloužil vítěznou jízdu Caroliny, Voráček přihrál na dva góly

Skvělý Vaněček vychytal Ďábly, první branku slaví Chytil. Bodovali i další Češi

Fantastický Palát zářil! Tampa má ve finále NHL první výhru

Hvězdy ve Žďáře! Voráček, Nečas, Pastrňák nebo Hronek se představí v charitativním utkání

Nečas zapsal v souboji s Vejmelkou dva body, český gólman byl střídán

Palát s Ruttou přispěli přihrávkou k výhře Tampy, Voráček připravil vítězný gól

Point z Tampy zaznamenal šest bodů v duelu s Rangers, Nečas se brankou podílel na výhře Caroliny

Kubalík táhl Rudá křídla k výhře, nabíjeli i Voráček s Hertlem

Fantastický Vejmelka! Český gólman kryl 46 střel a zapsal se do historie NHL

Pastrňák trápil bezmocné Buffalo, trefili se Voráček i Nečas

Fantastický Pastrňák! Tohle v NHL nedokázal ani Jágr

Voráček dirigoval kanonádu Flyers, gólem se blýskl Nečas, výhru slavil i brankář Vaněček

Hertl skolil Montreal. Zářil i Nečas

Nečas završil obrat Caroliny, Voráček u výhry Columbusu dvakrát asistoval

Voráček má první gól, ale v bodování ho překonal Pastrňák. Dařilo se Čechům z Toronta