Skokan Koudelka do 2. kola SP ve Wisle nepostoupil, byl poslední padesátý

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2022 (17:11)     Sekcia sport

Roman Koudelka obsadil v úvodním závodu Světového poháru skokanů na lyžích ve Wisle poslední padesáté místo. Třiatřicetiletý vítěz pěti pohárových závodů se do dnešního klání kvalifikoval jako jediný z českého tria, úvodní soutěžní skok se mu ale nevydařil. celý článek

Padesátý z padesáti. Skokan Koudelka ve Wisle nepostoupil do 2. kola

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2022 (17:21)     Sekcia sport

Koudelka ve Wisle do druhého kola nepostoupil

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.01.2024 (17:15)     Sekcia sport

Roman Koudelka nenavázal ve Wisle na výsledky z Turné čtyř můstků, kde si třikrát připsal body do Světového poháru. Nejlepší český skokan na lyžích obsadil v prvním kole 37. pozici a do druhého kola nepostoupil.

První závod skokanské sezony vyhrál Kubacki, Koudelka byl ve Wisle padesátý

Úvodní závod sezony Světového poháru skokanů na lyžích ve Wisle vyhrál k radosti domácích fanoušků Polák Dawid Kubacki. Jediný kvalifikovaný Čech Roman Koudelka skončil při pohárové premiéře skoků z ledové stopy na umělou hmotu v prvním kole poslední padesátý.

Koudelka nepostoupil

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.01.2023 (14:37)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka nepostoupil do závodu Turné čtyř můstků v Innsbrucku. V kvalifikaci byl 54. a nenaváže na první bod sezony z Ga-Pa.

Skokan Kubacki vyhrál ve Wisle i druhý závod, Češi skončili v kvalifikaci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2022 (18:27)     Sekcia sport

Polský skokan na lyžích Dawid Kubacki vyhrál ve Wisle i druhý závod nové sezony Světového poháru. Čeští reprezentanti Roman Koudelka, Filip Sakala ani Radek Rýdl nepostoupili z kvalifikace.

Skokan Koudelka v nedělním závodě ve Willingenu nepřešel přes úvodní kolo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.02.2023 (17:06)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka nepostoupil v závodě Světového poháru ve Willingenu do druhého kola. Český reprezentant nedokázal v soutěži na velkém můstku navázat výkon z kvalifikace a s pokusem dlouhým 97,5 metru se zařadil na předposlední 49. místo. V kvalifikaci skočil 113 metrů.

Kobajaši si ve Wisle připsal první výhru v sezoně, Koudelka nebodoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.01.2024 (18:33)     Sekcia sport

Japonský skokan na lyžích Rjoju Kobajaši si v úvodním závodu po Turné čtyř můstků, které ovládl bez dílčí výhry, připsal ve Wisle premiérové vítězství v sezoně Světového poháru. Roman Koudelka na body nedosáhl, v prvním kole obsadil 37. místo.

Skokan Kubacki vyhrál ve Wisle i druhý závod SP, Češi skončili v kvalifikaci

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2022 (17:55)     Sekcia sport

Polský skokan na lyžích Dawid Kubacki vyhrál ve Wisle i druhý závod nové sezony Světového poháru. Čeští reprezentanti Roman Koudelka, Filip Sakala ani Radek Rýdl nepostoupili z kvalifikace. Dvaatřicetiletý Kubacki v neděli stejně jako v sobotu ovládl kvalifikaci i obě soutěžní kola. Bronzový medailista a mistr světa z roku 2019 si připsal celkově osmé vítězství ve Světovém poháru.

Úvodní závod Turné vede po prvním kole Granerud, Koudelka nepostoupil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2022 (18:06)     Sekcia sport

Úvodní závod Turné čtyř můstků v Oberstdorfu vede po prvním kole norský skokan na lyžích Halvor Egner Granerud. Jediný český účastník Roman Koudelka do druhého kola nepostoupil, obsadil 44. pozici.

Skokan Koudelka skončil na SP v Lillehammeru opět v kvalifikaci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2023 (22:24)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka nepostoupil ani v třetím závodu Světového poháru po mistrovství světa z kvalifikace. Po dvou nezdarech v Oslu neuspěl ani na velkém můstku v Lillehammeru, kde v hustém sněžení obsadil s pokusem dlouhým 106 metrů 58. místo.