První závod skokanské sezony vyhrál Kubacki, Koudelka byl ve Wisle padesátý

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2022 (17:11)     Sekcia sport

Úvodní závod sezony Světového poháru skokanů na lyžích ve Wisle vyhrál k radosti domácích fanoušků Polák Dawid Kubacki. Jediný kvalifikovaný Čech Roman Koudelka skončil při pohárové premiéře skoků z ledové stopy na umělou hmotu v prvním kole poslední padesátý. celý článek

Kubacki vyhrál závod SP ve Wisle

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2022 (17:55)     Sekcia sport

Polský skokan na lyžích Dawid Kubacki vyhrál ve Wisle i druhý závod Světového poháru. Roman Koudelka, Filip Sakala ani Radek Rýdl se nekvalifikovali.

Skokan Kubacki vyhrál ve Wisle i druhý závod, Češi skončili v kvalifikaci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2022 (18:27)     Sekcia sport

Polský skokan na lyžích Dawid Kubacki vyhrál ve Wisle i druhý závod nové sezony Světového poháru. Čeští reprezentanti Roman Koudelka, Filip Sakala ani Radek Rýdl nepostoupili z kvalifikace.

Skokan Kubacki vyhrál ve Wisle i druhý závod SP, Češi skončili v kvalifikaci

Polský skokan na lyžích Dawid Kubacki vyhrál ve Wisle i druhý závod nové sezony Světového poháru. Čeští reprezentanti Roman Koudelka, Filip Sakala ani Radek Rýdl nepostoupili z kvalifikace. Dvaatřicetiletý Kubacki v neděli stejně jako v sobotu ovládl kvalifikaci i obě soutěžní kola. Bronzový medailista a mistr světa z roku 2019 si připsal celkově osmé vítězství ve Světovém poháru.

První skokanský závod sezony vyhrál ve Wisle Němec Eisenbichler

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.11.2020 (18:18)     Sekcia sport

Úvodní individuální závod nové sezony Světového poháru skokanů na lyžích vyhrál ve Wisle Němec Markus Eisenbichler. Úřadujícího mistra světa na velkém můstku doprovodili v Polsku na stupně vítězů krajan Karl Geiger a Rakušan Daniel Huber.

Padesátý z padesáti. Skokan Koudelka ve Wisle nepostoupil do 2. kola

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2022 (17:21)     Sekcia sport

Roman Koudelka obsadil v úvodním závodu Světového poháru skokanů na lyžích ve Wisle poslední padesáté místo. Třiatřicetiletý vítěz pěti pohárových závodů se do dnešního klání kvalifikoval jako jediný z českého tria, úvodní soutěžní skok se mu ale nevydařil.

Skokan Koudelka do 2. kola SP ve Wisle nepostoupil, byl poslední padesátý

Kubacki ovládl letní Grand Prix v Hinzenbachu

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2022 (17:50)     Sekcia sport

Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích v Hinzenbachu (Rakousko): 1. Kubacki (Pol.) 265,7 (94+93,5), 2. Lanišek (Slovin.) 246,3 (92+88,5), 3. Fettner (Rak.) 246,1 (90+92,5), ...31. Koudelka 102,0 (82,5), 45. Rýdl (oba ČR) 93,4 (79). Průběžné pořadí (po 5 ze 6 závodů): 1. Kubacki 280, 2. Fettner 210, 3. Stoch (Pol.) 182, ...36. Koudelka 30.

Kubacki vyhrál závod SP v Lillehammeru

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2023 (18:34)     Sekcia sport

Polský skokan na lyžích Dawid Kubacki vyhrál závod SP v Lillehammeru. Lídr SP Halvor Egner Granerud z Norska byl šestý a uhájil vedení v Raw Air Tour.

Skoky v Ga-Pa vyhrál obhájce Kubacki, Čechům závod nevyšel

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.01.2021 (15:20)     Sekcia sport

Druhý závod skokanského Turné čtyř můstků v německém Garmisch-Partenkirchenu vyhrál obhájce celkového vítězství Dawid Kubacki z Polska.

Geiger vyhrál v Titisee-Neustadtu a vede SP skokanů, Koudelka vypadl v 1. kole

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2022 (17:18)     Sekcia sport

Německý skokan na lyžích Karl Geiger vyhrál v domácím prostředí závod v Titisee-Neustadtu a vrátil se do čela Světového poháru před Japonce Rjoju Kobajašiho. Roman Koudelka čekaní na první české body v sezoně neukončil, po nepovedeném prvním skoku byl poslední padesátý.