Koudelka vyhrál skokanské mistrovství republiky, v druhém kole předčil Rýdla

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.03.2023 (19:59)     Sekcia sport

Roman Koudelka se stal mistrem republiky ve skoku na středním můstku. V Harrachově dnes zkušený třiatřicetiletý reprezentant dohnal v druhém kole šestibodovou ztrátu a nakonec porazil Radka Rýdla o 7,5 bodu. Bronz získal osmnáctiletý sdruženář Jiří Konvalinka. celý článek

Chtěl jen přežít, a je mistrem republiky. Teď udělá Koudelka za sezonou tlustou čáru

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2023 (19:57)     Sekcia sport

Roman Koudelka se stal v úterý mistrem republiky ve skoku na středním můstku. Na mlůstku v Harrachově zkušený třiatřicetiletý reprezentant dohnal v druhém kole šestibodovou ztrátu a nakonec porazil Radka Rýdla o 7,5 bodu. Bronz získal osmnáctiletý sdruženář Jiří Konvalinka.

První závod skokanské sezony vyhrál Kubacki, Koudelka byl ve Wisle padesátý

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2022 (17:11)     Sekcia sport

Úvodní závod sezony Světového poháru skokanů na lyžích ve Wisle vyhrál k radosti domácích fanoušků Polák Dawid Kubacki. Jediný kvalifikovaný Čech Roman Koudelka skončil při pohárové premiéře skoků z ledové stopy na umělou hmotu v prvním kole poslední padesátý.

Koudelka si v Ga-Pa ve druhém kole nezaskáče, vede Rjoju Kobajaši

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.01.2024 (15:16)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka ve druhém závodě Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu další body do Světového poháru nezíská. V prvním vyřazovacím kole prohrál se Stephanem Leyhem z Německa a skončil na 35. příčce.

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2024 (17:58)     Sekcia sport

Skokan Roman Koudelka neudržel na SP ve Willingenu 17. místo a po nevydařeném druhém kole obsadil 29. pozici. Vyhrál Nor Johann André Forfang.

Koudelka a Anežka Indráčková jsou mistry republiky ve skoku na lyžích

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.01.2022 (17:12)     Sekcia sport

Favorizovaný Roman Koudelka a patnáctiletá Anežka Indráčková se stali mistry republiky ve skoku na lyžích. Koudelka na středním můstku v Harrachově vyhrál před Filipem Sakalou a Anežka Indráčková před svou starší sestrou Karolínou.

Skokan Koudelka je i v Bischoshofenu ve druhém kole, vede lídr Turné Kobajaši

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.01.2024 (17:49)     Sekcia sport

Skokan Roman Koudelka potřetí ze čtyř závodů na Turné čtyř můstků postoupil do druhého kola. V Bischofshofenu mu po pokusu dlouhém 122,5 metru patří průběžná 27. příčka. První kolo vyhrál Japonec Rjoju Kobajaši, který si upevnil vedení v celkovém pořadí Turné.

Koudelka vybojoval ve větrném závodě v Lahti sedmnácté místo, vyhrál Hörl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2024 (18:41)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil ve druhém individuálním závodě Světového poháru v Lahti 17. místo a podesáté v sezoně získal body do celkového hodnocení seriálu. Vítězství v náročných větrných podmínkách vybojoval Rakušan Jan Hörl, který vedl už po prvním kole.

Koudelka si v Oslu zaskáče ve druhém kole, postoupil ze čtrnáctého místa

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2024 (16:04)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka nebude chybět ve 2. kole závodu Světového poháru v Oslu. Čtyřiatřicetiletý český reprezentant prvním pokusem zapsal 125 metrů a ve finále bude útočit ze 14. pozice. Jeho nejlepším výsledkem v sezoně je deváté místo z Willingenu.

Geiger vyhrál v Titisee-Neustadtu a vede SP skokanů, Koudelka vypadl v 1. kole

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2022 (17:18)     Sekcia sport

Německý skokan na lyžích Karl Geiger vyhrál v domácím prostředí závod v Titisee-Neustadtu a vrátil se do čela Světového poháru před Japonce Rjoju Kobajašiho. Roman Koudelka čekaní na první české body v sezoně neukončil, po nepovedeném prvním skoku byl poslední padesátý.

Koudelka v Ga-Pa do druhého kola nepostoupil, vede Rjoju Kobajaši

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.01.2024 (15:22)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka ve druhém závodě Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu další body do Světového poháru nezíská. V prvním vyřazovacím kole prohrál se Stephanem Leyhem z Německa a skončil na 35. příčce.

Koudelka byl na SP v Lahti kvůli kombinéze ve 2. kole diskvalifikován

Skokan na lyžích Koudelka získal premiérové české body v olympijské sezoně

Na středním můstku triumfoval Kobajaši, oba Češi si skočili i ve druhém kole

Koudelka vybojoval ve větrném závodě SP v Lahti 17. místo, vyhrál Hörl

Granerud se veze na vlně, po Turné vyhrál i závod SP v Zakopaném

Koudelka v Ga-Pa postoupil do 2. kola a získá první české body v SP

Dlouho jsem nezažil tak krásný pocit! Koudelka cítil po skalpu šampiona obrovské emoce