Koudelka byl na SP v Lahti kvůli kombinéze ve 2. kole diskvalifikován

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2024 (19:03)     Sekcia sport

Pro skokana na lyžích Romana Koudelku skončil Světový pohár v Lahti ve druhém kole diskvalifikací kvůli nevyhovující kombinéze. Český reprezentant figuroval po nevydařeném finálovém skoku na předposledním místě, nakonec získal do hodnocení SP jediný bod za poslední 30. příčku. V proměnlivých větrných podmínkách vyhrál Slovinec Lovro Kos. celý článek

Koudelka vybojoval ve větrném závodě SP v Lahti 17. místo, vyhrál Hörl

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.03.2024 (18:24)     Sekcia sport

Lahti (Finsko) - Skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil ve druhém individuálním závodě Světového poháru v Lahti 17. místo a podesáté v sezoně získal body do celkového hodnocení seriálu. Vítězství...

Koudelka vybojoval ve větrném závodě v Lahti sedmnácté místo, vyhrál Hörl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2024 (18:41)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil ve druhém individuálním závodě Světového poháru v Lahti 17. místo a podesáté v sezoně získal body do celkového hodnocení seriálu. Vítězství v náročných větrných podmínkách vybojoval Rakušan Jan Hörl, který vedl už po prvním kole.

Koudelka ani Polášek na SP skokanů v Lahti do druhého kola nepostoupili

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2022 (16:59)     Sekcia sport

Čeští skokani na lyžích Roman Koudelka a Viktor Polášek ani ve druhém individuálním závodu Světového poháru v Lahti na bodované pozice nedosáhli. Koudelka dnes ve Finsku obsadil se skokem dlouhým 110,5 metru 44. místo, Polášek zapsal o šest metrů méně a skončil na 47. pozici.

Koudelka obsadil v Lahti 17. místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2024 (18:23)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil ve druhém individuálním závodě Světového poháru v Lahti 17. místo a podesáté v sezoně bodoval.

Skokani Polášek a Koudelka byli na SP v Lahti daleko za postupem do 2. kola

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2022 (18:13)     Sekcia sport

Skokani na lyžích Viktor Polášek a Roman Koudelka zůstali v prvním poolympijském závodu Světového poháru v Lahti daleko za postupem do druhého kola. Polášek obsadil po úvodním skoku 44. a Koudelka 47. místo.

Skandál. Co ta díra? Vítěz měl být diskvalifikován, tvrdil odborník

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2023 (19:27)     Sekcia sport

Andreas Wellinger navnadil své fanoušky na případné první německé vítězství na Turné čtyř můstků po více než 20 letech, ale vše se při úvodní zastávce tradiční skokanské série mohlo také odvíjet úplně jinak. Vítěz otevíracího dílu německo-rakouského klání na můstcích z přelomu roků v Oberstdorfu je zhusta propírán. Dokonce mohl být diskvalifikován už po kvalifikaci, a to kvůli nepřípustným dírám v kombinéze.

Skokan Koudelka postoupil na SP v Lahti do druhého kola z 21. místa

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.03.2024 (18:09)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka postoupil na Světovém poháru v Lahti do druhého kola. Český reprezentant, jenž vynechal předchozí leteckou zastávku seriálu v Oberstdorfu, po úspěšné kvalifikaci zapsal prvním pokusem 121 metrů a před finále figuruje na 21. místě.

První závod skokanů po OH vyhrál v Lahti Kraft, Češi nebodovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2022 (18:18)     Sekcia sport

První závod Světového poháru po olympijských hrách vyhrál v Lahti rakouský skokan na lyžích Stefan Kraft. Čeští reprezentanti Viktor Polášek a Roman Koudelka skončili v prvním kole v páté desítce a nebodovali.

Trénink v kombinéze soupeře? Premiér chce potrestat zkušenou reprezentantku

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2022 (10:16)     Sekcia sport

Tohle se nedělá! Tchajwanský premiér Su Čen-čchang vyzval k potrestání rychlobruslařky Chuang Jü-tching kvůli videu, na kterém třiatřicetiletá reprezentantka na olympiádě v Pekingu trénovala v čínské kombinéze.

Vítkovice vyhrály v LM po potížích s ledem v Lahti kontumačně, Třinec porazil Skellefteu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.11.2023 (20:23)     Sekcia sport

Třinec/Lahti - Hokejisté Vítkovic vyhráli v Lahti kontumačně úvodní utkání osmifinále Ligy mistrů. Duel ve Finsku byl v čase 11:02 na takřka dvě hodiny přerušen kvůli potížím s ledem a následně ukončen....