Švédové na Karjale v prodloužení přemohli Švýcary, rozhodl dvougólový Dahlén

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2022 (15:11)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska zvítězili i ve druhém utkání na turnaji Karjala, když po českých hokejistech (4:1) porazili v Turku Švýcary. O výhře 3:2 v prodloužení rozhodl svým druhým gólem v utkání útočník Jonathan Dahlén. Seveřané zůstali v čele tabulky úvodního dílu seriálu Euro Hockey Tour v sezoně. celý článek

Švédové porazili po českých hokejistech i Švýcary a vedou tabulku Karjaly

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2022 (14:00)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska zvítězili v sobotu i ve druhém utkání na turnaji Karjala, když po českých hokejistech (4:1) porazili v Turku Švýcary. O výhře 3:2 v prodloužení rozhodl svým druhým gólem v utkání útočník Jonathan Dahlén. Seveřané zůstali v čele tabulky úvodního dílu seriálu Euro Hockey Tour v sezoně.

Seveřané na Karjala Cupu navázali na úvodní výhru nad Čechy a zůstali první. Rozhodl Dahlen.

Švédové navázali na úvodní výhru nad Čechy a zůstali první. Rozhodl Dahlen.

Švédové se probrali a deklasovali Švýcary sedmi góly, Finové zvládli severské derby

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.05.2021 (21:35)     Sekcia sport

Švédové se naladili na důležitý zápas proti Česku drtivou výhrou nad Švýcary. Jediným stoprocentním týmem ve skupině A zůstávají Slováci.

Hokejisté prohráli se Švýcary 2:3 v prodloužení a na Karjale skončili třetí

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.11.2022 (14:06)     Sekcia sport

Turku (Finsko) - Čeští hokejisté podlehli v závěrečném utkání na turnaji Karjala v Turku Švýcarsku 2:3 v prodloužení. V konečném pořadí úvodního podniku série Euro Hockey Tour...

Švédové na Českých hrách udolali Finsko, prodloužení rozhodl Lindholm

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.05.2023 (15:29)     Sekcia sport

Švédští hokejisté porazili v posledním vystoupení na Českých hrách Finsko 4:3 v prodloužení. Švédové, kteří v sobotu v Brně podlehli českému týmu 3:4, dvakrát vedli, ale pak prohrávali 2:3 a zachraňovali zápas gólem v závěru, když v čase 56:08 vyrovnal v přesilovce Fabian Zetterlund. O triumfu vítězů celé série Euro Hockey Tour pak po 88 sekundách prodloužení rozhodl další útočník Pär Lindholm. Finové skončí na brněnském turnaji poslední.

Švédové na úvod Švýcarských her udolali Švýcary

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2022 (22:40)     Sekcia sport

Švýcarské hokejové hry, součást EHT: Švédsko - Švýcarsko 3:2 v prodl. Seveřané dvakrát vedli, o jejich výhře však rozhodl až v čase 63:05 Sörensen.

Švédové na úvod Švýcarských her udolali domácí tým v prodloužení

Hokejisté Švédska porazili v úvodním vystoupení na Švýcarských hrách, které jsou nově součástí série Euro Hockey Tour, ve Fribourgu domácí tým 3:2 v prodloužení. Švýcaři v základní hrací době dvakrát odpověděli na vedoucí gól Seveřanů, v čase 63:05 ale rozhodl Marcus Sörensen. Švédové vedou průběžnou tabulku celého seriálu díky lepšímu skóre před Čechy. Švýcaři budou v sobotu dalším soupeřem národního týmu, který dnes zdolal Finsko 3:2.

Čeští hokejisté porazili Rusy 6:5. Divoký zápas rozhodl v prodloužení Šulák

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.02.2022 (17:03)     Sekcia sport

Tvrdé střety, dějové zvraty, šarvátky a spoustu gólů - krásných i náhodných - nabídlo třaskavé utkání odvěkých rivalů na olympiádě v Číně. Češi ve svém posledním vystoupení ve skupině vedli nad Rusy 4:2, prohrávali s nimi 4:5 a přemohli je díky čtvrté přesilovkové trefě v prodloužení 6:5.

HOKEJ ONLINE: Čeští hokejisté budou bojovat na Karjale o nápravu domácí prohry se Švédskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2022 (10:03)     Sekcia sport

Český národní tým po nezdaru proti Švédsku v Českých Budějovicích bude chtít odčinit porážku 1:4. Svěřenci kouče Kariho Jalonena ve finském Turku hrají s domácími Finy. Tým Suomi v prvním utkání Karjala Cupu též zaváhal, když podlehl Švýcarům 2:3 po samostatných nájezdech. Utkání začíná v 15:30 SEČ. Odvysílá ho program ČT Sport. Vy ho ale rovněž můžete sledovat v podrobné reportáži na webu Sport.cz. Od 11:30 SEČ se také utkají Švédové se Švýcary.

Američané oslavuji svého hrdinu, v Tampere už poznali porážku i Švédové

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2022 (14:00)     Sekcia sport

Hokejisté USA zvítězili v sobotním utkání mistrovství světa nad Švédskem 3:2 v prodloužení. Šlágr české skupiny B rozhodl v 65. minutě Gaudette. Ten utkání skončil s bilancí dvou vstřelených gólů a jedné asistence. Američané jsou v průběžné tabulce s deseti body na třetí příčce, druzí Švédové mají o dva body více.

Hradec přišel o dvougólový náskok, výhru urval až v prodloužení

HOKEJ ONLINE: Češi ve třetím dějství hrají se Švýcary nerozhodně

SESTŘIH: Američané oslavuji svého hrdinu, v Tampere už poznali porážku i Švédové

Hořký konec snu o MS. Češi nedotáhli nadějné šance, Švédové udeřili v prodloužení

Švédové zdolali na úvod Švýcarských her domácí hokejisty v prodloužení

HOKEJ ONLINE: Češi musí dotahovat. Švédi v boji o prvenství otevírají skóre

Švédové si poradili se Švýcary

Náhoda, utrpení, hrdost. Švédové reagují na porážku a hledají motivaci pro bronz

Švédové na MS poprvé inkasovali, ale prodloužili vítěznou sérii

HOKEJ ONLINE: Češi ve druhé třetině inkasovali a stav j opět srovnaný. Prosadil se Rod

Dvořák rozhodl v prodloužení o pardubické výhře nad Třincem

Pardubice slaví výhru v prodloužení, hrdinou je Poulíček

Němci na MS dvacítek zdolali Slováky, Švédové porazili Rakousko

Češi vyhráli nad Švýcary 2:1 po nájezdech. Mají první dva body v olympijském turnaji